Těhotné, maminky, využily byste zápisník s příručkou v jednom?

Anonymní
28.11.19 13:15

Těhotné, maminky, využily byste zápisník s příručkou v jednom?

Nosím v hlavě už několik měsíců nápad - vytvořit zápisník, něco jako manuál pro prvorodičky, těhotné, zkrátka „manuál na mimino“…který by byl INSPIRACÍ - nikoliv návodem, se spoustou tipů ohledně péče, odkazy, kde co najít.
Aby to nastávající maminka měla všechno pohromadě a nemusela lovit na internetu ze všech možných stránek a diskuzí. :think:
příklad: výbavička, jak dítě oblékat,…

Zajímalo by mě, zda byste o takový zápisník stály?
Maminky, co už mají děti, tak jak to vidí s odstupem času :think:?

Díky moc za názory :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10114
28.11.19 13:18

Nestála, informace o mateřství a těhotenství jsou dneska k nalezení na každém rohu a to, co sedne jedné, nemusí sednout druhé. Za mě je to blbost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
28.11.19 13:21

Nestála…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
28.11.19 13:21

Nestala, všude je informací dost a hlavně každé dítě je jiné, vyžaduje něco jiného, má jiné tempo, z každé strany přichází protichůdné informace. Stejně tak těhotenství je pokaždé jiné. Podle mě by ani nešlo udělat nějakou obecnou příručku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6306
28.11.19 13:26

Ani před lety jako těhotná a teď s odstupem časy už vůbec ne. Nelze dát univerzální návody a navíc těch informací je v současnosti až moc - na netu, v knihách, přednáškách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1626
28.11.19 13:42

Preferuju posbírat více informací a z toho si udělat závěr. V té „příručce“ by byl prostě jen jeden názor, otázka je, jestli „správný“. Na hodně témat člověk najde hodně různé (často i zcela protichůdné) názory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19619
28.11.19 13:47

Ne, zrovna dnes je tu deníček o těhotenství a výbavičce, kde je vše a zadarmo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pvln34
28.11.19 13:53

Taky by som si nič také nekúpila :nevim: trosku mi to pripomína svatební diár - na prvý pohľad to vyzerá cool, na druhý pohľad človek zisti, ze to vlastne vôbec nepotrebuje, nevyužíva a ze tie dôležité info najde stejne zadarmo (v rodine, na nete).
Možno by si mala šancu s takým produktom preraziť, ak by si mala veľa fanúšikov na instagrame, keď vidím co za blbosti niektorí vytvárajú a predávajú, predal by sa i takýto diár… Ale ako neznáma osoba podľa mňa nemáš šancu, promin :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
6522
28.11.19 13:54

Ne, dostala jsem dostatek příruček a odpovědi u gynekologa a na predporodnim kurzu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15350
28.11.19 13:58

Ne. Co jsem potřebovala vědět jsem si našla na netu nebo mi bylo řečeno u doktora, potom ty základy v porodnici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6596
28.11.19 14:04

Ne nestála, vše jsem si našla na netu, dneska máme všichni chytrý telefon takže hledání je o to snazší. Všechno zadarmo a víc názoru okolo než nějaký diář.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3338
28.11.19 14:11

Ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Podobný takový diář už je. Jako prvorodicka jsem si myslela ze ho strašně nutně potrebuju a ono prd. V dnešní době je vše hned dostupné na internetu, spoustu diskuzi a aplikaci pro těhotné. Takže myslím ze je to zbytečne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580

Ale možná bys mohla udělat knihu, prostě těhotenstvi a mateřství z tvého pohledu, konkrétní situace, třeba vtipné historky a k tomu třeba seznamy a konkrétní věci co se ti osvědčily a pomohly. Ale čistě jenom příručku nee.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8321
28.11.19 14:15

Ne. Zamerne jsem se tomuto typu informaci vyhybala, protoze a) jsou toho vsude kvanta a vesmes se to opakuje porad dokola, b) vyuzila jsem uplne minimum z tech informaci. Vetsina mi prisla zbytecna.
Shodou okolnosti jsem ted u kamosky shledla asi tri dily V jinaci, co bezi na Ocku. Cekala jsem neco na zpusob recese, ze to bude aspon trochu vtipne a osobni, ale bylo to tak zoufale banalni, ze jsem si rikala Proc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat