Těhotná nebo si tělo dělá co chce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Koroptev12
Nováček 10 příspěvků 25.01.17 19:31
Tehotna nebo si tělo dělá co chce?

Ahoj holky s prítelem se snazime o dítě od února tudíž skoro rok. Ovulku si nehlidam, cykly jsou krátké i dlouhé.. Jsme spolu jen pres víkend tak je to tezsi se snažit :). Poslední MS byla po 50 dnech resp.(20dni spozdeni), a ted je to už 30dni spozdeni.. 2.12 byla poslední menstruace. Mela přijít na Vánoce coz jsem pociťovala, bolest prsou..atd..nep­řišla. Za dva týdny zase bolest prsou, pálení žáhy podbřišek atd.. Opět nepřišla. Ted jsem byla trochu ve stresu tak to připisuju k tomu. Ale zase mám bolesti prsou 1-2 dny a pak nic. Vcera zase bolel podbrisek jako bych to měla dostat..ale zase nic :? :think: Tělo si hraje takhle už měsíc :( chvíli něco a pak nic. Ještě musím podotknout ze jsem před 3 týdny mela 2 dny horecku, a týden potom hnědý výtok při močení, ale jen 1×. Myslela jsem si ze MS přijde ale od te doby nic… Test si nemám možnost ted udělat.. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12930 příspěvků 1 inzerát 25.01.17 19:34

To tu bylo včera ne?

Koroptev12
Nováček 10 příspěvků 25.01.17 19:36
@ka2ka píše:
To tu bylo včera ne?

Pridavala jsem to tématu kde jsem se moc rad/odpovědi nedočkala resp. zadne

Marky88
Kecalka 301 příspěvků 25.01.17 19:36

@Koroptev12 Nikdo vám tu neřekne, jestli jste těhotná nebo ne. Nevím, proč si nekoupíte těhu test, aspoň byste věděla, na čem jste. Nebo si dojděte k lékaři.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18535 příspěvků 25.01.17 19:37

@Koroptev12 No tak až budeš mít cestu do civilizace, stav se v první lékárně a test si kup.

Terisos
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 25.01.17 19:38

Test není možnost udělat proč??? K doktorovi to nejde proč??? Ani doktor by si podle vzkazu netroufl říct diagnózu :D

Helileli
Závislačka 2954 příspěvků 25.01.17 19:39

Já pochybuji, že s takto dlouhými cykly vůbec probíhá ovulace, většinou se takto tělo chová při anovulacnich cyklech.
Nechápu, z čeho jsi třeba vyvodila, že ti měla MŠ projít na vánoce, když jsi ji měla na začátku prosince a mivas dlouhé nepravidelně cykly…
Zítra bych si koupila test a pokud by byl negativní, objednala bych se buď na gyndu nebo rovnou do centra asistované reprodukce.

ka2ka
Extra třída :D 12930 příspěvků 1 inzerát 25.01.17 19:39

@Marky88 omlouvám se za ot ale nádherný pes

Koroptev12
Nováček 10 příspěvků 25.01.17 19:40
@Terisos píše:
Test není možnost udělat proč??? K doktorovi to nejde proč??? Ani doktor by si podle vzkazu netroufl říct diagnózu :D

Ptam se jestli nemá někdo podobnou zkušenost… Ne na horách to opravdu nekoupim :)

Terisos
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 25.01.17 19:42

@Koroptev12 I na horách jsou lékárny, drogerie nebo čerpací stanice :kytka: Plus, jestli se tak dlouho snažíte, proč nemáš testy v zásobě? :palec:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18535 příspěvků 25.01.17 19:50
@Koroptev12 píše:
Ptam se jestli nemá někdo podobnou zkušenost… Ne na horách to opravdu nekoupim :)

No tak když jsi to vydržela až dosud bez testování, nějaký den to ještě vydržíš. Vůbec nechápu smysl takového dotazování.

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 19:53
@Koroptev12 píše:
Ahoj holky s prítelem se snazime o dítě od února tudíž skoro rok. Ovulku si nehlidam, cykly jsou krátké i dlouhé.. Jsme spolu jen pres víkend tak je to tezsi se snažit :). Poslední MS byla po 50 dnech resp.(20dni spozdeni), a ted je to už 30dni spozdeni.. 2.12 byla poslední menstruace. Mela přijít na Vánoce coz jsem pociťovala, bolest prsou..atd..nep­řišla. Za dva týdny zase bolest prsou, pálení žáhy podbřišek atd.. Opět nepřišla. Ted jsem byla trochu ve stresu tak to připisuju k tomu. Ale zase mám bolesti prsou 1-2 dny a pak nic. Vcera zase bolel podbrisek jako bych to měla dostat..ale zase nic :? :think: Tělo si hraje takhle už měsíc :( chvíli něco a pak nic. Ještě musím podotknout ze jsem před 3 týdny mela 2 dny horecku, a týden potom hnědý výtok při močení, ale jen 1×. Myslela jsem si ze MS přijde ale od te doby nic… Test si nemám možnost ted udělat.. :nevim:

ne nejses tehotna zajdi si na gyndu pac mas nejspis mykozu plisen nebo kvasinky ci pocinajici zanet vajecniku bo delohy

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1369 příspěvků 25.01.17 20:21

A byla si u doktora? já bych šla když už se podruhé takhle opozdila. Může jít o nějaký zdravotní problém. Objednej se. Možná zjistíš v čem je háček a doktor ti může poradit :think:

berry4
Nadpozemská drbna 28339 příspěvků 25.01.17 20:26

Děvčata. Nebudte tak jízlivé, vytáhněte své křištálové koule a dejte zakladatelce vědět, jak na tom opravdu je. Indicie jsou jasné- menzes jak kdy, před třema týdny horečka, 2 dny podotýkám, týden potom hnědý výtok při močení, ale jen 1 x, zakladatelka si myslela při své " pravidelnosti"… Žádná nic nevidíte? :think:

Terisos
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 25.01.17 20:27
@berry4 píše:
Děvčata. Nebudte tak jízlivé, vytáhněte své křištálové koule a dejte zakladatelce vědět, jak na tom opravdu je. Indicie jsou jasné- menzes jak kdy, před třema týdny horečka, 2 dny podotýkám, týden potom hnědý výtok při močení, ale jen 1 x, zakladatelka si myslela při své " pravidelnosti"… Žádná nic nevidíte? :think:

Moribundus. :palec:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >