Reklama

Těhotná? Otázka pro zkušenější

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andreaaa7
Povídálka 40 příspěvků 05.02.18 09:56
Tehotna? Otazka pro zkusenejsi

Ahojte holky… tehotensky test si budu kupovat az po praci a zatim teda dost nervim… Vy, co jste zkusenejsi… Muj prubeh. Posledni MS jsem dostala 31.12. a klasicky to mam tak, ze menstruacni cyklus u me trva tak 31-34 dni. A mesicky mi trvaji 3 dny. Posledni jsem mela 31.12 a trvala jen 1 den. Ale test me nenapadlo delat si. Dostala jsem to, tak co… no, ale ted jsem cekala, ze kolem 2.2 to dostnu, mela jsem klasicke priznaky jak vzdy-tyden pred ms unava, bricho me pobolivalo uz od ctvrtka…a uz mame 5.2 a porad nic…jeste vcera me bricho pobolivalo, byla jsem takova nafoukla..proste klasicke priznaky pred menstruaci. Myslite, ze je to zpozdeni nebo ze muzu byt tehotna? Diky za nazor a budu rada, kdyz me trochu i uklidnite..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 05.02.18 10:05

Muze to byt obojí :nevim: to ti fakt řekne jen test

Lucius08
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 05.02.18 10:06

To je těžko :nevim: musíš vydržet, po práci si udělat test. Při prvním těhotenství jsem nevěděla, že jsem těhotná a všechny příznaky, bolest v podbřišku, únava, bolestivá prsa jsem přikládala blížící se MS. U druhého jsem okamžitě věděla, že těhotná jsem. Píchání na jedné straně podbřišku, únava, prsa bolely, a nafouklo se mi břicho. Opravdu je to těžko.

Karleon
Kelišová 5300 příspěvků 05.02.18 10:12

No, možná jsi těhotná. Nebylo by to radostné?

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33145 příspěvků 10 inzerátů 05.02.18 10:15

Může to být tak i tak. Při prvním těhotenství jsem taky měla pocit, že už to musím každým dnem dostat. Nedávno jsem zase měla pocit, že jsem asi těhotná a nic. Takže si udělej test a uvidíš.

Andreaaa7
Povídálka 40 příspěvků 05.02.18 10:19
@Lucius08 píše:
To je těžko :nevim: musíš vydržet, po práci si udělat test. Při prvním těhotenství jsem nevěděla, že jsem těhotná a všechny příznaky, bolest v podbřišku, únava, bolestivá prsa jsem přikládala blížící se MS. U druhého jsem okamžitě věděla, že těhotná jsem. Píchání na jedné straně podbřišku, únava, prsa bolely, a nafouklo se mi břicho. Opravdu je to těžko.

Takze jsi mela klasicke priznaky, jak kdyby jsi mela dostat MS?

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 34 inzerátů 05.02.18 10:22

Probíhal nechráněný styk?

lalalalala
Ukecaná baba ;) 1047 příspěvků 05.02.18 10:24
Já mám dokonce PMS.. a to už jsem 7tt :lol: :mrgreen:
@Tiger-lily píše:
Může to být tak i tak. Při prvním těhotenství jsem taky měla pocit, že už to musím každým dnem dostat. Nedávno jsem zase měla pocit, že jsem asi těhotná a nic. Takže si udělej test a uvidíš.

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 05.02.18 10:26
@Andreaaa7 píše:
Takze jsi mela klasicke priznaky, jak kdyby jsi mela dostat MS?

Prosím tě, chytáš se blbostí :) Jediné, co v takovém případě platí stoprocentně, je to, že se to opravdu nedá určit z „příznaků“, protože každá ženská to má jinak. Udělej si test a nevyžaduj tu žádné ujišťování, do břicha ti nikdo z nás nevidí. :mavam:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33145 příspěvků 10 inzerátů 05.02.18 10:26
@lalalalala píše:
Já mám dokonce PMS.. a to už jsem 7tt :lol: :mrgreen:
:kytka: :kytka: Tak to gratuluju. Doufám, že tvůj drahý to devítiměsíční pms vydrží

lalalalala
Ukecaná baba ;) 1047 příspěvků 05.02.18 10:47
@Tiger-lily píše: :kytka: :kytka: Tak to gratuluju. Doufám, že tvůj drahý to devítiměsíční pms vydrží
:lol: taky.

lachtanice86
Kelišová 6058 příspěvků 05.02.18 11:24

Nevím proč otázka na zkušenější ale těhotenství to být může a nemusí. Uvidíš co test

Lucius08
Zasloužilá kecalka 621 příspěvků 05.02.18 13:13

@Andreaaa7 jj jak bych měla dostat MS. Musíš vědět jestli jste se chránili nebo ne :)

Karleon
Kelišová 5300 příspěvků 05.02.18 17:44

@Andreaaa7 Tak jak to dopadlo?

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 05.02.18 19:44

@Andreaaa7 take me zajima jak to dopadlo

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >