Reklama

Těhotné morče ze zverimexu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 03:14
Těhotné morče ze zverimexu

Dobrý den.. koupili jsme si ve zverimexu 2 samičky morčátek.. Báli jsme se že jedna z nich, říkejme ji Piškotka má nádor nebo je nemocná (měla velké bříško). Teď jsme se vzbudili a máme malé… Morčata jsme koupili v půlce srpna, takže asi byla březí ze zverimexu… Spíš mi jde o to, jestli můžu nechat spolu samičku s mláďaty a druhou samičku, když jsou spolu v pohodě… Nebo je od sebe máme dát pryč??

Reklama

Reakce:

Doctus
Závislačka 4366 příspěvků 24.09.18 05:49

Asi bych rodinku nechal o samotě, nikdo neví, co by druhá samice mohla provést.

Tarjei
Závislačka 3942 příspěvků 24.09.18 06:34

@Doctus to se mi nestalo nikdy za sedm let chovu, aby jedna samice ublizila miminum druhy.
Zakladatelko v klidu je nech spolu.

arada
Extra třída :D 12602 příspěvků 24.09.18 06:34

Pokud chováte více samiček pospolu a ty spolu bez problémů vycházejí, není nutné je po porodu jedné z nich odstavovat od sebe. Jsou známy i případy, kdy druhá samička pomáhala s očištěním mláďat.

Tarjei
Závislačka 3942 příspěvků 24.09.18 06:35

@arada uplne bezne. Tetky se staravaj i po porodu.
Zakladatelko podestylku maj seno? To bude rychle pocurany smradlavý a nebudou to zrat..

Safrik
Kecalka 186 příspěvků 1 inzerát 24.09.18 06:59

Urcite muzou byt spolu.

Lucynka_v
Stálice 51 příspěvků 12 inzerátů 24.09.18 08:05
@Anonymní píše:
Dobrý den.. koupili jsme si ve zverimexu 2 samičky morčátek.. Báli jsme se že jedna z nich, říkejme ji Piškotka má nádor nebo je nemocná (měla velké bříško). Teď jsme se vzbudili a máme malé… Morčata jsme koupili v půlce srpna, takže asi byla březí ze zverimexu… Spíš mi jde o to, jestli můžu nechat spolu samičku s mláďaty a druhou samičku, když jsou spolu v pohodě… Nebo je od sebe máme dát pryč??

Cha, tohle se stalo u nas pred 20 lety. Pribeh pokracoval tak, ze jedno z mladych, ktere jsme pojmenovali maruska, oplodnilo sestru, matku a tetu a meli jsme spoustu malych morcatek. Pak uz jsme se naucili poznavat pohlavi lepe :-D

Tarjei
Závislačka 3942 příspěvků 24.09.18 08:06

@Lucynka_v na to je cas cca do tri tydnu oddelit pak eventualniho samce..

Alexandraf
Echt Kelišová 7798 příspěvků 24.09.18 08:25

Taky se nam to stalo. Koupili jsme si samicku a jednoho dne rano tam byl s ni mrnousek :kytka:
Kdyz jste je mela pohromade uz pred porodem a snaseji se, neresila bych :hug: od sebe je muzete kdykoliv, kdyby se neco delo :hug:

navy blue
Kecalka 307 příspěvků 24.09.18 10:23

a je to druhé morče určitě samička?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >