Těhotná v práci na benzínce

Anonymní
7.5.20 16:49

Těhotná v práci na benzine

Ahoj, jdu si pro radu :think: omlouvám se za založení nové diskuze, :? před pár dny mi vyšel tehotensky test, od te doby mě fakt hodne bolí v podbrisku cely den, a rano mi je i na zvracení :oops: no na první kontrolu ke gynekologovi pujdu pristi pátek, a prave nevím jestli zůstat v práci nebo se zeptat na neschopenku? Pracuji na benzine, kde jsem nonstop ve stresu, cely den na nohách a 2× týdne chodi zboží no nic moc, nevím co mám dělat a jestli by mě vůbec dr pustil na neschopenku :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

206
7.5.20 17:00

Pokud se na práci necítis, tak řekni lékaři, ze te dost bolí břicho, zvracis a mas v práci stres a ze bys radši zůstala doma v klidu. Pochybuju, ze by ti nedal PN :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17107
7.5.20 17:18

Domluv se s dr, spousta doktorů nabizi neschopenku tehotnym sama od sebe bez nejakeho důvodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
262
7.5.20 17:33

Pracovala jsem také před těhotenstvím na benzince. Na gyndě mi chtěl napsat neschopenku sám od sebe už na začátku těhotenství. Vydržela jsem do čtvrtého měsíce, jelikož jsem byla ve zkušebce. Ale popravdě bylo to hrozné, měla jsem nevolnosti až do porodu a odbíhat mezi obsluhovaním zákazníků zvracet na záchod bylo fakt hrozný :zed:. Do toho noční, kdy se mi chtělo zas pořád spát. Ale pracovala jsem směny s mamkou, takže záchody a tak myla ona. Jinak bych to asi nedala. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.5.20 17:37
@Anonymní píše:
Ahoj, jdu si pro radu :think: omlouvám se za založení nové diskuze, :? před pár dny mi vyšel tehotensky test, od te doby mě fakt hodne bolí v podbrisku cely den, a rano mi je i na zvracení :oops: no na první kontrolu ke gynekologovi pujdu pristi pátek, a prave nevím jestli zůstat v práci nebo se zeptat na neschopenku? Pracuji na benzine, kde jsem nonstop ve stresu, cely den na nohách a 2× týdne chodi zboží no nic moc, nevím co mám dělat a jestli by mě vůbec dr pustil na neschopenku :think:

Ve stresu na benzince?? :lol: Holka ty víš prd co je stres v práci, se musím smát, a co tam máš prosím tě za tak šílený stres? Delala jsem tam 5 let a byla to ta nejlehci práce co jsem
kdy delala. zase další co je 5 minut těhotná a už se chce válet doma, no doktor ti pn určitě napíše, dávají to dneska jako housku na krame, jen těhotenství není žádná nemoc. :pocitac:
Ponechat anonym nebo smazat

• Nahlásit
  • Citovat
9155
7.5.20 17:40

Až půjdeš ke gynekologovi, tak mu o potížích řekni, a uvidíš no, ale řekla bych, že tě doma nechá. Nevím, jak je práce na benzince náročná, ale pokud nezvládáš, tak si můžeš zažádat o přeřazení na lehčí práci, pokud jí pro tebe zaměstnavatel mít nebude, tak bys byla doma za 100% platu. To ale nikdo moc nechce že jo, tak tě asi stejně pošlou na neschopenku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17206
7.5.20 17:41
@Anonymní píše:
Ve stresu na benzince?? :lol: Holka ty víš prd co je stres v práci, se musím smát, a co tam máš prosím tě za tak šílený stres? Delala jsem tam 5 let a byla to ta nejlehci práce co jsem
kdy delala. zase další co je 5 minut těhotná a už se chce válet doma, no doktor ti pn určitě napíše, dávají to dneska jako housku na krame, jen těhotenství není žádná nemoc. :pocitac:
Ponechat anonym nebo smazat
:lol: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9155
7.5.20 17:42
@Anonymní píše:
Ponechat anonym nebo smazat

Tak jsou i pidi benzínky, kde je fakt klídeček a pohoda že? A pak jsou velké benzínky, kde je honička a i ten stres. Proč anonym? Co píšeš citlivého? Jo, už to vidím, potřebovala sis schladit žáhu, a nechceš aby někdo věděl kdo seš viď? :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19224
7.5.20 17:44

Na benzínce jsem dělala a upřímně nevím co by tam bylo za stres :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
7.5.20 17:52

Nevím proč se navážíte do žen, které se bojí o miminko a chtějí na PN. Jo, těhotenství není choroba, ale taky to není normální stav. Když se někdo na práci necítí a bojí se, že by něco nebylo ok, tak ať radši na PN jde… Lepší než potom x měsíců ležet na rizikovém nebo plakat, že děťátko nepřežilo první trimestr. Opravdu asi nikdy nepochopím mentalitu některých lidí.
Zakladatelko, normálně si dojdi za lékařem a blbý kecy neřeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.5.20 17:56

@arinecka píšu o svém zaměstnání :mrgreen: a jo máš pravdu, stvou mě tyhle placky, když nezvládá toto, jak chce vychovávat svoje dítě, to bude teprve stres a na celý život. A delala jsem jak na malý tak na veliký benzince, a rozdíl žádný velký tam není, toto opravdu není stresova práce, teď dělám
dispečerku a tam by se dotyčná asi složila :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
9155
7.5.20 17:59

@Capelucia To je tady normální :mrgreen: Jako jo, těhotenství není nemoc, ale fakt není třeba jí schazovat, nikdo nejsme v její kůži, ani práci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.5.20 18:00

@Capelucia zdravé těhotenství se udrží i kdyby delala celý den má poli, to že bude 8 měsíců ležet doma, jí normální těhotenství nezaručí

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.5.20 18:05

Navic ještě nemáš ani na 100% potvrzené těhotenství a už chceš na Pn :think: měla by uvědomit ze budeš půl roku omezená sestihodinovymi vychazkami, přes léto super :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
1228
7.5.20 18:06

Stres na benzince? :lol: rovnou rekni, ze se ti nechce :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie