Těhotná nejsem ale stále mám pocit že ano

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.10.21 05:46

Těhotná nejsem ale stále mám pocit že ano

Ahoj, nejsem těhotná ale furt mě tlačí v podbřišku jak kdyby se děloha roztahovala jak při těhotenství a stále chodím na WC čůrat, mám furt pocit jako bych byla těhotná ale s krve mi vyšlo že nejsem, jenže před odběrem krve jsme měli před 5 dny nechráněny sex, Ale tyto stavy jsem měla už 2 týdny před tím, nevím co to může tedy být. Když z krve se těhotenství nepotvrdilo. Ani testem. Stále me to budí ten tlak a chodit na WC, při močení mě nic nebolí ani nepálí, ale nevím co to je trvá to už 2 týdny. Jsem 5 měsíců po porodu.
Nevíte prosím co by to mohlo být?
Přemýšlela jsem o cyste neboť svagrova má stejný problém stále chodi na WC, tlak v podbřišku jak kdyby byla těhotná, to stejný mám i já, jenže gyndarka mi řekla že po porodu se cysta nedělá, ale nic jiného mě už nenapadá.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2345
20.10.21 05:50

Muzes mit zanet močáku, neni tam podminkou, ze te musi neco palit apod. Staci to nutkani na wc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
20.10.21 06:18

Nedávno jsem to měla taky, ale když jsem šla na malou tak jsem měla takový tlak i dole. Jako by mě tam někdo lechtal. :D
Začala jsem zobat sušené brusinky a pít brusinkový džus a do tří dní v pohodě. Pokud Tě t pořád trápí, skočila bych k obvoďákovi, ať na tebe koukne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79420
20.10.21 06:18
@DandátkoP píše:
Muzes mit zanet močáku, neni tam podminkou, ze te musi neco palit apod. Staci to nutkani na wc.

Presne tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27853
20.10.21 07:31

Zánět močáku téměř ukázkový

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...