Tehotna?Furt na zvraceni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 09:30
Tehotna?Furt na zvraceni

Ahoj, dnes jsem mela dostat mesicky, ale nic je mi uz tyden spatne chce se mi porad zvracet, coz se mi vubec nestava o dite se snazime 6 let tak bych byla moc rada kdyby to vyslo. Dneska si asi koupim test.Jake jste meli priznaky vy?

Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21421 příspěvků 1 inzerát 21.06.19 09:39

Nedostala jsem menstruaci :nevim:

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 21.06.19 09:41

Kdyz mas tehotenske priznaky, tak na testu by neco melo byt videt, takze kup test a testuj ;)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34751 příspěvků 21.06.19 09:42

:kytka: Kup test, jedině ten má vypovídající hodnotu. Pocit na zvracení se v těhotenství může samozřejmě vyskytovat, ale taky to může být jen zažívací problém. :nevim:

LilyJane
Kecalka 238 příspěvků 21.06.19 09:51

Ty těhotenské nevolnosti a podobné nepříjemnosti způsobuje hormon HCG, který měří těhotenské testy. Takže pokud už je ti špatně, tak by ti to ten test měl ukázat - ale doporučuju dělat po ránu a nebo před testováním příliš nepít. Ať ho nemáš falešně negativní, kvůli tomu že je moč moc zředěná.

Kajka9
Kelišová 5054 příspěvků 21.06.19 10:59

Pokud by si byla těhotná test to ukáže… jinak v takovém horku je to normální taky mi není dobře a těhotná nejsem…
na začátku vůbec žádné příznaky nic…až od 7tt jsme zvracela do 14tt a vlastně od 5-12tt jsme byla 3× nemocná 3× ATB :nevim:

Any111
Kecalka 414 příspěvků 21.06.19 19:23

Zvracela jsem až někdy od 7tt. Nevolnosti vznikají zvýšením hladiny hcg. Tzn že by to těhotenství měl test už zachytit. Zvlášť pokud máš zpožděnou menstruací. Řešit jakékoliv příznaky je zbytečné, protože většinu těch příznaků lze přičíst ovulaci i přicházející menstruaci.

Váš příspěvek
Reklama