Daruji Femibion 2 zdarma těhotné v nouzi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Claire00
Ukecaná baba ;) 1516 příspěvků 04.12.17 21:36
Těhotná v nouzi- Femibion 2 zdarma

Mám 2× balení Femibion 2 s vit. D3 s platností do 1/2018. Ráda bych je věnovala těhotné ženě, která je v nouzi a tyto vitamíny si nemůže dovolit.

Přečtěte si článek: Vitamíny pro těhotné

Reklama

Reakce:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 04.12.17 21:51
:kytka:

Anna766
Hvězda diskuse 66581 příspěvků 04.12.17 21:59

Jsi moc hodná :kytka: :kytka: nechceš to zkusit nabídnout přes Facebook? Třeba nějakou skupinu, nebo tak?

Claire00
Ukecaná baba ;) 1516 příspěvků 04.12.17 22:03

@Anna766 máš nějaký odkaz na skupinu? Nechci aby s tím někdo kšeftoval. O dítě jsem přišla a dvě neotevřené krabičky mi zbyly.

Příspěvek upraven 04.12.17 v 22:06

Anna766
Hvězda diskuse 66581 příspěvků 04.12.17 22:04
@Claire00 píše:
@Anna766 máš nějaký odkaz na skupinu?

Nene, myslela jsem u vás v místě. My tu máme na fb skupiny, prodejní, nebo na pomoc v nouzi a tak.

Claire00
Ukecaná baba ;) 1516 příspěvků 04.12.17 22:07

A není tam nějaká těhotná?

zudina
Ukecaná baba ;) 1990 příspěvků 04.12.17 23:31

Ty vitaminy bys mela brat ty, jsou prospesne i pro netehotne, a pokud sis prosla ztratou tehotenstvi musis si posilit telo

Claire00
Ukecaná baba ;) 1516 příspěvků 05.12.17 00:14
@zudina píše:
Ty vitaminy bys mela brat ty, jsou prospesne i pro netehotne, a pokud sis prosla ztratou tehotenstvi musis si posilit telo

Potratila jsem v únoru. :,( Od té doby mám za sebou 2 KETy a nic. Pořád jsem doufala, že se mi budou hodit.

zudina
Ukecaná baba ;) 1990 příspěvků 05.12.17 00:32
@Claire00 píše:
Potratila jsem v únoru. :,( Od té doby mám za sebou 2 KETy a nic. Pořád jsem doufala, že se mi budou hodit.

Urcite budou :kytka: ber je na posileni tela, ono to vyjde neboj

Verun83
Echt Kelišová 8390 příspěvků 33 inzerátů 05.12.17 04:37

Jestli se snazite o dite, klidne je ber. At pripravujes telo.

Jana206
Nadpozemská drbna 26116 příspěvků 05.12.17 06:14

Jsi moc hodna :kytka: Ale to, ze s tim nikdo nebude kseftovat, si dle meho nepojistis. Naopak si myslim, ze tehotna v nouzi muze tyto vitaminy povazovat za zbytecnost a streli to nekde za polovicni cenu, zvlast nerozdelana baleni.

Ja jsem narazove tehotensky vitamin, jiny, komplexni s horcikem ve zvysenem mnozstvi, dala i svemu diteti pred pubertou, pri unave a svalove unave po sportovních vykonech.

Nech si je a uzivej je Ty, pro posileni tela. Drzim pesti, at to vyjde :kytka:

Jana206
Nadpozemská drbna 26116 příspěvků 05.12.17 06:19

Konec expiracni doby vubec neres. Tim si neublizis. Ja jsem si v jednom tehotenstvi nakoupila vitamíny tesne po expiraci za polovicni cenu primo z lekarny. A to na nekolik mesicu dopredu. I lekarnici rikali, ze to nevadi. To je jen doba stanovena zakonem, kdy se to smi prodavat, ale nezkazi se to ze dne na den. Trochu obezretnejsi bych byla u tobolek s rybim tukem, tuky zluknou, ale ani tak bych se nebala tesne po expiraci.

Claire00
Ukecaná baba ;) 1516 příspěvků 05.12.17 13:50

@zudina @Jana206 děkuji. Beru Femibion 1, jelikož moje tělo neumí štěpit kyselinu listovou. F-1 se doporučuje brát ve stádiu plánování až do 13tt. V F-2 tolik listovky není.

Anna766
Hvězda diskuse 66581 příspěvků 05.12.17 16:47
@Claire00 píše:
Potratila jsem v únoru. :,( Od té doby mám za sebou 2 KETy a nic. Pořád jsem doufala, že se mi budou hodit.

To mě mrzí :hug:

@Claire00 píše:
A není tam nějaká těhotná?

Já teď z určitých důvodů nemám internet a na i na EM chodím přes dcery telefon když mi ho půjčí. Takže se teď ani na ten FB nefostanu.

admin
Extra třída :D 10764 příspěvků 07.12.17 15:05

Nebo zkuste nabídnout v Bazaru, tam chodí hodně maminek.

Díky za dobrý skutek, :kytka:
Monika

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama