Těhotná? Růžový výtok, opožděná MS

Anonymní
20.5.18 18:47

Těhotná? Růžový výtok, opožděná MS

Ahoj holky,
prosím Vás mohla by mi některá poradit? 9.5.18 jsem měla dostat MS… Místo toho jsem jen měla od 12.5.-15.5. lehce růžový výtok… Myslela jsem, že dostanu MS, ale zůstalo jen u toho výtoku, nebylo to ani na slipovku, jen na toaleťáku… Dělala jsem si test 16.5. a dneska 20.5. ale oba stále negativní, ani náznak ducha… Na gynekologii jsem volala, ale řekla mi, že mám počkat 2 týdny jestli se nedostaví MS a přijít na konci měsíce… Myslíte, že by to mohlo být těhotenství? Podle mě by byl už vidět alespoň duch, když mám 11dní zpoždění… Jinak to mám pravidelně plus mínus 1 den… Cyklus mám 26-28 dní… Tak já nevím…

Předem moc děkuji za Vaše komenty…

Káča

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35461
20.5.18 18:52

Řekla bych, že při pravidelné menstruaci by tam ten duch už měl být vidět… ale nikdy neříkej nikdy. Na gynekologii mají pravdu, počkej chvilku a budeš vědět, na čem jsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.18 18:58

zakladatelka

Když to čekání je nejhorší a nikdy se mi nestalo, že jsem měla zpoždění… Ještě jsem zapomněla napsat, že jsem omylem brala rok prošlou antikoncepci, třeba to bude tím? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
16791
20.5.18 19:31
@Anonymní píše:
Když to čekání je nejhorší a nikdy se mi nestalo, že jsem měla zpoždění… Ještě jsem zapomněla napsat, že jsem omylem brala rok prošlou antikoncepci, třeba to bude tím? :nevim:

Jestli jsi brala pořád HA, tak si nemyslím, že bys otěhotněla i přes to, že byla prošlá. Spíš si myslím, že ti nesedí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2168
20.5.18 19:37
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
prosím Vás mohla by mi některá poradit? 9.5.18 jsem měla dostat MS… Místo toho jsem jen měla od 12.5.-15.5. lehce růžový výtok… Myslela jsem, že dostanu MS, ale zůstalo jen u toho výtoku, nebylo to ani na slipovku, jen na toaleťáku… Dělala jsem si test 16.5. a dneska 20.5. ale oba stále negativní, ani náznak ducha… Na gynekologii jsem volala, ale řekla mi, že mám počkat 2 týdny jestli se nedostaví MS a přijít na konci měsíce… Myslíte, že by to mohlo být těhotenství? Podle mě by byl už vidět alespoň duch, když mám 11dní zpoždění… Jinak to mám pravidelně plus mínus 1 den… Cyklus mám 26-28 dní… Tak já nevím…

Předem moc děkuji za Vaše komenty…

Káča

A co nějaký zánět? Nějaké jiné příznaky nemáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.18 19:38

@P4ja Tak snad máš pravdu, ale brala jsem jí 3 měsíce a předtím normálně MS přišla

• Citovat
  • Nahlásit
16791
20.5.18 19:43
@Anonymní píše:
@P4ja Tak snad máš pravdu, ale brala jsem jí 3 měsíce a předtím normálně MS přišla

Tak to se může změnit kdykoli. Tělo není stroj, i když ho řídí umělé hormony.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.18 19:47

zakladatelka

@jary1 příznaky těhu nemám, i když občas jsem po ránu protivná a občas se mi střídají nálady, manžel mi řekl, že mám nějaká větší prsa jako ze dne na den… Já to u sebe nepoznám, mám větší prsa, moc tohle neřeším, tak nevím… (při prvním těhu jsem je taky neměla, ale test jsem měla 1 den po vynechání MS pozitivní, bohužel to dopadlo špatně)…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.18 19:49

@P4ja no uvidíme… Já bych si miminko přála, i když neplánovaně… Manžel říká, že je ještě čas :)

• Citovat
  • Nahlásit
3031
20.5.18 19:50

Já jsem sice neměla zpoždění, spíš naopak, uprostřed cyklu (ale po ovulaci) jsem měla růžový výtok, bolesti a trochu krve..prý asi malý zánět, nebo prasknutá cysta. viděla tam jizvičku a jednu malou cystu o které ale řekla že je tak malá, že je to u žen normálně běžné, a doporučila mi koupit si jen něco na vnitřní prostředí protože jsem to tam měla podrážděné..

ale ty bys klidně mohla být těhotná..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.18 19:53

zakladatelka

@Pennya Kéž by, ale myslím, že by už byl vidět alespoň duch…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.18 19:56

Ještě jsem si vzpomněla, že před tím než měla přijít MS jsem si vzala gyno-pevaril na mykozu, tabletu co se dává na noc a ráno jsem měla ten růžový výtok, asi 4 dny jsem ho měla, myslela jsem, že MS… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
3031
20.5.18 20:00

Tak z gynopevarylu jsem to růžový měla taky..ale mín než jsem to měla třeba teď. Ale to zpozdění by to asi nezpůsobilo..né 11 dní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.18 22:33

@Pennya takže to bylo asi z toho tedy… Já myslela jestli to nebylo, že se uhnízduje vajíčko, ovulaci totiž nehlídam tak nevím kdy byla

• Citovat
  • Nahlásit
16791
20.5.18 22:40
@Anonymní píše:
@Pennya takže to bylo asi z toho tedy… Já myslela jestli to nebylo, že se uhnízduje vajíčko, ovulaci totiž nehlídam tak nevím kdy byla

No pokud bereš HA, tak ovulaci nemáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama