Těhotenství příliš brzy po neúplné revizi

55
14.4.21 07:41

Těhotna po neúplné revizi

Ahoj, 26.3. Jsem byla na revizi. Měla jsme velké bolesti a neodešlo ze mě všechno. Doktor na kontrole po 14 dnech od revize zjistil, že tam ještě něco zbylo a dal mi injekci, ať to odejde. Říkal, že hodně zakrvacim. Nic se nestalo. První menstruace byla slabá a dlouhá. Spíš takové 10 denní špinění. Doktor říkal, že se druhou ks to určitě odejde. Tak nevím, zda mohlo odejít vse. Nicméně teď se mi na těhotenském testu objevil slabý duch. Mám radost ale i strach, že to je moc brzy a hlavně, že tam je nějaký zbytek z toho starého

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23890
14.4.21 08:06

Z ducha se neraduj, to je z toho zbytku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
14.4.21 08:11

A dělala sis po revizi zkušební test, zda hcg už úplně vymizelo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9764
14.4.21 08:17

Jak bys mohla být znovu těhotná? Po revizi snad nemáš mít styk ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
14.4.21 08:17

@Markéta188 ano. Dělala. Jsme si ho. Vždy byl negativní a hned dnes slabý duch. To první jsem zabila já. Nezodpovědnosti. Pila jsem a hodně posilovala a navíc byla na očkování proti corone. Teď jsme si říkala, že od první nechráněné souloze si ho raději pro jistotu udělám, ikdyz tedy nechápu, jak je to možné, protože ovu test byl negativní. Ale je tam prostě slabá čárka. Viditelná slabá. Mám radost i strach zároveň

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
14.4.21 08:18

@karkarka doktor říkal, že po 14 dnech od revize můžu vše, když kontrola bude v pořádku. Žádné šestinedělí jsme nemuseli mít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
14.4.21 08:19

@mroe není. Test byl předtím několikrát negativní. A po revizi jsem měsíc a půl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
479
14.4.21 08:20

To je zas materiál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
14.4.21 08:20

@lafelay co prosím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
14.4.21 08:24

@Marketak8 no bohužel já bych takto brzo na to nevlítla, ikdyž chápu, že nedočkavost je hrozná. Měla si tomu dát alespoň jeden cyklus. Teď je jasný, že ten strach mít budeš.
Podle mě ti s tím málo kdo tu poradí, protože na to nehupsne hned tak ze startu, ještě když má v sobě zbytky.
No budeš se muset informovat u lékaře :nevim:
Ale držím palce, aby bylo vše v pořádku :srdce:

Příspěvek upraven 14.04.21 v 08:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
14.4.21 08:24
@Marketak8 píše:
Ahoj, 26.3. Jsem byla na revizi. Měla jsme velké bolesti a neodešlo ze mě všechno. Doktor na kontrole po 14 dnech od revize zjistil, že tam ještě něco zbylo a dal mi injekci, ať to odejde. Říkal, že hodně zakrvacim. Nic se nestalo. První menstruace byla slabá a dlouhá. Spíš takové 10 denní špinění. Doktor říkal, že se druhou ks to určitě odejde. Tak nevím, zda mohlo odejít vse. Nicméně teď se mi na těhotenském testu objevil slabý duch. Mám radost ale i strach, že to je moc brzy a hlavně, že tam je nějaký zbytek z toho starého

Blbě jsme ti napsala. Mám strach, že tam je nějaký zbytek v děloze pk tom prvním těhotenství a že by to mohlo být špatné.
Zbytek hcg tam není. To jsme měla už předtím několikrát negativní test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
14.4.21 08:26

@Markéta188 bylo to po první MS. A dělala jsme si ovu testy a byly negativní… Tak uvidíme, jak to dopadne. Proto jsem to nehlidala. Nicméně ten první potrat mě psychicky vycerpal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20179
14.4.21 08:27

Mla by jsi okamžitě naklusat k lékaři, aby dělohu zkontroloval a nabral ti hcg. Pokud máš
v děloze ještě rezidua, může to udělat pořádnou paseku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10620
14.4.21 08:27

@Marketak8 měsíc a půl jsi po revizi, když jsi na ni byla 26.3.? Doktor ti řekl, že po 14 dnech můžeš vše, když bude vše ok. To ale nebylo, když tam podle doktora něco zbylo. Strach máš oprávněně, jsi nezodpovědná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
14.4.21 08:32

@Marketak8 první krvácení po revizi se ještě nepočítá jako ms, až to další. Měla si tomu nechat ještě tento cyklus. Ale teď je asi zbytečné radit.
Rozhodně tě neodsuzuji nebo něco. Každému se muže něco stát. Ale teď ti asi poradí vážně jen ten lékař a budeš muset doufat. Pokud ti tam něco ještě zůstalo, muže dojít k infekci a museli by ti vyčistit celou dělohu i s embryjkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat