Těhotná, nebo paranoidní ? Nevím si rady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 15:48
Těhotná, nebo paranoidní ? Nevím si rady

Dobrý den. Mám takovou otázku. Beru antikoncepci už 4 roky. Menstruace se mi vždy dostavila v plné síle, ale teď jsem ji měla jen 1-2 dny a velice slabou. Cca tři dny na to jsem měla lehce nahnědlý výtok. Po tom začal být bílý/průhledný velice silný, trochu lepkavý a přetrvává od ‘’menstruace’’ až do teď. Děložní čípek mám teď úplně uzavřený, v okolí hlen. Taky jsem měla před MS křeče v břiše, předpokládala jsem že kvůli tomu, před MS jsem si dělala tehotensky test a byl negativní, no teď si nejsem vůbec jistá. Bazalni teplota v děloze 37,5. Zítra válím k doktorce. Ale podle vás, je nějaká možnost že bych mohla být těhotná? Popřípadě co jiného se mnou muže být. V tydnu jsem vůbec neměla chuť k jídlu a bylo mi špatně, ale ne ráno, spis k večeru. Předem díky za vaše názory.

Reakce:
lachtanice86
Echt Kelišová 8106 příspěvků 02.06.19 15:52

Ms byla, test negativní a bereš ha. Proč si myslíš že je to těhotenství?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 15:55

@lachtanice86 MS byla taková, že to bylo spíše špinění a to jen lehce.. test jsem si dělala týden (ne-li více než týden) před MS, protože přítel si myslel bůhví co. Ale upřímně, cítím se divně, nějak svým způsobem jinak.. Je to prostě jen zvláštní pocit, vždycky když mám divnej pocit tak je něco špatně. Tak pro jistotu :grin:

Rive
Ukecaná baba ;) 1862 příspěvků 02.06.19 15:58

Prosím, jak a proč si měříš BT v děloze? 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 15:59

@Rive v pochvě, omyl. Psala jsem to narychlo a nepremyslela moc. :lol: omlouvám se za chybu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 16:18

A proč si neudělaš tehu test nyní? Pokud bys byla těhotná, ted se to určitě ukaze.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 16:19

Anonymní - doma už nemám a bydlím na vesnici a moc se mi nevyplatí jezdit teď do města..

Russet
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 02.06.19 16:22
@Anonymní píše:
Dobrý den. Mám takovou otázku. Beru antikoncepci už 4 roky. Menstruace se mi vždy dostavila v plné síle, ale teď jsem ji měla jen 1-2 dny a velice slabou. Cca tři dny na to jsem měla lehce nahnědlý výtok. Po tom začal být bílý/průhledný velice silný, trochu lepkavý a přetrvává od ‘’menstruace’’ až do teď. Děložní čípek mám teď úplně uzavřený, v okolí hlen. Taky jsem měla před MS křeče v břiše, předpokládala jsem že kvůli tomu, před MS jsem si dělala tehotensky test a byl negativní, no teď si nejsem vůbec jistá. Bazalni teplota v děloze 37,5. Zítra válím k doktorce. Ale podle vás, je nějaká možnost že bych mohla být těhotná? Popřípadě co jiného se mnou muže být. V tydnu jsem vůbec neměla chuť k jídlu a bylo mi špatně, ale ne ráno, spis k večeru. Předem díky za vaše názory.

Bereš HA poctivě, žádná antibiotika a průjem či zvracení. MS může být slabší vinou HA. Občas nemám chuť k jídlu a hned se neděsím, že jsem těhotná. A děložní čípek jsem si do 40 nekontrolovala ani jednou. Nechávám to na doktorovi :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 16:41

@Russet zvracela jsem hned po ms, kdyz tak přemýšlím tak antibiotika jsem měla před měsícem cca, možná více než před měsícem. Nechtěla jsem vypisovat úplně všechno.. HA beru před spaním, abych nezapomínala, což je někdy dříve, někdy později. Průjem nemám, spíše v posledním tydnu zácpu.

Aduš8
Závislačka 4917 příspěvků 02.06.19 17:02

I jen hnědé špinění je krvácení z vysazení =menstruace, to mi řekla moje doktorka, když jsme plašila, že jsme MS nedostala v plné síle. Prý je to proto, že děložní výstelka je velice nízká a nebo téměř žádná a krev se rozloží dřív, než z těla odejde. Podle mě zbytečně plašíš.

stinga
Kelišová 7332 příspěvků 02.06.19 17:07

A dělat test týden před menstruací je také dobrý nesmysl :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 18:00

@Aduš8 já právě měsíc před tím neudelala pauzu. A zatím pokaždé když jsem ji neudelala tak další přišla hodně silná.. A teď prostě nic..

Váš příspěvek
Reklama