Těhotná po 2 MS po porodu

2876
21.3.16 14:45

tehotna po 2 MS po porodu

Ahoj…mam dotaz. Jsem pul roku po porodu a objevila jsem dve carky. Dnes jsem byla u dr a je to tam, ale jsem 6tyden a bylo tam jen cerne5mm kolecko. Nic v nem..mela jsem zatim jen dve MS a mezi nima 34dnu..myslite, ze to muze byt ok a jen posunute delsim cyklem nebo ze uz by tam melo byt videt vic a bude to zamlkle? Dr mi rekl, ze uvidime za 14dnu…mate s tim nekdo zkusenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JLP
4648
21.3.16 14:49

@Prtka pokud kojíš, tak cykly můžeš mít hodně rozházené - já si třeba test dělala, až jsem měla zpoždění 30 dní - do té doby jsem pořád čekala na druhou MS po porodu, která už nepřišla ;) A ovu očividně byla později, než jsem dřív mívala, takže zatím nestresuj a uvidíš příště ;) Ale jinak teda zkušenost s tím, že by bylo vidět tak málo, nemám - já přišla až 7+6… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2876
21.3.16 14:52

Ja si delala test tri dny po vynechani a byl negativni a pak 35tyden byl pozitivni a dalsi pozitivni test byl silnejsi…tak snad to bylo pozdejsi a bude vse ok a nebude to zamlkle…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2876
21.3.16 14:53

Jo a kojim…a jelikoz jsme meli nechraneny styk jen jednou a to uz bylo znacme po moznych plodnych dnech, tak myslim, ze ovu musela byt pozdeji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58819
21.3.16 15:00

@Prtka jo, bude tam posun, ovulace mohla být mnohem později, dle ms bych se v tomto případě neřídila :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2876
21.3.16 15:02

Snad bude vse ok…budu se uklidnovat posunem..i kdyz to bude dost narocny a nevim, jestli to zvladnu(je to 4.dite),ale nejak si ani nechci predstabovat, ze by to nevyslo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13291
21.3.16 16:05

Treba ma tvuj MUDr. starsi typ UTZ.Ten muj nevidel ani v 9tt srdicko. A jinak drz se, bude to asi mazec, ale velka rodina je krasna rodina (rika matka, ktera ceka tretatko)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2876
21.3.16 16:16

UTZ to nebude…ten ma ted novy. Bud to bude zamlkly a nebo byla ovulace pozdeji a snad vse bude ok…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
266
16.1.19 21:29

Ahojte děvčata, potřebuju radu. Jsem skoro 1 rok po porodu. 1 menstruaci jsem mela silene silnou az jsem protikala a bolelo me v podbrisku. Boleni jsem mela i pred tehotenstvim. Ted jsem cekala na 2 menstruaci a bylo akorat malinkate spineni, ktere stacilo na intimku. Mate prosim nektera s tim zkusenost? Dekuji:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama