Těhotná nebo zdravotní problém?

Anonymní
11.5.20 20:12

Těhotná nebo zdravotní problém?

Ahoj holky, mám na vás takový dotaz a asi potřebuju i uklidnit :D
S přítelem jsme měli nechráněný pohlavní styk s finišem do mě 2× 3 týdny zpět cca (nevím přesně). Měla jsem dostat menstruaci a už 10 dní mám zpoždění. Během toho zpoždění mě začala neskutečně bolet levá strana pipky a tříslo, druhý den pobolívalo, třetí den bolest přestala. Během zpoždění neskutečná přecitlivělost, strašně se mi zhoršila pleť (takhle se mi nikdy nezhoršila), pořád brečim, sem tam se mi udělá blbě, ale nezvracím, dva dny se mi neskutečně točila hlava a jsem hodně nafouklá (prdim jak nikdy :D). Udělala jsem si 2 těhotenský testy - negativní. Včera jsem měla s přítelem sex, vše v poho, dnes mě zase začalo bolet levé tříslo. Nic jinýho mě nebolí. Zpoždění mívám obvykle dva dny max, tohle se mi ještě nikdy nestalo. Na gyndu jsem objednaná.
Co myslíte? Cysta? Těhotenství? Nějaký rady/zkušenosti/názory? :) Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10428
11.5.20 20:13

Test už by ti těhotenství ukázal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64599
11.5.20 20:14

Pokud máš negat test, těhotenstvi je nepravděpodobné.. Podle bolesti cysta.. Těžko říct.. Dr bude po utz vědět :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.20 20:18

Ach jooo. Já tak trochu doufala, že by mohlo být baby a né cysta :((

• Citovat
  • Nahlásit
64599
11.5.20 20:22
@Anonymní píše:
Ach jooo. Já tak trochu doufala, že by mohlo být baby a né cysta :((

To ti tu nikdo nepovi.. Ale 10 dní po cyklu už by byl jasný test..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4443
11.5.20 20:40

Po 3 týdnech už by byl test pozitivní. Takže buď cysta nebo uzliny v tříslech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.20 22:08

Já se teď omlouvám za anonym, ale je to pro mě takové citlivé to takto vypisovat :lol: každopádně já měla teď měsíc zpátky něco hodně podobného, ne-li stejného, strašně me bolely trisla, podbrisek a jakoze kyčle a taky jakoze na levé straně trisla a stydka kost, podbrisek, pocit nafouknute, testy ale negativní a MS nikde, přidalo se k tomu ale takové divne močení - ani me to nebolelo nebo jsem nemusela nějak porad, ale třeba během hodiny jsem šla 4-5× na záchod, ale pak třeba cely den ne…no, samozřejmě, ze zánět močových cest to byl, akorát já ho měla drive už nekolikrat a vždy se projevil jinak, tak by to taky mohla byt možnost

• Citovat
  • Nahlásit
430
11.5.20 22:16

10 dni zpoždění by tam už něco mělo byt vidět - 3 týdny po stylu taky, takže to spíše vidím na nějaký jiný problem - muže to byt cysta, hormonální výkyv nebo nějaký jiný problem jako uzliny nebo i nějaký zánět tam dole

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.20 22:25

Holky děkuju moc za odpovědi!:) K doktorovi skočím už zítra radši, tak uvidíme.
Na baby si asi ještě počkám :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.20 22:34
@Anonymní píše:
Já se teď omlouvám za anonym, ale je to pro mě takové citlivé to takto vypisovat :lol: každopádně já měla teď měsíc zpátky něco hodně podobného, ne-li stejného, strašně me bolely trisla, podbrisek a jakoze kyčle a taky jakoze na levé straně trisla a stydka kost, podbrisek, pocit nafouknute, testy ale negativní a MS nikde, přidalo se k tomu ale takové divne močení - ani me to nebolelo nebo jsem nemusela nějak porad, ale třeba během hodiny jsem šla 4-5× na záchod, ale pak třeba cely den ne…no, samozřejmě, ze zánět močových cest to byl, akorát já ho měla drive už nekolikrat a vždy se projevil jinak, tak by to taky mohla byt možnost

A jak to doktor řešil? Poležela sis v nemocnici nebo nějaký antibiotika? díkky

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat