Reklama

Těhotná po 7 měsících od vysazení HA

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Margret007
Nováček 10 příspěvků 17.08.18 09:22
Těhotná po 7mesicich od vysazení HA

Ahojky, brala jsem 10 let HA. Vysadila jsem v lednu a řekla si že tento rok to musí vyjít. Doktorka mi řekla, že mám tak rozházené hormony a nejspíš ani nemám ovulaci, že do konce roku to nejspíš nepůjde. A že musím aspoň rok brát Clotilbegyt. Hodila jsem ho do šuplíku se slovy, že hormony až příští rok. Chtěla jsem to prostě zkusit bez nich. Pila jsem poctivě čaj na otěhotnění, kapala si gynex a používala lubrikační gel pro početí. Měřila BT. A ono to vyšlo :D. Zatím jsem cca ve 3tt. Až půjdu k doktorce a řeknu ji že jsem vůbec ty její hormony nebrala, tak se asi zvencne. Vypadá to že své doktorce nevěřím. Ale já to cítila jinak :D
Za jak dlouho se to povedlo vám po HA. A popřípadě jestli je tu někdo v takhle brzkém těhotenství?

Reklama

Reakce:

Litta
Extra třída :D 13431 příspěvků 17.08.18 09:28

@Margret007 Jen technická, těhotenské týdny se počítají od prvního dne poslední menstruace, tabulkově od 14 dní před ovulací. Tak možná jsi spíš 5tt než 3tt, ať tě to nemate. ;) Jinak ti nevynadá, ta už si ani nebude pamatovat, že ti něco předepsala, max. si to přečte v počítači a nejspíš to nebude řešit.

stinga
Závislačka 3731 příspěvků 7 inzerátů 17.08.18 09:30

@Margret007 můžeš otěhotnět klidně hned 1. měsíc po vysazení, doktorka tě jen chtěla připravit na možnost, že to nebude tak hned, to nikde dopředu neodhadne, doktorka není věštec, vůbec to neřeš, jsi těhotná, tak je to už bezpředmětné

Margret007
Nováček 10 příspěvků 17.08.18 09:33

Podle těhotenské kalkulačky mě vyšlo konec 3tt od poslední MS. :-) A můžu se zeptat, kdy bych tak měla zajít za Dr.? Mě to teď přijde ještě brzo :)
Ale jsem hrozně ráda že to vyšlo bez hormonů. V životě jsem jich už měla hromadu :( Vůbec jsem nečekala že to vyjde ještě tento rok :-)

Tichošlápek
Extra třída :D 10022 příspěvků 17.08.18 09:34

K dr kolem 7tt, aby byla vidět srdeční akce

unuděná
Kelišová 5429 příspěvků 1 inzerát 17.08.18 09:38
@Margret007 píše:
Podle těhotenské kalkulačky mě vyšlo konec 3tt od poslední MS. :-) A můžu se zeptat, kdy bych tak měla zajít za Dr.? Mě to teď přijde ještě brzo :)
Ale jsem hrozně ráda že to vyšlo bez hormonů. V životě jsem jich už měla hromadu :( Vůbec jsem nečekala že to vyjde ještě tento rok :-)

Jestli jsi skutecne teprve 3tt,tak mas jeste tyden do ocekavane MS,divim se,ze ti test neco ukazal :nevim: Pockej,zda MS nedostanes v terminu,rika se,ze az 70% tehotenstvi (rozumej oplodneneho vajicka) spontalne odejde s MS.Nechci te desit dopredu,ale si hrozne hrrr.Pred tydnem jsi mela sex a uz ti test ukazal //? :think:

Tichošlápek
Extra třída :D 10022 příspěvků 17.08.18 09:38

Btw pokud ti vyšel 3tt od poslední ms, tak ještě ani nemáš zpoždění s dalsi ms? 3tt je tak týden po ovulaci při běžném cyklu

Margret007
Nováček 10 příspěvků 17.08.18 09:44

@Tichošlápek
Jsem začátečník a vůbec v tom neumím chodit. Jsem z toho vedle před 3dny mi kalkulačka ukázala 3tyden. Ale asi je to blbost. Já se nejspíš přepsala :-D. Jsem teď 15DPO. Teď jsem zadala do kalkulačky poslední MS a ukázalo mi to 4+1. :lol:

Tichošlápek
Extra třída :D 10022 příspěvků 17.08.18 09:45

@Margret007 jo 5tt, to uz by dávalo větší smysl :))

unuděná
Kelišová 5429 příspěvků 1 inzerát 17.08.18 09:47

presne tak,4+1 uz je 5tt,to uz je logictejsi.K dok­torce bych se objednala at tak za 3tydny,respektive ji zavolej,popis a ona si te objedna,jak uzna za vhodne.

Margret007
Nováček 10 příspěvků 17.08.18 09:52

@Tichošlápek
Tak jsem zase o něco chytřejší :-D
A měl z vás někdo už teď nějaký příznak?
Mě jen bolí bradavky ale jinak nic :)

P4ja
Kelišová 5751 příspěvků 17.08.18 09:55

@Margret007 Buď v klidu. Když jsem já vysazovala HA, tak mně doktorka řekla, ať přijdeme za rok, že nás pošle na IVF.
Cvičila jsem hormonální jogu a brala Gynex a během 3 měsíců jsem otěhotněla. Doktoři těmhle věcem nevěří.

Margret007
Nováček 10 příspěvků 17.08.18 10:00

Není ta čárka na 5tt slabá :? ?

Tichošlápek
Extra třída :D 10022 příspěvků 17.08.18 10:01

@Margret007 přestaň se pozorovat nebo ti hrabne. Test mas pozitivní, za dva az tři týdny se objednej k dr a uvidíš

P4ja
Kelišová 5751 příspěvků 17.08.18 10:06
@Margret007 píše:
Není ta čárka na 5tt slabá :? ?

A četla jsi příbalový letá k testu ?? Co se tam píše o síle čárky ?? Jestli ne, tak si to pořádně přečti.

Fakt nechápu. Zase další, co místo toho, aby byla ráda, že našla //, řeší s odpuštěním pi..viny :?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >