Těhotná přes pravidelné užívání HA

2557
21.8.20 07:00

Těhotná přes pravidelné užívání HA

Tak jsi jdu pro řadu, pravidelně jsem užívala HA Luisea a teď to vypadá že jsem přes ni tehotna- minulý měsíc špinění 14dni, teď ms nikde a slaboulince viditelna druhá čárka na TT, byla bych už ale začátek 5tt(protože partnera mám pracovně pryč, tak se mi to dobře pocita) a na tento týden se mi zdá čárka opravdu moc slabá, ta antikoncepce mě začíná pěkně štvát nebudu říkat za co stojí několikrát mi ms přišla ještě před dobranim plata nebo mi některý měsíc úplně vynechala. Opravdu jsem pilule zobala pravidelně proto dvojčata nám bohatě stačí teď popravdě jsem opravdu naštvaná a zoufalá, ještě před dvojčaty na zemřelo dítě ve 27tt - měla jsem preeklampsie a už opravdu nejsem na žádné těhotenství zvědavá. Zrovna jsem ji chtěla měnit a teď ještě ztratím hromadu peněz zbytečně. Jeste prosím kdo má zkušenosti s cenou nejlíp Olomoucký kraj tak budu ráda ať vím kolik si nachystat. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27605
21.8.20 07:06
@Leenuska píše:
Tak jsi jdu pro řadu, pravidelně jsem užívala HA Luisea a teď to vypadá že jsem přes ni tehotna- minulý měsíc špinění 14dni, teď ms nikde a slaboulince viditelna druhá čárka na TT, byla bych už ale začátek 5tt(protože partnera mám pracovně pryč, tak se mi to dobře pocita) a na tento týden se mi zdá čárka opravdu moc slabá, ta antikoncepce mě začíná pěkně štvát nebudu říkat za co stojí několikrát mi ms přišla ještě před dobranim plata nebo mi některý měsíc úplně vynechala. Opravdu jsem pilule zobala pravidelně proto dvojčata nám bohatě stačí teď popravdě jsem opravdu naštvaná a zoufalá, ještě před dvojčaty na zemřelo dítě ve 27tt - měla jsem preeklampsie a už opravdu nejsem na žádné těhotenství zvědavá. Zrovna jsem ji chtěla měnit a teď ještě ztratím hromadu peněz zbytečně. Jeste prosím kdo má zkušenosti s cenou nejlíp Olomoucký kraj tak budu ráda ať vím kolik si nachystat. :(

Tak nejdřív bych si zašla na gyndu a přesvědčila se, že opravdu těhotná jsem. A pak dělala nějaké závěry. HA nemusí sednout každé a ne kterákoliv. Špinění bývá a nekrvácet vůbec je taky normální. Protože ti to hodně zmenší sliznici a není z čeho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2557
21.8.20 07:11

Tak jasne že tam ještě dnes půjdu ale zase si říkám pro bych jinak měla slaboulince pozitivní TT.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2557

Tak jasne že tam ještě dnes půjdu ale zase si říkám pro bych jinak měla slaboulince pozitivní TT.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2557

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1875
21.8.20 07:29

Mně jedna HA dělala slabounce pozitivní test cca 3 dny před MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2557
21.8.20 07:34

@ropucha 02: A udělala ti to vícekrát a udělala ti to pouze na jednom druhů testu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1875
21.8.20 08:01

Stalo se mi to ve dvou cyklech, kdy jsem pro jistotu panicky testovala, protože jsem v průběhu užívání zvracela. Test byl nějaký z drogerie, značku už nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2557
21.8.20 08:11

Jako opravdu jsem zvědavá jak tohle dopadne a tajně doufám že těhotná nebudu. :( Nela jsem žádné průjmy ani ATB maximálně nějaký prášek na bolest hlavy ale to mi říkal že si vzít můžu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16729
21.8.20 08:24
@Leenuska píše:
Jako opravdu jsem zvědavá jak tohle dopadne a tajně doufám že těhotná nebudu. :( Nela jsem žádné průjmy ani ATB maximálně nějaký prášek na bolest hlavy ale to mi říkal že si vzít můžu.

Pokud jsi opravdu brala správně, nezapomněla a nic, tak si myslím, že by to byl zázrak. ;) Uvidíš na gyndě. Může to být i cysta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27605
21.8.20 08:45
@Leenuska píše:
Tak jasne že tam ještě dnes půjdu ale zase si říkám pro bych jinak měla slaboulince pozitivní TT.

A není to jen ryska?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16964
21.8.20 09:47
@Leenuska píše:
Jako opravdu jsem zvědavá jak tohle dopadne a tajně doufám že těhotná nebudu. :( Nela jsem žádné průjmy ani ATB maximálně nějaký prášek na bolest hlavy ale to mi říkal že si vzít můžu.

Tak třeba ibalgin může účinnost antikoncepce oslabit, zvlášť pokud ti nesedí a nedrží cyklus…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13610
21.8.20 09:58

@Leenuska no ale i nějaké prasky na hlavu snižují účinnost, zvlášť když ti ha nesedí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2557
21.8.20 10:14

Ty čárky tam jsou ale moc blede, někde jsem četla že paní měla po této HA zamlkle těhotenství a hormon v krvi, já už bych právě musela být začátek 5tt, bylo to druhé ranní čůrání a moc byla po noci dostatečně tmava, akorát sem ráno předtím vypila kafe. V pondělí jsem měla vyvolávací a nic, taky říkal že mám nízkou sliznici a že tam nic nevidí(říkal v to pondělí).Dnes ráno jsem šla zase na tu gyndu po testech, od toho pondělka mám zánět mocaku a atb-sex žádný, dnes jsem tam přišla ze mám ty dvě slaboulince čárky, on mi dal zase jiné ATB a prý když to požadují tak mám v pondělí přijít na tehu test z krve.(není to můj gyn, ten mám dovolenou až do konce měsíce, tento blb toho mého jen zastupuje, kdysi jsem jeho vinou přišla o chlapecká ve 27+4tt) :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2557
24.8.20 06:48

Ahoj, tak včera večer a ještě dnes hned po ránu jsem si dělala test Pepino a nikde ani dusík, dnes jdu na krev, tak jsem zvědavá, ms nikde ale možná to bude tou nízkou sliznici. Kazdkpadne ještě napíšu jak jsem dopadla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama