Těhotná nejsem, ale i tak mám strach

Anonymní
23.3.21 21:09

Těhotná nejsem ale i tak mám strach

Dobrý den, mám zpožděnou menstruaci 3 dny. Mám bolesti jako kdybych ji měla ale nemám. Tehotensky test negativni. Styk byl chráněny kondomem který nebyl praskli. I tak mám furt strach. Hodně mi záleží na me váze, když příběhu snažím se to zas shodit. A teď mám opravdu strach, nemá někdo radu jak přestat mít strach?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
719
23.3.21 21:11
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám zpožděnou menstruaci 3 dny. Mám bolesti jako kdybych ji měla ale nemám. Tehotensky test negativni. Styk byl chráněny kondomem který nebyl praskli. I tak mám furt strach. Hodně mi záleží na me váze, když příběhu snažím se to zas shodit. A teď mám opravdu strach, nemá někdo radu jak přestat mít strach?

Jo, navstiv psychiatra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7594
23.3.21 21:12

Nesoulozit když na to nejsi zralá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
23.3.21 21:16
@Anonymní píše:

Zkusit nejdřív dospět a pak mít teprve pohlavní styk? Popřípadě brát antikoncepci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
593
23.3.21 21:28

:roll: tak nesoulož ať se pak nemusíš bát..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1728
23.3.21 21:28

Jak souvisi obava o vahu, sex a strach z tehotenstvi…? Leda me napadlo, neprehanis to s hubnutim? Ze ti hapruje cyklus kvuli vyhublosti…treba? :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3589
23.3.21 21:31

Určitě nesouložit. A máš klid :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2554
23.3.21 21:36

Já půjdu proti proudu. Musíš ten strach přesouložit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1049
23.3.21 21:39

3 dny jsou v klidu, to se stava. Vzhledem k tomu, co jsi psala, to máš nejspíš ze stresu. Anebo nehubneš třeba moc? Pri nízké vaze menstruace taky mizi. Jinak nejúčinnější postup, jak nemít strach z těhotenství, je antikoncepce. Nějaká lepší, než kondom. Zajdi na gynekologii, tam ti adekvátně poradi. Nebo pak nesouložit, ale to nejspíš nechceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
23.3.21 21:42

No… :roll: Na těhotenství nejsou možná nejdůležitější změny hmotnosti, ale spíš to, že při něm na svět přichází nový člověk, ne? ;)

Jo a - třídenní výchylka cyklu může být docela častá, fakt… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 21:51

@Midaku dekuji, konečně normální odpověď. No nehubnu, snažím se být furt na stejne váze, 16 let, 165cm, 48kg. Vždy jsem měla max jeden den zpoždění, tak teď je to u me novinka tak dlouho, takže mám trochu strach.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 21:53

@JOHNDENVER divejte, já jsem nikdy neměla takhle zpozdenou ms, max jeden den. Takže jsem teď nervózní. Nikdy jsem takhle nebyla

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 21:54

@Mutlice jsem furt na stejne váze. Minuly měsíc jsem vážila 50kg a z ničeho nic to slo na 47-48kg takže teď se snažím držet na těch 48-47kg.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.3.21 21:55

Prosím nadávky na to ze nejsem zralá atd si nechte. Jen jsem se na něco zeptala a prosila jsem o odpověď na to, ne na to ze nejsem zralá. Dekuji

Příspěvek upraven 23.03.21 v 21:58

• Citovat
  • Nahlásit
1049
23.3.21 21:56
@Anonymní píše:
@Midaku dekuji, konečně normální odpověď. No nehubnu, snažím se být furt na stejne váze, 16 let, 165cm, 48kg. Vždy jsem měla max jeden den zpoždění, tak teď je to u me novinka tak dlouho, takže mám trochu strach.

Neres to, par dni sem, pár dní tam, to je úplně normální. Zvlášť když jsi z toho takto ve stresu, to je pak vcelku jasný, že nějaký zpoždění bude. Pokud jste kondom použili spravne, těhotná nebudeš. A fakt si zarid nějakou lepší antikoncepci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat