Těhotná nebo zdravotní problémy?

15.4.17 20:04

těhotná nebo zdravotní problemy?

Ahoj holky, jdu si tedy také pro radu. Cca 2měsíce zpátky jsme měli s manželem styk. Antikoncepci beru. Od té doby ms pouze slabě 1den a nic. Testy vyšly negativní krom posledních 2 (jeden viditelný, další slabý)-tento týden. Zvracím, občas mne píchne v podbříšku ale jen lehce, jsem unavená atd… K dr jsem objednaná sice za 2týdny, zajdu tam raději hned jakmile bude mít otevřeno. Budu ráda za každý názor. děkuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17457
15.4.17 20:12

@Patriciek To bych si zasla k dr hned, protoze pokud by jsi mela byt tehotna ze styku pred 2 mesici, tak by jsi byla v 10.tt a to by me slabe pozitivni test docela desil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.17 20:22

Nijak jsem to neřešila v případě těch negativních. Teď už nevím, kdybych těhotná byla, proč vyšly až tak pozdě, proč ten další byl slabší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17457
15.4.17 20:28

@Patriciek Treba mimodelozni tehotenstvi? I kdyz to by ti jiz praskal vejcovod. Pokud by jsi opravdu mela byt v 10.tt, tak to uz ma embryo urcitou velikost. Pokud by te bolelo bricho vic, jed na pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.17 20:38

To je jak zly sen, opravdu. :(

Příspěvek upraven 16.04.17 v 09:54

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.17 20:41

Břicho mě píchne jen občas, když se prudce pohnu nebo tahám něco těžšího.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zoy
1498
15.4.17 21:33

Tak existuje např. mimoděložní těhotenství uložené v dutině břišní (jako mezi střevy a tak), je to ale vzácné. Možná by to mohla být cysta, na pohotovost bych jela, pokud bys začala krvácet nebo tě výrazně začlo bolet břicho, jinak bych počkala do úterka ke gynekologovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama