Těhotná po rozvodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PettyDee
Povídálka 21 příspěvků 28.10.18 16:04
těhotná po rozvodu

Ahoj, otěhotněla jsem deset dní po rozvodu se svým novým přítelem. Neví tady někdo, jestli v rodném listě bude bývalý manžel, nebo už současný přítel? Někde jsem četla, že je lhůta 300 dní po rozvodu a někde zase, že půl roku po rozvodu…? :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

arinecka
Závislačka 4842 příspěvků 28.10.18 16:07

@PettyDee Jako otec bude ex manžel, jedině že by ses vdala ještě než se dítě narodí.

Yopii
Kecalka 228 příspěvků 28.10.18 16:10

Vim, ze ochranna lhuta je… ale nevim jiste kolik a hlavne jestli se to nepocita jako kdy jste pocali (a ne kdy jsi porodila). Kazdopadne svagrova otehotnela taky chvili po rozvodu, byl by tam jeji exmanzel (v rodnem liste). Da se to resit souhlasem od manzela (to svagrova nechtela-spatna domluva), tak se rychle vzali a v RL je novy manzel

PettyDee
Povídálka 21 příspěvků 28.10.18 16:10

@arinecka aha..to jsem asi nechtěla slyšet ale díky :)

PettyDee
Povídálka 21 příspěvků 28.10.18 16:11

@Yopii jj to jsem četla na netu..ale doufala jsem, že to tak není :D

Chytrak
Závislačka 2770 příspěvků 28.10.18 16:13
@PettyDee píše:
Ahoj, otěhotněla jsem deset dní po rozvodu se svým novým přítelem. Neví tady někdo, jestli v rodném listě bude bývalý manžel, nebo už současný přítel? Někde jsem četla, že je lhůta 300 dní po rozvodu a někde zase, že půl roku po rozvodu…? :roll:

Edit, pardon spatne ctu…

Příspěvek upraven 28.10.18 v 16:19

Jannys
Kelišová 6447 příspěvků 28.10.18 16:15

Je tam ochrana lhůta, takže mimino bude " tvého ex " jedině, že by jste se se svým novým přítelem stihli vzít než se maličké narodí

Yopii
Kecalka 228 příspěvků 28.10.18 16:16
@PettyDee píše:
@Yopii jj to jsem četla na netu..ale doufala jsem, že to tak není :D

No je to na prd, pokud neni s ex domluva, ze podepise prohlaseni (coz je i v jeho prospech, ale kde jsou emoce, neni rozum), tak jedine svatba. Vim, ze svagrovka tehdy silela, ale nakonec vse super a jsou spokojeni ;)

PettyDee
Povídálka 21 příspěvků 28.10.18 16:18

@Chytrak :D ano to vím..s manželem jsme před rozvodem žili odděleně 9 měsíců..a ještě předtím spolu nespali tak půl roku..:) otcem je můj přítel

Chytrak
Závislačka 2770 příspěvků 28.10.18 16:21
@PettyDee píše:
@Chytrak :D ano to vím..s manželem jsme před rozvodem žili odděleně 9 měsíců..a ještě předtím spolu nespali tak půl roku..:) otcem je můj přítel

Jj, omluva, uz jsem to smazal, neprecetl jsem poradne tu prvni vetu :)

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1198 příspěvků 28.10.18 16:21

Bude tam dle zákona ex, ale dá to k soudu, aby nemusel platit alimenty. Takže nakonec tam bude ten kdo je doopravdy biologický otec.

PettyDee
Povídálka 21 příspěvků 28.10.18 16:25

@Chytrak to je v pohodě..:)

PettyDee
Povídálka 21 příspěvků 28.10.18 16:27

@Jar Jar a musí se na soudní stání (jako u rozvodu), nebo stačí poslat papíry a oni to vyřeší bez toho aniž by jsme se všichni tři potkali v jedné místnosti? :O

Uživatel je onlineBubla_Bučková
Závislačka 3817 příspěvků 28.10.18 16:27

Cože? To existuje jo? 8o Jako chápu to jako ochranu, ale myslela jsem, že svobodná žena může uvést do rodného listu koho chce 8o mazec…

Chytrak
Závislačka 2770 příspěvků 28.10.18 16:30

@Bubla_Bučková no jo, ale ona uz neni svobodna, ale jaksi rozvedena.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >