Těhotná s ženatým mužem

Anonymní
30.6.20 15:31

Těhotná s ženatým mužem

Dobrý den. Stydím se, že jsem tak blbá a tohle dopustila a zatím jsem nenašla odvahu to nikomu říct, tedy kromě otce dítěte. Používala jsem antikoncepci ve formě náplastí a musela jsem se tedy někdy seknout ve výměně a nedošlo mi to. Je mi osmnáct a otec dítěte je ženatý. Když jsem mu to řekla, tak mi řekl, že rozhodnutí je hlavně na mně. Že on se o nás postará a není proti tomu abych si miminko nechala, ale že se musím rozhodnout hlavně já, abych toho později nelitovala. A já upřímně nevím jak se rozhodnout. V září nastupuji do čtvrťáku a nevím jak bych to řešila, až by se miminko narodilo. Taky jsem chtěla na vysokou, ale to by asi nebylo možné. Navíc tím, že je přítel ženatý je to o to složitější a nepříjemný. Zkrátka vůbec nevím co teď dál a nechci to rodičům říkat dokud nemám aspoň nějakou představu jak to bude. Na potrat, ale asi jít nedokážu. Vím že mě tu nejspíš většina z vás odsoudí, ale co bych podle vás měla dělat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18199
30.6.20 15:36

Snad odejde k tobě a až to budeš nejmin čekat, najde si 18ti leTou milenku :jazyk: to víš po decku už není na suk taková chuť, tělo už je taky použité, okoukané

Příspěvek upraven 30.06.20 v 17:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5090
30.6.20 15:39

A on se hodlá postarat jak? Dá ti pár alíků nebo hodlá odejít od ženy? Má s děti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9402
30.6.20 15:40

Soudit tě nebudu, zkrátka se stalo, i když samozřejmě mám na jazyku: „holka, Ty jsi blbá…“ nicméně, co teď s tím…

Jsem odpůrcem potratů, ale věc druhá je, jestli bys to vůbec nějak zvládla.

1. Co myslí tím, že se o Vás postará? Rozvede se? Má děti? Nebo bude platit alimenty? Kolik?
  2. Máš, kde bydlet, našetřené aspoň nějaké peníze?
  3. Škola by šla vyřešit individuálem a maturitu dáš.
  4. Zas tolik času není a asi by bylo na místě, rodičům to říct
  5. v kolikátém jsi týdnu?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6230
30.6.20 15:41

Nejen těhotná, ale ještě ke všemu naivní. Že se o vás postará? Ale no tak. Nebuď hloupá. Být tebou, nechala bych si od něj zaplatit potrat a pak bych se mu už nikdy neozvala. Nehledej si ženáče. Jsou to lháři. Abys pak jednou nebyla v roli podváděné manželky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
30.6.20 15:44

Tak ja nevim ale kdyz mi bylo 18 tak antikoncepce byla samozrejmnosti, ale taky jsme si davali pozor i kdyz byla antikoncepce.. mas ted na vyber ze 2 moznosti, bud potrat a nebo si to nechat, ale to by si nemohla jit na VŠ a jeste otazka, dokazes se o to male postarat? Nemyslim si, ze tvuj,,pritel,, odejde od manzelky, max ti posle par penizku a tim to pro nej bude vyresene… a co rodice? Pomuzpu ti? Nebo se otoci k tobe zady?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
808
30.6.20 15:48

Jak ti míní pan ženatý pomoci? Už ti řekl, jak často tě bude navštěvovat? jak ti pomůže hradit bydlení, alimenty? Pomůže ti najít bydlení? Pomůže ti s dítětem tak, že jej bude hlídat u tebe doma nebo u manželky, aby jsi mohla dostudovat?
Nebo jak si představuje tu jeho pomoc? To už víš?

• hele toto jsou otázky, které si musíš nejdříve vyřešit s budoucím otcem dítěte. Poté můžeš jít za rodiči a říct jím: Hele mami, jsem těhotná. Ale neboj, to zvládnu, už mám najité bydlení, uhrazenou kauci, zaplacen první nájem. Školu dodělám dálkově - kor maturitu. Nebudu bydlet od Vás daleko.

Hlavně měj jasně stanovené priority, co chceš, jak co bude… a né že…já nevííííím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3468
30.6.20 15:50

Adopce. Ja ve tvem veku bych si dite nenechala ani s regulérním přitelem…natož se ženáčem. Mam 3 VŠ a kdyz si predstavim, že mam jen gympl, tak :zed: Najdi si nejakou rodinu a zkus přímou adopci nebo babybox nebo klasicka cesta. Dej diteti sanci na plnohodnotný zivot a sobě též. Pokud nechces adopci, muzes jit na potrat nebo si dite nechat. Rozhodnout se musis jen ty sama. Nasledky poneses jen ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19689
30.6.20 15:56
@Kotatko03 píše:
Soudit tě nebudu, zkrátka se stalo, i když samozřejmě mám na jazyku: „holka, Ty jsi blbá…“ nicméně, co teď s tím…

Jsem odpůrcem potratů, ale věc druhá je, jestli bys to vůbec nějak zvládla.

1. Co myslí tím, že se o Vás postará? Rozvede se? Má děti? Nebo bude platit alimenty? Kolik?
  2. Máš, kde bydlet, našetřené aspoň nějaké peníze?
  3. Škola by šla vyřešit individuálem a maturitu dáš.
  4. Zas tolik času není a asi by bylo na místě, rodičům to říct
  5. v kolikátém jsi týdnu?

tak může dělat školu kde má praxi a tam jí s břichem pustit nemusí a za další kdo jí dítě bude hlídat pokud má pracující rodiče?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
30.6.20 16:06

Potrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9402
30.6.20 16:07
@ka2ka píše:
tak může dělat školu kde má praxi a tam jí s břichem pustit nemusí a za další kdo jí dítě bude hlídat pokud má pracující rodiče?

Vidíš, to mě nenapadlo, i to je potřeba zvážit, zda má školu, která jí individuál umožní. Holt si bude muset najít třeba chůvu, zařídit to jde, ale je třeba si uvědomit, že to bude hodně náročné (i finančně)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6972
30.6.20 16:16
@Anonymní píše:
Dobrý den. Stydím se, že jsem tak blbá a tohle dopustila a zatím jsem nenašla odvahu to nikomu říct, tedy kromě otce dítěte. Používala jsem antikoncepci ve formě náplastí a musela jsem se tedy někdy seknout ve výměně a nedošlo mi to. Je mi osmnáct a otec dítěte je ženatý. Když jsem mu to řekla, tak mi řekl, že rozhodnutí je hlavně na mně. Že on se o nás postará a není proti tomu abych si miminko nechala, ale že se musím rozhodnout hlavně já, abych toho později nelitovala. A já upřímně nevím jak se rozhodnout. V září nastupuji do čtvrťáku a nevím jak bych to řešila, až by se miminko narodilo. Taky jsem chtěla na vysokou, ale to by asi nebylo možné. Navíc tím, že je přítel ženatý je to o to složitější a nepříjemný. Zkrátka vůbec nevím co teď dál a nechci to rodičům říkat dokud nemám aspoň nějakou představu jak to bude. Na potrat, ale asi jít nedokážu. Vím že mě tu nejspíš většina z vás odsoudí, ale co bych podle vás měla dělat?

Troll

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
179
30.6.20 16:22
@Anonymní píše:
Dobrý den. Stydím se, že jsem tak blbá a tohle dopustila a zatím jsem nenašla odvahu to nikomu říct, tedy kromě otce dítěte. Používala jsem antikoncepci ve formě náplastí a musela jsem se tedy někdy seknout ve výměně a nedošlo mi to. Je mi osmnáct a otec dítěte je ženatý. Když jsem mu to řekla, tak mi řekl, že rozhodnutí je hlavně na mně. Že on se o nás postará a není proti tomu abych si miminko nechala, ale že se musím rozhodnout hlavně já, abych toho později nelitovala. A já upřímně nevím jak se rozhodnout. V září nastupuji do čtvrťáku a nevím jak bych to řešila, až by se miminko narodilo. Taky jsem chtěla na vysokou, ale to by asi nebylo možné. Navíc tím, že je přítel ženatý je to o to složitější a nepříjemný. Zkrátka vůbec nevím co teď dál a nechci to rodičům říkat dokud nemám aspoň nějakou představu jak to bude. Na potrat, ale asi jít nedokážu. Vím že mě tu nejspíš většina z vás odsoudí, ale co bych podle vás měla dělat?

Kolik je ženáčovi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5043
30.6.20 16:28

Fuuuuuj :poblion: tak nejenže si začne se ženatým chlapem a tím pádem narušuje vztah s jeho rodinou. Ona i otěhotní :zed: A ještě si to chce nechat :pocitac:
Víš co, hlavně to řekni vašim doma, že skončíš se základním vzděláním, však ony tě ty roupy přejdou. Snad aspoň vaši mají rozum :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7664
30.6.20 16:48

Troll. A jestli ne, tak jdi na potrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu