Reklama

Daruji Femibion 2 zdarma těhotné v nouzi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Claire00
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 04.12.17 21:36
Těhotná v nouzi- Femibion 2 zdarma

Mám 2× balení Femibion 2 s vit. D3 s platností do 1/2018. Ráda bych je věnovala těhotné ženě, která je v nouzi a tyto vitamíny si nemůže dovolit.

Přečtěte si článek: Vitamíny pro těhotné

Reklama

Reakce:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1023 příspěvků 04.12.17 21:51
:kytka:

Anna766
Hvězda diskuse 69145 příspěvků 04.12.17 21:59

Jsi moc hodná :kytka: :kytka: nechceš to zkusit nabídnout přes Facebook? Třeba nějakou skupinu, nebo tak?

Claire00
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 04.12.17 22:03

@Anna766 máš nějaký odkaz na skupinu? Nechci aby s tím někdo kšeftoval. O dítě jsem přišla a dvě neotevřené krabičky mi zbyly.

Příspěvek upraven 04.12.17 v 22:06

Anna766
Hvězda diskuse 69145 příspěvků 04.12.17 22:04
@Claire00 píše:
@Anna766 máš nějaký odkaz na skupinu?

Nene, myslela jsem u vás v místě. My tu máme na fb skupiny, prodejní, nebo na pomoc v nouzi a tak.

Claire00
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 04.12.17 22:07

A není tam nějaká těhotná?

zudina
Ukecaná baba ;) 2119 příspěvků 04.12.17 23:31

Ty vitaminy bys mela brat ty, jsou prospesne i pro netehotne, a pokud sis prosla ztratou tehotenstvi musis si posilit telo

Claire00
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 05.12.17 00:14
@zudina píše:
Ty vitaminy bys mela brat ty, jsou prospesne i pro netehotne, a pokud sis prosla ztratou tehotenstvi musis si posilit telo

Potratila jsem v únoru. :,( Od té doby mám za sebou 2 KETy a nic. Pořád jsem doufala, že se mi budou hodit.

zudina
Ukecaná baba ;) 2119 příspěvků 05.12.17 00:32
@Claire00 píše:
Potratila jsem v únoru. :,( Od té doby mám za sebou 2 KETy a nic. Pořád jsem doufala, že se mi budou hodit.

Urcite budou :kytka: ber je na posileni tela, ono to vyjde neboj

Verun83
Echt Kelišová 8686 příspěvků 33 inzerátů 05.12.17 04:37

Jestli se snazite o dite, klidne je ber. At pripravujes telo.

Jana206
Nadpozemská drbna 26390 příspěvků 05.12.17 06:14

Jsi moc hodna :kytka: Ale to, ze s tim nikdo nebude kseftovat, si dle meho nepojistis. Naopak si myslim, ze tehotna v nouzi muze tyto vitaminy povazovat za zbytecnost a streli to nekde za polovicni cenu, zvlast nerozdelana baleni.

Ja jsem narazove tehotensky vitamin, jiny, komplexni s horcikem ve zvysenem mnozstvi, dala i svemu diteti pred pubertou, pri unave a svalove unave po sportovních vykonech.

Nech si je a uzivej je Ty, pro posileni tela. Drzim pesti, at to vyjde :kytka:

Jana206
Nadpozemská drbna 26390 příspěvků 05.12.17 06:19

Konec expiracni doby vubec neres. Tim si neublizis. Ja jsem si v jednom tehotenstvi nakoupila vitamíny tesne po expiraci za polovicni cenu primo z lekarny. A to na nekolik mesicu dopredu. I lekarnici rikali, ze to nevadi. To je jen doba stanovena zakonem, kdy se to smi prodavat, ale nezkazi se to ze dne na den. Trochu obezretnejsi bych byla u tobolek s rybim tukem, tuky zluknou, ale ani tak bych se nebala tesne po expiraci.

Claire00
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 05.12.17 13:50

@zudina @Jana206 děkuji. Beru Femibion 1, jelikož moje tělo neumí štěpit kyselinu listovou. F-1 se doporučuje brát ve stádiu plánování až do 13tt. V F-2 tolik listovky není.

Anna766
Hvězda diskuse 69145 příspěvků 05.12.17 16:47
@Claire00 píše:
Potratila jsem v únoru. :,( Od té doby mám za sebou 2 KETy a nic. Pořád jsem doufala, že se mi budou hodit.

To mě mrzí :hug:

@Claire00 píše:
A není tam nějaká těhotná?

Já teď z určitých důvodů nemám internet a na i na EM chodím přes dcery telefon když mi ho půjčí. Takže se teď ani na ten FB nefostanu.

admin
Extra třída :D 11018 příspěvků 07.12.17 15:05

Nebo zkuste nabídnout v Bazaru, tam chodí hodně maminek.

Díky za dobrý skutek, :kytka:
Monika

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >