Těhotná s tátovým kamarádem

Anonymní
6.1.20 02:34

Těhotná s tátovým kamarádem

Už od května chodím s jedním chlapem. Nevím teda jestli se dá říct úplně chodím, je to mezi námi spíš o sexu, ale máme se rádi. Problém je, že je to kamarád táty. Nikdo o nás samozřejmě neví. Jenže teď jsem zjistila, že jsem těhotná. Jsem z toho úplně hotová. Je mi 18 a mám před maturitou. Vůbec nevím co mám dělat. Mám strach mu to říct. Já dítě rozhodně nechtěla a on určitě taky ne. Na potrat, ale asi jít nechci. Absolutně nevím jak to řešit. Co byste dělaly na mém místě vy?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3549
6.1.20 02:42
@Anonymní píše:
Už od května chodím s jedním chlapem. Nevím teda jestli se dá říct úplně chodím, je to mezi námi spíš o sexu, ale máme se rádi. Problém je, že je to kamarád táty. Nikdo o nás samozřejmě neví. Jenže teď jsem zjistila, že jsem těhotná. Jsem z toho úplně hotová. Je mi 18 a mám před maturitou. Vůbec nevím co mám dělat. Mám strach mu to říct. Já dítě rozhodně nechtěla a on určitě taky ne. Na potrat, ale asi jít nechci. Absolutně nevím jak to řešit. Co byste dělaly na mém místě vy?

No, jak jsem proti potratům, tady bych na potrat šla. Příjem financí šul nul, bydlení nejspíš u rodičů, otec dítě nejspíše o dost starší, láska prakticky žádná. Vidíš na tom něco pozitivního? Dítě není věc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
6.1.20 02:53

Ahoj, chapu ze to neni lehka situace a potrat je to nejjednodusi reseni. Ale jsi uz dospela, tvuj tata se nemusi dozvedet skym dite cekas a ty muzez na svet privezt zdrave dite ktere misto tebe muze vychovat milujici rodina. Je to mnohem slozitejsi cesta a takove rozhodnuti te ovlivni na cely zivot. Ale dat zivot neni kazdemu pran.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.20 02:53
@Amelie30 píše:
No, jak jsem proti potratům, tady bych na potrat šla. Příjem financí šul nul, bydlení nejspíš u rodičů, otec dítě nejspíše o dost starší, láska prakticky žádná. Vidíš na tom něco pozitivního? Dítě není věc.

Jo, je o 21 let starší. Máme se rádi, ale klasickej vztah to rozhodně není. Já vím, že je to hrozně pitomá situace a dítě teď fakt nemělo přijít. Ale když si představím, že bych měla jít na potrat, tak je mi z toho zle.

• Nahlásit
  • Citovat
6.1.20 03:08
@Anonymní píše:
Jo, je o 21 let starší. Máme se rádi, ale klasickej vztah to rozhodně není. Já vím, že je to hrozně pitomá situace a dítě teď fakt nemělo přijít. Ale když si představím, že bych měla jít na potrat, tak je mi z toho zle.

No tak se příprav na dítě :think:
Třeba maturitu s břichem ještě uděláš a než budeš tady dedukovat co a jak dál..spíše než na eMimino to chce se vypovídat otci dítěte.
Uvidíš jak to vezme on.
A potrat je zatím o přerušení vývoje buněk..dítě to zatím není.
A moc dlouho nečekej..otci dítěte to vyklop hned a pokud bude jeho reakce zamítavá, na potrat jdi. Nebo nezabezpečená studentka samoživitelka, zničíš si tím život.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3549
6.1.20 03:13
@Anonymní píše:
Jo, je o 21 let starší. Máme se rádi, ale klasickej vztah to rozhodně není. Já vím, že je to hrozně pitomá situace a dítě teď fakt nemělo přijít. Ale když si představím, že bych měla jít na potrat, tak je mi z toho zle.

Ono těžko radit. Já ti ukázala realistickou stránku věci. Co to s tebou udělá po stránce psychické, to nikdo neví. Někdo jde na potrat a je úplně v pohodě (klidně jich stihne třeba i víc), někoho to psychicky položí (taková jsem i já). Promluvila bych si s otcem dítěte, ale s takovým věkovým rozdílem asi sama víš, že to budoucnost mít nebude. Rodiče nadšení nejspíš také nebudou, já zjistit, že mi kamarád obstastnuje dceru a přivede ji do jiného stavu, tak řvu. Kvůli té nezodpovednosti. Každopádně, ať už se rozhodneš jakkoli, ber to tak, že tvé rozhodnutí je nejlepším řešením dané situace. At půjdeš na potrat nebo ať už si mimčo necháš. A nelituj. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.20 05:09

Na potrat bych rozhodně nešla. Otěhotněla jsem neplánovaně, sice mi bylo už přes 20, ale situace byla víc než problematická. Partner o 11 let starší, cizinec, v podstatě jsme spolu nechodili, já začínala VŠ. Dceři bude 5 let a je úžasná. Všechno jsme zvládli za pomoci mé babičky, později i mých rodičů. I tu VŠ jsem dodělala. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
5861
6.1.20 05:20

Jojo, to určitě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17071
6.1.20 06:00

Tak jestli jsi čerstvé těhotná, tak maturita v pohodě, je za chvíli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1367
6.1.20 06:10

Jestli jsi teď zjistila, že jsi těhotná, tak matura se ještě zvládnout dá. Počítej však, ze to bude těžké. Kamarádovi se svěr, má děti? Třeba je možné, zebto toho půjde s Tebou, pak to však bude těžké s rodiči. Hodně štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5185
6.1.20 06:17
@Anonymní píše:
Už od května chodím s jedním chlapem. Nevím teda jestli se dá říct úplně chodím, je to mezi námi spíš o sexu, ale máme se rádi. Problém je, že je to kamarád táty. Nikdo o nás samozřejmě neví. Jenže teď jsem zjistila, že jsem těhotná. Jsem z toho úplně hotová. Je mi 18 a mám před maturitou. Vůbec nevím co mám dělat. Mám strach mu to říct. Já dítě rozhodně nechtěla a on určitě taky ne. Na potrat, ale asi jít nechci. Absolutně nevím jak to řešit. Co byste dělaly na mém místě vy?

Troll :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7091
6.1.20 06:44

Hele, ono je to těžký, ptát se na něco takovýho na blogu pro maminky. Je tu spousta těhotných, těch, co nemohou otěhotnět a maminek od dětí. Žádná z nich ti nenapíše, jdi na potrat. Ale když si vzpomenu sama na sebe v tomhle věku, já bych si dítě nenechala. Pár holek, které v tomhle věku podstoupil přerušení těhotenství v okolí znám a ani u jedné nevím o tom, že by z toho měla nějaké psychické problémy. Většina z nich založila rodinu později a žijí spokojený život. Z mého pohledu si myslím, že bys to měla probrat s otcem dítěte. Má k němu stejnou vyživovací povinnost, jako ty a má do toho co mluvit. Výše zmíněná ráda, že tvůj otec se nemusí dozvědět, čí to dítě je, je naprostá blbina. Když bys ho neuvedla do RL, ztratíš i do budoucna nárok na některé příspěvky od státu a nikdy dopředu nevíš, do jaké situace by ses mohla dostat. Záleží i na tom, co chceš v budoucnu, chtěla jsi dal studovat? Jasně, že se to dá i s dítětem, když máš podporu rodiny a okolí. Jenže to není samozřejmost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1778
6.1.20 07:11
@Anonymní píše:

Myslím si, že jsi šikovná.
S kým také jiným bys měla být těhotná, když ne s tátovým kamarádem. Přece ne s nějakým cizím blbečkem?
Hrdě se ke svému dílu přihlaš.
Tvůj táta i celá škola budou nadšeni z těhotné maturantky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23261
6.1.20 07:19
@Anonymní píše:

On může mít někdo v 18 při dnešní devítce před maturitou?

Každopádně rozhodnutí je jen na Tobě, probrala bych to s tím pánem, co je otec a doma, jestli by byla nějaká podpora.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8605
6.1.20 07:21

Zapomeň na adopci. Řekni mu to.
Maturitu zvládneš a potom můžeš rodit. Nebo půjdeš na přerušeni, je to tvoje věc, ale zapomeň na adopci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama