Těhotná po pilulce po

Anonymní
3.4.21 12:02

Těhotná po antikoncepci?

Dobrý den! Lidi omlouvám se, ale asi začínám panikařit.. asi potřebuju jen nějakou útěchu..
Měla jsem nechráněný sex a mám tak trochu pocit, že to bylo v období kdy jsem měla plodné dny. (Pocit říkám proto, že si nejsem jistá kdy jsem měla předtím menstruaci a podle výpočtů jsem zjistila že v době nechráněného sexu byl plodný den)
Pár hodin na to jsem utíkala do lékárny pro nouzovou antikoncepci.. byla jsem už pak klidná, ale mám mít teď menstruaci a necítím na sobě, že by to přišlo.. možná panikařím moc brzo, ale já studuji a nemůžu mít dítě a pokud jsem v tom tak bych to chtěla řešit co nejdřív, než bude pozdě.. prosím neodsuďte mě kvůli tomu :,(
Já se jen chci zeptat jestli je možné, že prášek selhal nebo něco. Já se z tohoto zblázním. Spala jsem se svým bývalým, kterého mám sice ráda ale nedokážu mu věřit a proto není rozumné mít s ním dítě a k tomu ještě studovat.. řekněte mi svůj názor na to.. nevím jestli to není zas moc brzo řešit s gynekologem.. :( děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7570
3.4.21 12:06

Zvláštní nadpis :think: Pokud si měla v té době ovulaci, tak to pilulka nemusí fungovat. Pokud je to už aspoň 14 dní od styku tak si udělej test, měl by ti to už ukázat. Zpoždění mohla způsobit taky ta pilulka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25928
3.4.21 12:08

A jaká antikoncepce? Ty myslíš prášek po? To není antikoncepce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.21 12:11

@JancaS84
Já právě nevím jestli mě ten test je nevystresuje ještě víc.. přecejen když mám před menstruací tak to i tak může ukázat pozitivní test 😣 😣 ovulaci ne, ale měla jsem plodné dny. Co jsem počítala na internetu tak tu ovulaci jsem měla asi 2-3 dny před stykem.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.21 12:12

@pikola já jsem na internetu viděla že to je nouzová antikoncepce a že se tomu taky lidově říká „pilulka po“ tak pokud to tak není tak se omlouvám za zmatení..
Byla to Navela

• Citovat
  • Nahlásit
2066
3.4.21 12:13
@Anonymní píše:
@JancaS84
Já právě nevím jestli mě ten test je nevystresuje ještě víc.. přecejen když mám před menstruací tak to i tak může ukázat pozitivní test 😣 😣 ovulaci ne, ale měla jsem plodné dny. Co jsem počítala na internetu tak tu ovulaci jsem měla asi 2-3 dny před stykem.

3 dny po ovulaci uz nejsou plodne dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.21 12:14

@pikola
Neberu to pravidelně. Jak jsem psala. Vzala jsem si to poprvé pár hodin po sexu a od té doby jen čekám jestli mi začne menstruace a děsí mě to že to může selhat 😔

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.21 12:18

@hani28 máte pravdu, omlouvám se. Teď jsem se zase dívala. Já se v tomto moc nevyznám. Ale neměla jsem ovulaci ten den. Ale den před tím sexem nejspíš.

• Citovat
  • Nahlásit
2123
3.4.21 12:18
@Anonymní píše:
si nejsem jistá kdy jsem měla předtím menstruaci

A proč si to nepíšete?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.21 12:22

@Luboš P
Není to přece nakázané.. nejsem taková, že to řeším, každopádně pro tyto situace už si to radši zapisovat budu. Ale nevím proč mi to teď omlátit o hlavu :(

• Citovat
  • Nahlásit
1634
3.4.21 12:35
@Anonymní píše:
@Luboš P
Není to přece nakázané.. nejsem taková, že to řeším, každopádně pro tyto situace už si to radši zapisovat budu. Ale nevím proč mi to teď omlátit o hlavu :(

No nezlob se, ale přesně to napadlo první i mě.. Tak ani běžná antikoncepce není nakázaná přesto ji spousta žen užívá.. Chceš tím říct, že jak něco nemáš befelem, tak to neděláš? 8o :roll: No ty asi nebudeš ta nejostřejší tužka v penále.. :roll: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.21 12:41

@werajsik
No jestli na diskuzi chodíte reagovat, tak že urážíte lidí, kteří se ptají na radu, tak je to od vás dost ošklivé a pro mě dost zbytečné.. já antikoncepci brala, ale už jsem nechtěla, neměla jsem kluka a po zkušenosti kamarádky, jsem se rozhodla, že nechci brát prášky.. a že si nezapisuji kdy zrovna menstruuji, tak si opravdu nemyslím že jsem jediná na světě. A jestli mě tu hodláte urážet, tak jste tu o ničem. Tohle není rada.
Myslím, že lidi co tu píšou o radu, nepotřebuji aby si lidi do ní kopli.

• Citovat
  • Nahlásit
19653
3.4.21 12:41

Podívej, nevíš, kdy jsi měla menzes a kalkulačky na netu jsou v otázce ovulace krajně nespolehlivý i v případě, že den menzes znáš. POkud by jsi měla sex v den ovulace, tak to nezachrání ani pilulka po. Takže, pokud je to 14 dní po sexu, tak si test udělej. Pokud bude pozitivní, tak jsi těhotná, ať to bude před menzes nebo ne. Ty testy před mentes nejsou falešně pozitivní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30195
3.4.21 12:49
@Anonymní píše:
@pikola já jsem na internetu viděla že to je nouzová antikoncepce a že se tomu taky lidově říká „pilulka po“ tak pokud to tak není tak se omlouvám za zmatení..
Byla to Navela

Prášek po není antikoncepce. Je to pilulka poslední záchrany. Ty jsi antikoncepci nepoužila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1634
3.4.21 12:51
@Anonymní píše:
@werajsik
No jestli na diskuzi chodíte reagovat, tak že urážíte lidí, kteří se ptají na radu, tak je to od vás dost ošklivé a pro mě dost zbytečné.. já antikoncepci brala, ale už jsem nechtěla, neměla jsem kluka a po zkušenosti kamarádky, jsem se rozhodla, že nechci brát prášky.. a že si nezapisuji kdy zrovna menstruuji, tak si opravdu nemyslím že jsem jediná na světě. A jestli mě tu hodláte urážet, tak jste tu o ničem. Tohle není rada.
Myslím, že lidi co tu píšou o radu, nepotřebuji aby si lidi do ní kopli.

No víš.. Radit někomu, zda je nebo není těhotný, kdo ani neví kdy měl poslední menstruaci (a nejde ani tak o fyzické zapisování ale hlavně o zapamatování, nebo jinou formu, se kterou spolehlivě určím svou poslední MS), je stejně účinné jako tvrdit že letošní Vánoce budou 100% na sněhu :roll: :roll:
Když pro tebe není důležité vědět a znát svůj cyklus, tak si klidně panikař. Jakou jinou radu si představuješ? :nevim: :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat