Těhotná po vynuceném sexu

Anonymní
25.1.21 17:09

Těhotná po vynuceném sexu

Ahoj všem, potřebuji se jen vypovídat a možná najít trochu útěchy kvůli tomu, co teď prožívám :,( V létě jsme byli s manželem, jeho kamarádem a jeho ženou na naší chatě. Dost jsme pili, manžel pak šel spát, kamarádova žena taky, já, že ještě aspoň uklidím sklenice atd. ze zahrady do chaty. Byla jsem už dost ovíněná… Myslela jsem, že kamarád už šel taky spát, když tu najednou se objevil za mnou na zahrade. Chytil mě a tam na té zahradě znásilnil. Němela jsem žádnou sílu se bránit. Zacpal mi pusu… Potom se prostě jen tak zvedl a řekl, ať ani neplánuju to manželovi říct. Že mi nebude po tom všem věřit. A že on řekne, že jsem ho svedla… Byla jsem, bohužel, jednou manželovi nevěrná. Byla jsem hloupá a nudila se. On to zjistil, ale dal mi ještě jednu šanci. Takže jsem mu nic neřekla, opravdu jsem se bála, že mi neuvěří… Bylo to hrozné onoho „kamaráda“ ráno vidět… Pořád se na mě smál a mrkal, zvedal se mi z něj žaludek… Nejhorší je, že já jsem teď těhotná… A datum oplození vychází okolo toho dne, kdy se to stalo. A já prostě nevím, zda je mozne, že můj manžel není otcem… A kdyby to zjistil, zničí ho to… A teď už mi vůbec neuvěří, co se stalo… On se tak na to miminko těší… A já neskutečně trpím…jsem v 8tt a přemýšlím, že bych se objednala na potrat a manželovi řekla, že to bylo ZT a musím proto na zákrok :roll: vím je to podraz, ale já prostě takhle nemůžu… :,(

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
2246
25.1.21 17:11

Počkej, on tě znásilnil v létě a ty jsi v 8. Tt?

• Nahlásit
15221
25.1.21 17:13
@Anonymní píše:
Ahoj všem, potřebuji se jen vypovídat a možná najít trochu útěchy kvůli tomu, co teď prožívám :,( V létě jsme byli s manželem, jeho kamarádem a jeho ženou na naší chatě. Dost jsme pili, manžel pak šel spát, kamarádova žena taky, já, že ještě aspoň uklidím sklenice atd. ze zahrady do chaty. Byla jsem už dost ovíněná… Myslela jsem, že kamarád už šel taky spát, když tu najednou se objevil za mnou na zahrade. Chytil mě a tam na té zahradě znásilnil. Němela jsem žádnou sílu se bránit. Zacpal mi pusu… Potom se prostě jen tak zvedl a řekl, ať ani neplánuju to manželovi říct. Že mi nebude po tom všem věřit. A že on řekne, že jsem ho svedla… Byla jsem, bohužel, jednou manželovi nevěrná. Byla jsem hloupá a nudila se. On to zjistil, ale dal mi ještě jednu šanci. Takže jsem mu nic neřekla, opravdu jsem se bála, že mi neuvěří… Bylo to hrozné onoho „kamaráda“ ráno vidět… Pořád se na mě smál a mrkal, zvedal se mi z něj žaludek… Nejhorší je, že já jsem teď těhotná… A datum oplození vychází okolo toho dne, kdy se to stalo. A já prostě nevím, zda je mozne, že můj manžel není otcem… A kdyby to zjistil, zničí ho to… A teď už mi vůbec neuvěří, co se stalo… On se tak na to miminko těší… A já neskutečně trpím…jsem v 8tt a přemýšlím, že bych se objednala na potrat a manželovi řekla, že to bylo ZT a musím proto na zákrok :roll: vím je to podraz, ale já prostě takhle nemůžu… :,(

V létě tě znasilnil a si v 8tt? To ti nějak nevychází

• Nahlásit
1498
25.1.21 17:14

Třeba je to slonice, co ty víš :mrgreen:

• Nahlásit
282
25.1.21 17:15
@Rive píše:
Počkej, on tě znásilnil v létě a ty jsi v 8. Tt?

Zrovna si to čtu a taky mi to nějak nevychází :lol: :lol:

• Nahlásit
672
25.1.21 17:17

8o :lol: kdyby to bylo v létě budeš uz za půlkou těhotenství..trošku ti to nevychází

• Nahlásit
19663
25.1.21 17:19

To bude zase nějakej troll a ani pořádně počítat neumí :lol:

• Nahlásit
6325
25.1.21 17:20

No to je opravdu zajímavé to by mě napadlo já jsem teda podle všeho taky nějak v 8tt pokud vše vyjde ale teda otěhotněla jsem nějak v prosinci tak tedy nevím

• Nahlásit
35670
25.1.21 17:20
@Anonymní píše:
Ahoj všem, potřebuji se jen vypovídat a možná najít trochu útěchy kvůli tomu, co teď prožívám :,( V létě jsme byli s manželem, jeho kamarádem a jeho ženou na naší chatě. Dost jsme pili, manžel pak šel spát, kamarádova žena taky, já, že ještě aspoň uklidím sklenice atd. ze zahrady do chaty. Byla jsem už dost ovíněná… Myslela jsem, že kamarád už šel taky spát, když tu najednou se objevil za mnou na zahrade. Chytil mě a tam na té zahradě znásilnil. Němela jsem žádnou sílu se bránit. Zacpal mi pusu… Potom se prostě jen tak zvedl a řekl, ať ani neplánuju to manželovi říct. Že mi nebude po tom všem věřit. A že on řekne, že jsem ho svedla… Byla jsem, bohužel, jednou manželovi nevěrná. Byla jsem hloupá a nudila se. On to zjistil, ale dal mi ještě jednu šanci. Takže jsem mu nic neřekla, opravdu jsem se bála, že mi neuvěří… Bylo to hrozné onoho „kamaráda“ ráno vidět… Pořád se na mě smál a mrkal, zvedal se mi z něj žaludek… Nejhorší je, že já jsem teď těhotná… A datum oplození vychází okolo toho dne, kdy se to stalo. A já prostě nevím, zda je mozne, že můj manžel není otcem… A kdyby to zjistil, zničí ho to… A teď už mi vůbec neuvěří, co se stalo… On se tak na to miminko těší… A já neskutečně trpím…jsem v 8tt a přemýšlím, že bych se objednala na potrat a manželovi řekla, že to bylo ZT a musím proto na zákrok :roll: vím je to podraz, ale já prostě takhle nemůžu… :,(

Zakladatelko, krapet ti tam nesedí údaje…

• Nahlásit
23606
25.1.21 17:21

Pokračování té pohádky mě zajímá.

• Nahlásit
3321
25.1.21 17:23
@hanka.br. píše:
Pokračování té pohádky mě zajímá.

Prostě se PŘEPSALA, bóže!

To takhle normálně chlastali na přelomu prosince a ledna na zahradě…

• Nahlásit
453
25.1.21 17:25

Ty ses ubozak/cka. Kdyz si tu nekdo prijde trollit nad ptakovinama, budiz, at se baví, ale delat si srandu ze znasilneni? To jako vazne? @admin ukazte, kdo je schopen takove nechutnosti prosim

• Nahlásit
5237
25.1.21 17:25

Od léta 8 týdnů jasně.

• Nahlásit
1343
25.1.21 17:27

No bóže, tak se zakladatelka trochu prepsala, místo léta tam mel byt silvestr a místo 8tt melo byt 4tt… vy hned všechny neděláte :lol:

• Nahlásit
2468
25.1.21 17:27

Jednou uz jsem takovy pribeh tady cetla :nevim:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat