Těhotná s problémy ve vztahu hledá tu, co to má podobně

25.4.20 21:01

Těhotná s problémy ve vztahu hledá tu, co to má podobně

Ahoj všem,
jak začít. Měli jsme spoustu krát problémy ve vztahu, ale myslím, že se máme opravdu rádi, ale jsme každý úplně jiný, já nemám rodiče, hodně krát jsem se stěhovala, takže jsem o kamarády přišla, přítel je pruďas, ale nikoho jiného nemám, no celé se to těžko vysvětluje. :) teď jsem skoro v sedmém měsíci a No, máme problémy. Žijeme v 1+1, na miminko se moc těším, udělám pro něj vše, šetřím už nějakou dobu, ale o co jde. Jsem tu sama, v Praze, nemám si s kým popovídat a myslela jsem, že nějakou fajn osobu poznám třeba na předporodních kurzech, cvičení, ale kvůli situaci, která je, prostě tohle není a já jsem zavřená v tom mini bytě, nevím, jak se seznámit, když tu nikoho neznám a jak nemám ani rodiče, je mi teď strašně smutno. Ráda bych se seznámila. Jsem pohodová, upřímná a myslím, že i kamarádská a milá, jen prostě je to vše jinak než jsem plánovala, vztah atd. Budu moc ráda, když se s některou z Vás, která mě pochopí v tom, co píšu a napíše :) :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

213
25.4.20 21:05

Ahoj, jsme na tom dost podobne a to ne jen velikosti bytu :grin: :grin:
Jsem na zacatku 27 tt, bydlím v Praze a zbytek jestli chceš mužem po zprávách. :thumbsup:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.20 21:10
@Ukulemba píše:
Ahoj, jsme na tom dost podobne a to ne jen velikosti bytu :grin: :grin:
Jsem na zacatku 27 tt, bydlím v Praze a zbytek jestli chceš mužem po zprávách. :thumbsup:

Jasně, prosím napiš mi, já ještě vůbec nevím, jak to tu funguje, jak kam napsat soukro zprávu a tak :D 8o :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
25.4.20 21:14

@September88 napsáno :thumbsup: :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
199
25.4.20 22:49

Ahoj, škoda že jsi v praze, já jsem kousek od Brna. Těhotná nejsem zatím ale mám to podobně jak ty, taky jsem přišla o kamarádky kvůli stěhování a jsem sama, mám jen manžela v podstatě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.20 23:11

Tak to buď ráda, že k tomu všemu nejsi těhotná, to je pak teprve průser :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie