Těhotná s kamarádem manžela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 13:43
Těhotná s kamarádem manžela

Zdravím všechny maminky, babičky a ženy, které už mají něco za sebou. Jdu se vám sem vyzpovídat, protože jsem z toho fakt špatná a jsem zrala ná psychiatra.

Před zhruba dvaceti lety jsem chodila s mužem (nyní manžel). V té době nám bylo dvacet, neměli jsme ještě závazky, když jsem zjistila, že mě (tehdy) přítel podvedl s kamarádkou od jeho kamaráda^. Jenže co čert nechtěl, zjistila jsem, že jsem těhotná. Dítě jsme si nechali, já přítele vzala na milost a narodila se nám dcera. Když přehoupnu pár pohodových let, naše dceruška má nyní dvacet let. Studuje vysokou školu a dala se na dráhu kariéristky - nebo to alespoň tvrdila. Už zhruba v únoru začala být divná, protivná. Doma se málo ukazovala. Když jsem se jí ptala, tvrdila mi, že zůstává o víkendech na brigádě a nebo něco podniká s kamarádkami. Nebrala jsem jí to za zlé, jen, ať si užívá studentský život, je přeci mladá. Včera večer najednou zvonek u dveří. Dcera se nečekaně objevila doma. Měla jsem radost, tak jsem jí obejmula - jenže při objetí jsem narazila na něco, co mě trošku znepokojilo - těhotenské bříško. Koukám na ni, ona na mě. Prý je těhotná, ve čtvrtém měsíci. Má už to vyřešené, dodělá semestr, školu na rok přeruší, půjde na mateřskou, pak se zase vrátí a dítě jí bude hlídat Aleš. Když jsem z ní dostala, kdo je Aleš, málem mě trefilo. Asi jste uhodly správně, že to je ten manželův kamarád, který nemá zázemí, školu, peníze, bydlí u rodičů, ničí vztahy, všechny okolo sebe stahuje… Neměla jsem slov, šla jsem ven běhat, abych to vstřebala. Celý den jsem úplně mimo a to ještě nepřijel domů manžel ze služebky… ten, až to zjistí, tak Aleše asi zabije.

Omlouvám se za sloh, ale jsem z toho fakt špatná…

^ Kamarád byl/je o zhruba pět let starší než přítel. Měl jen ZŠ, neměl řidičák, bydlel u rodičů a nabaloval mladé holky, protože žádná starší a rozumná by ho nechtěla. (Takhle to je mimochodem do dnes.) Chytil příležitost (měli jsme s přítelem krizi) za vlasy a seznámil přítele s jeho kamarádkou, se kterou mě pak podvedl. V té době jsem byla mladá a dávala to za vinu jemu. Jenže o pár let později se ukázalo, že takhle „zničil“ a seznámil kamarády s více kamarádkami, a že to vždycky dělalo peklo ve vztazích. Začala jsem k němu mít odpor ještě větší.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kfětoslava
Závislačka 2541 příspěvků 25.04.19 13:47

Nejak jsem se v tom ztratila, ale troufám si říct, že Aleš nemůže za to, že tě tvuj přítel podvedl. To jako seznámení zavazuje k sexu? :think:

P4ja
Echt Kelišová 9040 příspěvků 25.04.19 13:50

No, chápu, že přemýšlíš, co dělat, ale dcera už je dospělá a má svůj život. Holt osud takhle někdy špásuje. Chápu že to musel být šok. Ale ona nemůže za to, že tvůj manžel tě podvedl. Stejně tak ten Aleš.

Být tebou tak si přestanu hrát na ublíženou a postavím se k tomu jako budoucí babička. A nebo je můžeš oba vykopnout a dál se zlobit. Případně mu manžel rozbít ústa. Ale nic z toho tvojí dceři nepomůže.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 13:50

Ano, vím. Psala jsem, že jsem tenkrát byla mladá a dávala to za vinu Alešovi. Teď vím, že to jeho problém nebyl; Aleše problém je jen to, že vždycky tahal zadané kamarády po barech a klubech a seznamoval je tam s holkama. To bylo zamlada. Teď už ho neřeším, resp. neřešila.

P4ja
Echt Kelišová 9040 příspěvků 25.04.19 13:52
@Anonymní píše:
Ano, vím. Psala jsem, že jsem tenkrát byla mladá a dávala to za vinu Alešovi. Teď vím, že to jeho problém nebyl; Aleše problém je jen to, že vždycky tahal zadané kamarády po barech a klubech a seznamoval je tam s holkama. To bylo zamlada. Teď už ho neřeším, resp. neřešila.

a co to má společného se situací teď?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 13:53

Nechovám se ublíženě, vím, že to je její život. I kdyby se na ně vykašlal, podám jí pomocnou ruku. Jen to je pro mě šok.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 13:54

Společného to má to, že vím, jaký je, a že na tomhle těžil. Schválně rozbíjel vztahy, protože když neměl on, ostatní přeci také ne. Ale o to tady vůbec nejde. Napsala jsem to jen pro to, aby bylo jasno, proč ho moc nemám ráda a nevyhledávám ho.

P4ja
Echt Kelišová 9040 příspěvků 25.04.19 13:54
@Anonymní píše:
Nechovám se ublíženě, vím, že to je její život. I kdyby se na ně vykašlal, podám jí pomocnou ruku. Jen to je pro mě šok.

Jj, tak to má bý. Hlavně ho nesuď za to, co dělal v minulosti.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18988 příspěvků 25.04.19 13:59
@Anonymní píše:

a jak víš, že je takovej dacan i ted? Třeba šel do sebe, uběhlo 20 roků :nevim:

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 25.04.19 14:00

A já te chápu. Mas obavy ze tvoje dcera je těhotná s neschopným chlapem který dodnes bydli u maminky a má jen ZS (nemyslím si, ze by to muselo ukazovat ze blb) nicméně proste nula. Nejde o to ze by musel být Ing ale!! Ztroskotance ke svoji dceri - pominu li vek, ze je starší nežli její otec, tak te napadá, co bude mít za život.

Nenadelas ale nic. Max situaci se snaz přijmout a holt dceri pomůžete když by šli od sebe.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 25.04.19 14:01
@pe-terka píše:
a jak víš, že je takovej dacan i ted? Třeba šel do sebe, uběhlo 20 roků :nevim:

Bydli s maminkou?? Nemá žádné vzdělání a nemá v jeho veku rodinu a pokud je holce 20 a on je starší nežli její otec o 5 tak mu bude?? K padesátce

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18988 příspěvků 25.04.19 14:08
@Lioness34 píše:
Bydli s maminkou?? Nemá žádné vzdělání a nemá v jeho veku rodinu a pokud je holce 20 a on je starší nežli její otec o 5 tak mu bude?? K padesátce

tak nejsou to plusové parametry, ale i lidi bez vzdělání se dokážou dobře uživit, když mají chut, talent a štěstí :nevim: Třeba má nešetřeno, co my víme?
Anebo je pořád dacan, barovej povaleč a má v padesáti holou pr :jazyk: del :nevim: I to je možný!
To by si především měla zjistit ta mladá kočka, co se od něj nechala zbouchnout :think:

Petrohlídek
Povídálka 12 příspěvků 25.04.19 14:09

Dcera pravděpodobně nebude mít na růžích ustláno, pokud se Aleš takhle projevuje ještě teď. Vztahy které jsou už od začátku podobného rázu většinou nevydrží a časem se to samo vyřeší např. rozchodem… Miminko je už na cestě, nezbývá než být pro dceru oporou, pomáhat dceři (pokud má zájem) a sledovat, jak se situace vyvíjí. Jak jim to bude fungovat je jen mezi nimi…
Ještě se nestalo, aby něco nějak nedopadlo, takže bych byla k ruce a sledovala situaci, kdyby bylo potřeba pomoct. Každopádně z toho vznikne mimčo, které vám bude dělat radost - asi tak bych to viděla :-)

Uživatel je onlinepomme
Kecalka 237 příspěvků 25.04.19 14:11

No to by mě asi dost štvalo, ono pomotat hlavu dvacetiletý holce není pro 45tiletého chlapa tak těžké jako sbalit ženu co ví co chce. Navíc jestli je to kamarád jejího otce tak to je fakt na odstřel.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 14:13

Právě, že Aleš je pořád takový, jako před dvaceti lety. To je na tom to nejhorší. To, že s ním dcera něco měla a vzniklo z toho dítě, budiž. Prý spolu něco měli už léta, ale nechtěla nám to říkat, protože se bála reakce. Teď ale musela s pravdou ven. Snažím se to přijmout tak, jak to je a říkám si, že to tak asi mělo být. Začínám mít ale vážně strach o manžela.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama