Tehotna s kamaradem a miluji ex

Anonymní
16.12.19 16:15

tehotna s kamaradem a miluji ex

Ahoj. Je to dost citlive tema. Potrebuji to nejak ze sebe dostat. Tak proto anonym. Pred rokem a pul jsem se rozesla s expartnerem. Krize pauza kariera atd znate to. Stale tady ale byl a ja mela jistotu ze i kdyz nemame vztah ale lehci krizovku tak to bude zas dobry. Zili jsme si tedy po svem. Po 5letech vztahu. Jenze tenkrat opiti a noc s letitym kamaradem me to cele vytrhlo. Zjistila jsem tehotenstvi. Potrat jsem nechtela. Bylo by to neco s cim bych se jen tezko srovnala. Ted jsem v 9mes.Ceka me porod. S kamaradem ziji. Je to hodny muzsky vazim si ho. Ale nemilujeme se. Je to kamarad. Ani nemame spolecny zajmy, moc si nepovidame, je to jen takove nijake. Sex ani neznosti nejsou ani z jeho strany. Spi v jine mistnosti. Neni to vztah s tou stavou a vasni co jsem mela s ex ktereho zrejme porad miluji i kdyz jiz ma svuj zivot novou zenu atd. a nejsme par mesicu v kontaktu. Aneb reklama jak si znicit lasku a vztoupit do vztahu nevztahu bez lasky. Zacinam byt zoufala..chybi mi to cojsem mela s ex. :,( :,( ale kvuli miminku se snazim vse v sobe potlacit a rikat si ze jednou uz to tak je jsem dospela tak to nejak vydrzim. Ale jsou dny kdy bych od vseho utekla.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29240
16.12.19 16:25
@Anonymní píše:
Ahoj. Je to dost citlive tema. Potrebuji to nejak ze sebe dostat. Tak proto anonym. Pred rokem a pul jsem se rozesla s expartnerem. Krize pauza kariera atd znate to. Stale tady ale byl a ja mela jistotu ze i kdyz nemame vztah ale lehci krizovku tak to bude zas dobry. Zili jsme si tedy po svem. Po 5letech vztahu. Jenze tenkrat opiti a noc s letitym kamaradem me to cele vytrhlo. Zjistila jsem tehotenstvi. Potrat jsem nechtela. Bylo by to neco s cim bych se jen tezko srovnala. Ted jsem v 9mes.Ceka me porod. S kamaradem ziji. Je to hodny muzsky vazim si ho. Ale nemilujeme se. Je to kamarad. Ani nemame spolecny zajmy, moc si nepovidame, je to jen takove nijake. Sex ani neznosti nejsou ani z jeho strany. Spi v jine mistnosti. Neni to vztah s tou stavou a vasni co jsem mela s ex ktereho zrejme porad miluji i kdyz jiz ma svuj zivot novou zenu atd. a nejsme par mesicu v kontaktu. Aneb reklama jak si znicit lasku a vztoupit do vztahu nevztahu bez lasky. Zacinam byt zoufala..chybi mi to cojsem mela s ex. :,( :,( ale kvuli miminku se snazim vse v sobe potlacit a rikat si ze jednou uz to tak je jsem dospela tak to nejak vydrzim. Ale jsou dny kdy bych od vseho utekla.

Stál ti ten žhavý sex s kamarádem bez ochrany za to? Já bych teda nežila s nějakým kamarádem. Dohodla se, jak se budete starat o dítě a šla bych. A ex bych pustila z hlavy. Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15538
16.12.19 16:39

Osobně bych tohle nezvládla ani náhodou, to už spíš ten potrat upřímně. Pokud je „kamarád“ slušnej člověk, co se s ním dokážeš domluvit, tak bych nečekala, že bude dělat naschvály, pokud se rozhodneš odejít a dítě vychovávat sama - samozřejmě s nějakou dohodou o styku, alimenty apod. Žít s kamarádem-spolubydlícím je pro dítě po citové stránce horší, než žít v rozvedeném/rozejitém partnerství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
821
16.12.19 16:55

No rozhodně bych to neřešila teď v devátém měsíci, kdy s tebou mlátí hormony a čeká tě porod. Dej tomu prostě čas, jestli se dá s kamarádem vyjít, tak bych tomu dala třeba půl roku, rok. Hlavně bych si užívala dítě a to, že ti otec dítěte ve společné domácnosti pomůže s péčí o miminko, pak prostě uvidíš. Ale ty začátky s miminkem jsou jeden velký kolotoč, soustředila bych se teď hlavně na to dítě a nějaké vztahy a vzpomínky na bouřlivý sex bych v tuhle chvíli hodila za hlavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
16.12.19 18:53

Ber ex jako životní etapu. Jako jeden příběh a každý příběh má začátek a konec. Zbyly ti vzpomínky a ty ti nikdy nikdo nesebere. Život jde dál, jednou je líp, jednou hůř. Na ex nezapomeneš, ani se nesnaž zapomenout. Snaž se jít dál, dívat se dopředu, plánovat reálné věci a těšit se z toho, co máš. Vím, o čem mluvím. Já na bývalého nezapomněla nikdy a ani zapomenout nechci, byly to úžasné okamžiky a i když skončily, mám je v hlavě a nikdo mi je nikdy nemůže vzít. A to mám teď super partnera a máme miminko. A stejně jsem nezapomněla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat