Těhotná, už dva dny mě rýpe na pravé straně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.14 09:22
Těhotná, už dva dny mě rýpe na pravé straně

Ahoj,

již od včera mě nepravidelně rýpe na pravé straně v oblasti vaječníku, trvá to vždy tak půl až minutu, silné nepříjemné rýpaní a za chvíli se to zastaví a po pár hodinách to přijde zase. Stalo se to také některé z Vás? Jsem v 12tt

Reakce:
Hmarilla
Ukecaná baba ;) 1297 příspěvků 29.09.14 09:27

Pokud si pamatuju neco takoveho jsem mela taky, jednalo se tenkrat o dilataci ledviny. Nastesti nebyl treba zadny zakrok po porodu se to spravilo samo. Ale urcite si radsi zajdi nechat se zkontrolovat. Ale jak popisujes, bylo to tsky takove loupani na nekolik hodin.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.14 09:30

@Hmarilla ahoj, mě to ovšem nebolí celou dobu, vždy chvíli a po pár hodinách se to vrací, jakoby nějaká křeč. Možná to může souviset s ledvinama. Šileně piju, hlavně v noci. Jsem schopná vypít i litr a pak pořád lítám na wc

Hmarilla
Ukecaná baba ;) 1297 příspěvků 29.09.14 09:43

Zajed do nemocnice a vyzadej si kontrolu. Mne to zjistili uz jen z ultrazvuku… Ja jezdila kvuli kazdemu problemu tam bo jsem radsi nechtela nic zanedbat…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.14 09:45

@Hmarilla a co ti na to tenkrát dali?

Hmarilla
Ukecaná baba ;) 1297 příspěvků 29.09.14 10:30

Nic… ze mi nechteji delat zakrok dokud na tom ta ledvina neni jeste hodne zle, ze by se to melo vyresit porodem. Msla mi na tu ledvinu tlacila. Ale zvladlo se to, nastesti jsem porodila uz ve 37 tt. Jen dostatecne pit a casto chodit na zachod

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.14 15:48

@Hmarilla aha, já piju opravdu hodně, tak snad to bude dobrý, já jsem na začátku, tak si nemyslím, že by tam mimčo mohlo nějak zásadně tlačit

Hmarilla
Ukecaná baba ;) 1297 příspěvků 29.09.14 20:57

No, je pravda ze uz si nepamatuju od kdy mne to postihlo… ale opravdu radsi byt vami zasla bych s tim do nemocnice. Radsi byt za hysterku a nekolikrat zbytecne nez neco zanedbat…

Mirel
Stálice 58 příspěvků 30.09.14 06:07

Taky jsem měla něco takového, zrovna v té době jsem měla prohlídku u Dr. a ten mi řekl, že se natahují vazy a za pár dní to fakt přestalo..

czaky
Závislačka 2584 příspěvků 30.09.14 06:49

Na pravy strane by to mohl byt mozna i slepak, ten taky nemusi bolet furt. Me teda pobolival podbrisek u vajecniku na obou stranach a hlavne pri namaze, takze to bylo celkem jasny ze to bude jen „od tehotenstvi“. Kazdopadne se nenech odbyt a nech se poradne zkontrolovat, ja ted diky „nepeci“ obvodacky skoncila na posledni 3 tydny tehotenstvi v nemocnici :pocitac:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >