Těhotná zároveň s mojí matkou?

Anonymní
16.11.19 13:43

Těhotná zároveň s mojí matkou?

Ahoj holky, potřebuju se někomu vyspovídat. Nedokážu to už dál držet v sobě. Jsem jednou po revizi. Teď se nám nejspíše podařilo otěhotnět znova, nemáme to ještě potvrzené od lékaře. Ale teď přišla moje matka, že ji vyšli 2 čárky že budou mít mimi s taťkou. Nevím jak se chovat a co dělat. Poraďte mi někdo jsem z toho nesvá???? nedokažu si představit že budeme chodit obě s břichem

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2427
16.11.19 13:45

Já nechápu proč v tom vidíš problém… však je to dvojnásobná radost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.11.19 13:48

Prostě nedokážu si představit že chodíme obě s břichem. Vždycky jsem chtěla ať si babička užije vnoučátka ale neužije

• Nahlásit
  • Citovat
2024
16.11.19 13:48

Je o tom i „krásný“ americký film Hlava rodiny, tuším 2. díl :))) Prosímtě v klidu, nic strašnýho se neděje, přej jim to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.19 13:49
@Anonymní píše:
Prostě nedokážu si představit že chodíme obě s břichem. Vždycky jsem chtěla ať si babička užije vnoučátka ale neužije

A kolik vam obema je? Jen pro zajimavost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1615
16.11.19 13:50

@Anik přesně! tenhle film mi rovnou cvakl při dotazu tazatelky :palec:
nevidím v tom problém, náhodou je to skvělé :mrgreen: dítka budou vyrůstat spolu a strejdo mu malý říkat nebude, neboj :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
659
16.11.19 13:52
@Anonymní píše:

Hlavně si máš užívat ty svého dítěte a ne babička vnoučete. Dítě máte pro sebe a ne pro prarodiče :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.11.19 13:54

U sousedu to tak maji, dcera 21 a matka 42 a maji deti asi tyden od sebe. Uz jim jsou asi 4 a porad neco podnikaji spolu, jsou ty dva jak dvojcata. Nezijou tedy ve spolecne domacnosti. Sama ma ted druhe ve 40, tak na to koukam uz jinam, ale je pravda, ze na zacatku me to zarazilo.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.11.19 13:55

S mámou máme děti 3 roky po sobě a jelikož jsou oba jedináčci, suplují si sourozence. Nikdo s tím problém nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
2024
16.11.19 13:56

No, až jak napsala zakladatelka to s tím, že si babička neužije vnoučátka,,,tak na tom asi něco bude,,,bude dost unavená ze svýho mimina. Záleží na ní jak to pojme…to v tom americkým filmu nebylo, tam to končilo vpodstatě porodem :))))

Je fakt, že takové to pravé babičkovství to asi nebude :( Je to celé na babičce, jak se k tomu postaví, jak to zvládne, může to klidně být o hodně zajímavější, než klasická babička.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10327
16.11.19 13:57

No zadaří se. A představovat si to nepotřebuješ, brzo zjistíš že to prostě je život a že to není nic strašného.

Při troše ochoty z obo stran by vás to s mámou docela mohlo sblížit na defintivině dospělé úrovni. Třeba že ji začneš brát jako normální dospělou ženskou, ne někoho kdo je vůči tobě něčím povinný.

To že ty si měla nějakou představu o jejím babičkovském chování je jedna věc, ale realita jiná.

A teda tipuju že tvůj sourozenec nebyl úplně plánovaný. A že by možná víc potřebovala podpořit, že to zvládne i když není úplně dorostenka, než se nimrat v tom, že teda to bude trapný, nebo v čem je teda vlastně problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8941
16.11.19 13:57

Asi bych byla take prekvapena, ale neprijde mi na tom nic spatneho :-) my s partnerem cekame potomka, partner uz ma syna z predesleho vztahu a pred par tydny nam oznamil, ze bude tata, partner chvilk rozdychaval, ze bude dedek, ale coz, hlavne, ze je stastny :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1055
16.11.19 13:58

Mě to přijde divný a sama bych to tak nechtěla. Ale jak to mají jinde je každýho věc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13511
16.11.19 13:59
@Anonymní píše:
S mámou máme děti 3 roky po sobě a jelikož jsou oba jedináčci, suplují si sourozence. Nikdo s tím problém nemá.

Mámy dítě není jedinacek :mrgreen:
Jinak je to super, partner má zas sestřenici ve věku našeho syna a skvěle si vyhrají :) Zakladatelku spíš štve, že nebude ve středu pozornosti a celá rodina nebude pokakaná jenom z jejího miminka :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1390
16.11.19 14:00

Je to super, mej z toho radost. Kazdej chce mit mamlu za kamaradku. A Ty to tak mit budes :palec: :srdce: nebude to jen maminka, ale skvela kamaradka. Ja to tak teda mam :) my mame s mamkou deti necely rok a pul od sebe. Memu synovi je 6, moji segre 7. Skvele si spolu rozumi, casto se vidame, holky k nam jezdi spat. Je to fakt super, mam k mamine mnohem bliz nez kdy driv :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama