Těhotná z opravdu přerušované soulože

Anonymní
14.5.20 21:20

Těhotná z opravdu prerušované soulože

Ahoj, chci se zeptat na zkušenosti ostatních. Je tu někdo, kdo takto otěhotněl? Ale myslím opravdu z prerušované souloze, ne že to chlap nestihl nebo bylo víc pohlavních styků bez partnerova vymoceni. Jsem s partnerem 22 let od mých 17 let, 20 let jedeme prerusovanou soulož a vždy bez problémů, mame 3 děti, které byli vždy planované a povedli se vždy do půl
roku snažení, partner ho vždy vynda několik minut před vyvrcholením, já ho dodělavam ručně. A teď tu jako blázen koukám na pozitivní těhotensky test 8o 8o vždy jsem myslela, že se při tomto způsobu dá otěhotnět pouze z výše uvedených způsobů.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17785
14.5.20 21:29

No jses s partnerem 5 let, za tu dobu si stihla 3 deti (to jses teda dobra a ve 22 letech uz 4. ditko? Kralici hadr proti tobe). No nic, ale zpatky k tematu. Rikas to, jako bys metodu prerusovane souloze mela buh vi jak overenou dlouhou praxi, pritom z tech peti let si 3 roky byla tehotna a co jsi tehotna nebyla, to jste se snazili.

Taky jsem cely svuj zivot provozovala velmi uspesne prerusovanou a pak 3 mesice po porodu ve 40 letech jsem nevericne koukala na 2 carky. Jo, veci se deji… a pokud nezmenite zpusob ochrany, tak ty zvladnes do 40 nejenom klabzubovu jedenactku, ale jeste jeden mansaft.

Příspěvek upraven 14.05.20 v 21:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2049
14.5.20 21:31
@warita píše:
No jses s partnerem 5 let, za tu dobu si stihla 3 deti (to jses teda dobra a ve 22 leteh uz 4 ditko? Kralici hadr proti tobe). No nic, ale zpatky k tematu. Rikas to, jko bys metodu prerusovane souloze mela buh vi jak overenou dlouhou praxi, pritom z tech peti let si 3 roky byla tehotna a co jsi tehotna nebyla, to jste se snazili.Taky jsem cely svuj zivot provozovala velmi uspesne prerusovanou a pak 3 mesice po porodu ve 40 letech jsem nevericne koukala na 2 carky. Jo, veci se deji… a pokud nezmenite zpusob ochrany, tak ty zvladnes do 40 nejenom klabzubovu jedenactku, ale jeste jeden mansaft.

Píše, že je s partnerem od svých sedmnácti a to je už 22 let. Takže je jí 39.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3251
14.5.20 21:31

@warita myslim, ze spatne ctes ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17785
14.5.20 21:32
@Platanka píše:
Píše, že je s partnerem od svých sedmnácti a to je už 22 let. Takže je jí 39.

tak to se omlouvam, jdu oprasit slabikar, musim nacvicovat cteni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
452
14.5.20 21:38

Nejsem odbornik, ale kdyz chlap soulozi, tak z nej i bez orgasmu vychazi cira tekutina, treba jen kapka, v niz je teda i sperma. Takze mozny to samozrejme je, zadna ochrana neni 100%.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
47452
14.5.20 21:44
@warita píše:
tak to se omlouvam, jdu oprasit slabikar, musim nacvicovat cteni.

Hele a kde si vycetla těch 5let? :oops: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.20 21:44

A co sis myslela? Vždyť už na základní škole nám tvrdili, že přerušovaná soulož není metoda antikoncepce. Myslíš, že to ty děcka učí jen tak z plezíru? Že jsou ty lidí blbí? NENÍ, NENÍ a halóóóóóó NENÍ to antikoncepce. Osobně znám asi 8 případů. Takže gratuluji. Tak dlouho se chodí s vědrem ke studně, až se ucho urve…

• Citovat
  • Nahlásit
17785
14.5.20 21:45
@a12 píše:
Hele a kde si vycetla těch 5let? :oops: :mrgreen:

no myslela jsem si, ze ji je 22. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
47452
14.5.20 21:47
@warita píše:
no myslela jsem si, ze ji je 22. :mrgreen:

Jo taaak, i počty si do toho zapojila :mrgreen: no stane se :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3211
14.5.20 21:58

Pravdepodobnost je malá, ale je :) Tak dlouho jste to zkoušeli, až se ucho utrhlo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
452
14.5.20 21:59

Ja se @warita musim zastat, protoze jsem si v prvni chvili pomyslela totez! Co jsem tu uz cetla za diskuze (a to jsem tu teprve kratce), tak se mi to uz ani nezdalo nijak prekvapive.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34763
14.5.20 22:05
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat na zkušenosti ostatních. Je tu někdo, kdo takto otěhotněl? Ale myslím opravdu z prerušované souloze, ne že to chlap nestihl nebo bylo víc pohlavních styků bez partnerova vymoceni. Jsem s partnerem 22 let od mých 17 let, 20 let jedeme prerusovanou soulož a vždy bez problémů, mame 3 děti, které byli vždy planované a povedli se vždy do půl
roku snažení, partner ho vždy vynda několik minut před vyvrcholením, já ho dodělavam ručně. A teď tu jako blázen koukám na pozitivní těhotensky test 8o 8o vždy jsem myslela, že se při tomto způsobu dá otěhotnět pouze z výše uvedených způsobů.

Protože držíš pozitivní test, možné to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6479
14.5.20 22:10

Také na tuhle metodu spoléháme, zatím 9 let v kuse bez nehod.. kolik je partnerovi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22500
14.5.20 22:15

Tak jsou tři možnosti
1.právě jsi se přesvědčila, že to OPRAVDU není stoprocentní antikoncepce
2. manžel ti to uklouznutí umně zatajil
3.ty jsi zatajila milence a teď hledáš, jak to okecat…
:mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat