Těhotná přes tělísko a krvácení

Anonymní
2.3.16 19:01

Těhotná přes tělísko a krvácení

Zdravim, mam otazku a zajimsli by me Vase zkusenosti. Mam uz neco pres roj nehormonalni telisko. MS chodila pravidelne (+-3dny) a trva 5-7dni. Naposledy jsem to dostala o tyden driv a krvacela jsem 13dni, ted mi je porad divne, dneska dopoledne jsem i nekolikrat zvracela a i pres to, ze cvicim a malo jim, tak man trochu vypoukle bricho. Je mi jasne, ze vy mi nereknete, jestli jsem nebo nejsem tehotna (zitra si udelam test), ale chtela bych vedet, jestli je to mozne - pres telisko, krvacet a stejne byt v tom. Tedy spis jestli se to uz nekomu tady stalo. (Prosim o zachovani anonymity, nejsem tu jedina z rodiny).

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

58592
2.3.16 19:04
@Anonymní píše:
Zdravim, mam otazku a zajimsli by me Vase zkusenosti. Mam uz neco pres roj nehormonalni telisko. MS chodila pravidelne (+-3dny) a trva 5-7dni. Naposledy jsem to dostala o tyden driv a krvacela jsem 13dni, ted mi je porad divne, dneska dopoledne jsem i nekolikrat zvracela a i pres to, ze cvicim a malo jim, tak man trochu vypoukle bricho. Je mi jasne, ze vy mi nereknete, jestli jsem nebo nejsem tehotna (zitra si udelam test), ale chtela bych vedet, jestli je to mozne - pres telisko, krvacet a stejne byt v tom. Tedy spis jestli se to uz nekomu tady stalo. (Prosim o zachovani anonymity, nejsem tu jedina z rodiny).

je to možné, u nehormonálního je takových případů celkem dost.. ms není nic divného, navíc nemuselo jít o ms, ale např o hematom :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2745
2.3.16 19:46

S nehormonalnim teliskem uz otehotnelo spousta zen, vypoukle bricho vubec nemusi souviset s pripadnym tehotenstvim, ale se stravou. Otazku tehotenstvi nejlíp zodpovi lekar ci test. Zvraceni muze byt klidne i viroza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.3.16 19:47

Jejda… Já ti bohužel neporadím…Myslím si že by to těhotenství být nemělo… Ale až budeš vědět, dej prosím vědět tady. Mám tělísko a pokud je to možné, tak by mě asi trefilo… 8o

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.3.16 19:47

Těžko říct, málo pravděpodobné, ale ne nenmožné

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.3.16 19:58

Ty jo to je mazec taky jsem zvědavá jak dopadneš, zítra si jdu pro tělísko po porodu a další mimčo už neplánujem

• Nahlásit
  • Citovat
6334
2.3.16 20:02

Samozrejme, ze je to mozne, me se stalo, ze jsem otehotnela pres telisko, ale menstruaci jsem asi nemela, to uz si vazne nepamatuji. Preji at je to jen strevni chripka :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.3.16 20:15

Dekuju, zitra dam vedet, jak test. Taky doufam, ze to je jen viroza nebo neco nesedlo. Mame dve dost male deti, tohle by nam udelalo sakra caru pres rozpocet, ale snad ne.

@martina.se vidis, to me nenapadlo, ze to ani ms nemusela byt. No uvidim zitra.

Vsem dekuju.

• Nahlásit
  • Citovat
27716
2.3.16 20:25

U tělíska pozor, ať to není mimoděložní. Je tam větší pravděpodobnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.3.16 20:52

Prosim o rady

Zdravim, neberu antikoncepci a nedavno jsme spolu spali s mym pritelem bez kondomu, v dobu ovulace. Pritel mi tvrdi ze se neudelal, ale mam jiz 9 dni zpozdenou menstruaci a posledni 3 dny se citim strasne unavena. Těhu test jsem si zatim nedelala. Chtela bych sw zeptat zda je tu i nejaka jina moznost zpozdeni, ci jestli se s tim uz nejaka z Vas setkala a nebo jestli je to jasne ze jsem tehotna. Dekuji za odpovedi

• Nahlásit
  • Citovat
2.3.16 20:54

Ja jsem jeden z pripadu, ale pred tehu mi bylo zle z toho, ze nejak vypadlo nebo se posunulo a z toho mi bylo blbe a na omdleni, horecka, taky jsem zvracela, pak jsem si vzala blbka jinou znacku a byla jsem v tom, ale zas bez priznaku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58592
3.3.16 08:53
@Anonymní píše:
Zdravim, neberu antikoncepci a nedavno jsme spolu spali s mym pritelem bez kondomu, v dobu ovulace. Pritel mi tvrdi ze se neudelal, ale mam jiz 9 dni zpozdenou menstruaci a posledni 3 dny se citim strasne unavena. Těhu test jsem si zatim nedelala. Chtela bych sw zeptat zda je tu i nejaka jina moznost zpozdeni, ci jestli se s tim uz nejaka z Vas setkala a nebo jestli je to jasne ze jsem tehotna. Dekuji za odpovedi

ještě naivnější dotaz by nešel? :nevim: možný je všechno, to jako jo, ale pravděpodobnost mluví jasně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.3.16 10:24

Tak test je dle meho negativni (je tam stin, ale to si myslim, ze je jen stin mista, kde se druha carka objevuje). Pristi mesic jdu na gyndu na preventivku, tak kdyby se to krvaceni opakovalo, proberu s doktorem. Diky vsem.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.3.16 15:09

Holky tak jeste prosim o nazor - ze je ten test negativni? Chlap mi tvrdi, ze tam druhou slabou vidi. Me zase prijde jasne negativni.

• Nahlásit
  • Citovat
3103
3.3.16 15:13

Taky vidim, co je to za test a kolikatkovy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama