Těhotná po potratové pilulce během měsíce

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  03.04.18 19:53
Těhotná po potratové pilulce během měsíce

Dobrý den,
ráda bych znala vaše názory na můj případ.
Zhruba před měsícem (9.2.) jsem měla 5 dní zpozdění. Udělala jsem si těhotenský test a vyšel mi pozitivní. Byla jsem na interupci - potratová pilulka. Po potratové pilulce jsem zhruba 10 dní krvácela. Poté jsem navštívila gynekologa, který mě vyšetřil a sdělil mi, že jsem pěkně zahojená a těhotenství ve mě není. Celý měsíc poté probíhalo vše v pořádku, žádné bolesti. Již tento týden se kě mě bolesti dostavili. Velmi podobné bolestem, které jsem zažívala před interupci a při prvním otěhotnění. Ovšem zhruba před 4 dny se měla dostavit menstruace. Ta se nedostavila. Říkala jsem si, že je to nejspíše normální, že teď budu mít cyklus zpžeházen. Jenže měla jsem takové divné, nejisté pocity, a proto jsem si udělala opět těhotenský test (včera 1.4.). Vyšel pozitivně (čárka byla dost slabá). Pro jistotu jsem si udělala druhý (vyšel úplně stejně). Již dnes 2.4. jsem začala lehce špinit. Během týdne si udělám ještě pár testů a navštívím svého gynekologa. Myslíte, že bych mohla být zase těhotná, nebo to jsou hormony, či něco jiného (dnes je to 5. týden po interupci). Děkuji za odpovědi.

Přikládám fotku testů. První dva jsou z prvního těhotenství. Ostatní jsou včerejší a dnešní.

Příspěvek upraven 03.04.18 v 19:57

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

rozand
Ukecaná baba ;) 1301 příspěvků 03.04.18 19:54

@Anonymní Měla jsi sex bez jakékoli formy antikoncepce?

LaraA
Kecalka 463 příspěvků 03.04.18 19:56

A měla jsi nechraneny styk?

Anonymní  03.04.18 19:58

Ano, měla.

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 03.04.18 20:00
@Anonymní píše:
Ano, měla.

A jsi blbá?

rozand
Ukecaná baba ;) 1301 příspěvků 03.04.18 20:00

@Anonymní No tak těhotná být můžeš. Nevím, jak dlouho zůstává v těle hcg po interrupci. Nicméně přítel, který tě tlačil na interrupci, ale kondom si nenasadí, je zodpovědnost sama 8).

Uživatel je onlinePříšera
Ukecaná baba ;) 1461 příspěvků 03.04.18 20:00
@Anonymní píše:
Ano, měla.

Tak to asi můžeš být těhotná, když jsi měla nechráněný sex. Potrat tě sám od sebe neochrání před dalším těhotenstvím.

Enicka
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 03.04.18 20:01

Zak to těhotná byt můžeš, když máš nechráněný sex.

Netopýr1
Kecalka 483 příspěvků 03.04.18 20:01

Pokud tohle není vtip, tak už fakt nevím. Ty jdeš na potrat a dál se nechráníš? To si z nás děláš srandu? Jinak ano, můžeš být znovu těhotná. Co teď? Že by další potrat? :roll:

monicka1990s
Kecalka 162 příspěvků 03.04.18 20:02

@Anonymní tak pokud jsi měla nechráněný styk, tak ano, můžeš být opět těhotná a je to i dost pravděpodobné.

renap
Ukecaná baba ;) 1662 příspěvků 03.04.18 20:02

@Anonymní A jsi blbá nebo navedená? Že tři týdny po interrupci v klidu znovu šu.. bez ochrany. Tragédie je, že si budeš muset nejspíš to dítě teď nechat a někdo takový by se množit fakt neměl.

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1448 příspěvků 03.04.18 20:03

8o to snad není pravda.
Co se příště nějak chránit?

Anonymní  03.04.18 20:03

Viděla jsem, že to vyndává. Navíc jsem četla, že po pilulce a ještě v tak krátké době je minimální pravděpodobost. Dnes jsem byla u gynekoložky a ta mi sdělila, že mám cystu. Po odchodu z ordinace jsem začala krvácet a mám bolesti. Testy jsou stále pozitivní. Teď už čekám jen na výsledky krve. Většina mi tvrdí, že těhotná nejsem.

tessa2323
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 03.04.18 20:03
@Anonymní píše:
Dobrý den,
ráda bych znala vaše názory na můj případ.
Zhruba před měsícem (9.2.) jsem měla 5 dní zpozdění. Udělala jsem si těhotenský test a vyšel mi pozitivní. Byla jsem na interupci - potratová pilulka. Po potratové pilulce jsem zhruba 10 dní krvácela. Poté jsem navštívila gynekologa, který mě vyšetřil a sdělil mi, že jsem pěkně zahojená a těhotenství ve mě není. Celý měsíc poté probíhalo vše v pořádku, žádné bolesti. Již tento týden se kě mě bolesti dostavili. Velmi podobné bolestem, které jsem zažívala před interupci a při prvním otěhotnění. Ovšem zhruba před 4 dny se měla dostavit menstruace. Ta se nedostavila. Říkala jsem si, že je to nejspíše normální, že teď budu mít cyklus zpžeházen. Jenže měla jsem takové divné, nejisté pocity, a proto jsem si udělala opět těhotenský test (včera 1.4.). Vyšel pozitivně (čárka byla dost slabá). Pro jistotu jsem si udělala druhý (vyšel úplně stejně). Již dnes 2.4. jsem začala lehce špinit. Během týdne si udělám ještě pár testů a navštívím svého gynekologa. Myslíte, že bych mohla být zase těhotná, nebo to jsou hormony, či něco jiného (dnes je to 5. týden po interupci). Děkuji za odpovědi.

Přikládám fotku testů. První dva jsou z prvního těhotenství. Ostatní jsou včerejší a dnešní.

Pokud jsi měla nechraneny styk, tak ano můžeš být těhotná. Ale když evidentně dítě nechceš, tak proč se nechranis?

brumi
Kelišová 6315 příspěvků 03.04.18 20:05

No tak spíš jsi zase těhu, jako ale nevím co se divíš, jeden průser uděláš a chviličku na to uděláš stejnou věc??? :zed: :zed:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Sparťan Kanga řídil v pantoflích a rozstřelil mercedes, se kterým se chlubil

Ještě nedávno se svým luxusním vozem značky Mercedes chlubil, teď s ním bude... číst dále >

Idioti, vydělávám více než vy a chlastám za vaše peníze! Bosák se opřel do kritiků

Jaromír Bosák je hvězda České televize a pravděpodobně nejoblíbenější... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Reklama