Těhotná s ženatým milencem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.9.21 21:31

Tehotna s zenatym milencem

Ahoj ženský, stala se mi taková věc, nasla jsem si zenateho milence ktery ma jedno dite a je i o 20 let starsi nez ja(ano stale je zenaty) mne je 25…zname se od mych 18, jde ale o to, ze jsem s nim otehotnela, dozvedela jsem se to vcera a od te doby nemyslim na nic jineho, jemu jsem to zatim nerekla, vubec nevim jestli si ho mam nechat a nic mu ani nerikat a vychovat ho sama nebo s budoucim partnerem( penize mam) nebo mu to mam rict a nejak to s nim resit, zase se ale bojim ze me bude nutit do potratu poroto bych to rada ututlala ale to mi prijde hrozne hloupe, co bych potom rekla casem tomu diteti? Ze jeho otec uz nezije nebo co? Omlouvam se za anonym ale tohle je moc osobni

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5922
28.9.21 21:33

Ve svém věku ještě v klidu můžeš mít úplně normální rodinu s někým jiným…proč si to komplikovat se ženatým?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.9.21 21:37

Teda dneska to tady jede bomby
Nepočali jste to dítě náhodou v autě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18809
28.9.21 21:41

Pokud si to dítě budeš chtít nechat, tak to nepřiváděj do lži, ale prostě si ustoj pravdu.

Základní právo, které má dítě mít je právo na rodin, na původ. Takže pokud to chceš dělat správně, jakkoliv to nebude lehké, tak pana otce chceš do rodného listu, i kdyby to mělo být soudně a pan otec by měl plati.

Ne kvůli tomu jestli ty máš a nebo nemáš peníze, ale kvůli tomu, že prostě má zodpovědnost ke svému dítěti a lepší je mizerný vztah s otcem kikotem, než díra a lež ze strany matky.

Nehledě na to, že lži podobného typu vždycky praskonou a to v tu nejméně vhodnou dobu.

Ať už to dopadne jakkoliv, tak bych na tévm místě začala hledat nějaké zbytky sebeúcty a přestala dělat matračku ženatému fotříkovi, co si svou krizi středního věku neumí ustát a používá mladý holky. To že se ho bojíš, jak by tě donutil k potratu dost vypovídá o tom, jak vám to ne-fugnuje a že si fakt zasloužíš lásku a úctu, ne někoho takového…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12068
28.9.21 21:45

Jestli jsi rozhodnuta si dítě nechat tak mu to řekni až po 12tt kdy už bude na potrat pozdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14577
28.9.21 21:49

@Žižkovská žena věk by tomu odpovídal. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 21:57
@Anonymní píše:
Ahoj ženský, stala se mi taková věc, nasla jsem si zenateho milence ktery ma jedno dite a je i o 20 let starsi nez ja(ano stale je zenaty) mne je 25…zname se od mych 18, jde ale o to, ze jsem s nim otehotnela, dozvedela jsem se to vcera a od te doby nemyslim na nic jineho, jemu jsem to zatim nerekla, vubec nevim jestli si ho mam nechat a nic mu ani nerikat a vychovat ho sama nebo s budoucim partnerem( penize mam) nebo mu to mam rict a nejak to s nim resit, zase se ale bojim ze me bude nutit do potratu poroto bych to rada ututlala ale to mi prijde hrozne hloupe, co bych potom rekla casem tomu diteti? Ze jeho otec uz nezije nebo co? Omlouvam se za anonym ale tohle je moc osobni

No..pořádně si to promysli. Já mám teď malé miminko a bez pomoci partnera bych to asi nedala. Bude to hodně těžké..
A proč sis našla zenateho milence?
Asi bych mu to hned řekla..

• Citovat
  • Nahlásit
28268
28.9.21 22:20
@Anonymní píše:
No..pořádně si to promysli. Já mám teď malé miminko a bez pomoci partnera bych to asi nedala. Bude to hodně těžké..
A proč sis našla zenateho milence?
Asi bych mu to hned řekla..

ale dala bys to, já mám dítě 5let, a jsme bez partnera 5 let - a žijem,
ne že bych to doporučovala, to ne, ale jde to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10224
28.9.21 22:21
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7266
28.9.21 22:26
@Anonymní píše:
Ahoj ženský, stala se mi taková věc, nasla jsem si zenateho milence ktery ma jedno dite a je i o 20 let starsi nez ja(ano stale je zenaty) mne je 25…zname se od mych 18, jde ale o to, ze jsem s nim otehotnela, dozvedela jsem se to vcera a od te doby nemyslim na nic jineho, jemu jsem to zatim nerekla, vubec nevim jestli si ho mam nechat a nic mu ani nerikat a vychovat ho sama nebo s budoucim partnerem( penize mam) nebo mu to mam rict a nejak to s nim resit, zase se ale bojim ze me bude nutit do potratu poroto bych to rada ututlala ale to mi prijde hrozne hloupe, co bych potom rekla casem tomu diteti? Ze jeho otec uz nezije nebo co? Omlouvam se za anonym ale tohle je moc osobni

Lepší rychlý potrat, dítě, který by nemělo mít normálně zajištěný styk s otcem, by bylo chudák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1025
28.9.21 23:12

Budu hadat - selhala antikoncepce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1011
29.9.21 00:21

Rekni mu to, jeho reakce napoví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33755
29.9.21 06:52
@Anonymní píše:
Řekni mu to…

Chlap se bude divit, zřejmě si svoji krizi středního věku představoval jinak, než že bude muset řešit případné mimino s milenkou, ale to je život, věci se dějou jinak, než bylo naplánované.

Na potrat, pokud bych cítila, že to dítě chci, bych se nutit nenechala, kdyby měl kecy, tak mu řekni, že si měl natáhnout gumu anebo podstoupit vazektomii, jinak s tím prostě musí počítat, že se sexu mohou být děti… :nevim:
Jak překvapivé, že… :nevim: 8) :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3889
30.9.21 10:13

Ty sama chceš mít s ním dítě? Chceš být s ním jako rodina nebo jen jako milenka? Na to si vše musíš odpovědět. Kolik let je jeho dítěti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
2.10.21 22:25

@truelly Ona už ale dítě čeká tak pozdě něco měnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat