Reklama

Těhotná ve 40ti - je tu prosím budoucí maminka z Hradce Králové

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 16:29
Těhotná ve 40ti - je tu prosím buoucí maminka z Hradce Králové ?

Ahojda, jsem Hradečačka, starší těhulka. Ráda bych si popovídala s jinou budoucí či již maminkou podobného věku - k jakému lékaři chodíte a jak jste spokojené, jaká vyšetření a kde probíhala, vše možné. děkuji. Z určitých důvodů jako anonym :-)

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 21:02

Ahoj :mavam: zatím taky anonym ;) je mi 38 a čekám třetí dítko. Jsem 12tt. Zatím jen běžné prohlídky a screening v 10tt. Teď ve středu bude ultrazvuk v sanusu a výsledky. Jinak se cítím dobře, až na bolavá záda, to je teda síla. A jak se cítíš ty?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 15:31
@Anonymní píše:
Ahoj :mavam: zatím taky anonym ;) je mi 38 a čekám třetí dítko. Jsem 12tt. Zatím jen běžné prohlídky a screening v 10tt. Teď ve středu bude ultrazvuk v sanusu a výsledky. Jinak se cítím dobře, až na bolavá záda, to je teda síla. A jak se cítíš ty?

Ahojda, jsem na začátku, takže zatím fajn. Ke komu docházíš do poradny? Jinak samozřejmě držím palce!!!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 19:01
@Anonymní píše:
Ahojda, jsem na začátku, takže zatím fajn. Ke komu docházíš do poradny? Jinak samozřejmě držím palce!!!

Ahojky, já jsem skoro 20tt. Chodím k doktorce Jarošové. Zatím je vše v pořádku, teď mě čeká ten velký ultrazvuk v Sanusu, tak snad bude vše ok. A ty jsi ve kterém týdnu? Jak to zvládáš? Já se cítím fajn. Také držím palce ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama