Těhotná po užití Escapelle?

Anonymní
18.12.19 11:47

Těhotná po užití Escapelle?

Zdravím, s přítelkyní nám před měsícem praskl kondom (před menstruací), záchranou tabletu Escapelle užila do 13h po nehodě. Ten měsíc MS přišla asi týden po nehodě. Nyní, měsíc později, měla přítelkyně velmi silné příznaky - silnou bolest prsou a podbřišku (více než kdy jindy). Ty teď ale ustaly, odešly a MS má už týden a den zpoždění. Udělali jsme 4 testy, všechny negativní. Myslíte, že došlo k otěhotnění a příznaky jsou těhotenské? Před MS prý nikdy tak silné příznaky neměla. Nebo se jedná o zpoždění v důsledku hormonů z tablety? :roll: Její sestra měla MS i během začátku těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11474
18.12.19 11:52

Escapelle pěkně rozhodí cyklus. Věřila bych testům, těhotná téměř stoprocentně nebude. A cyklus se í může srovnávat ještě pár měsíců.
A koukejte nějak smysluplně řešit antikoncepci!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18036
18.12.19 11:54

Asi si rozházela hormony, jinak ty příznaky můžou být i ms a pokud se bojí at si dojde na krev jako samoplátce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.12.19 12:08

těhotná být může

Ať zajde za gynekologem a uvidí

• Nahlásit
  • Citovat
114
18.12.19 12:16

Myslím, že to bude po té tabletce. Také jsem ji jednou měla, v 16 letech.. no a rozhodilo mi to hrozně cyklus.. nejdříve jsem ms nedostala měsíc vůbec a pak hned znovu za 14 dní pak za dalších 14 dní znovu..myslím si, že se jí tohle časem srovná a na 99,9% těhotná není. Každopádně by bylo asi lepší, zařídit si antikoncepci, tyhle tabletky jsou hrozné dryáky a asi by pro tělo nebylo moc dobrý, kdyby to musela brát opakovaně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3099
18.12.19 17:45

To co popisuje jsou nezadouci ucinky te tablety, tehotna byt taky muze, nebyla by prvni ani posledni co by otehotnela po Postinoru aspol. At si dojde nechat nabrat HCG z krve a bude vedet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9852
18.12.19 20:05

Může to být po té tabletce… nebo se ji rozhodil cyklus :nevim: A má prostě PMS :nevim:.. pokud je negativní test tak pochybuju že by byla těhotná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama