Těhotné po potratu na začátku těhotenství

Anonymní
17.2.20 14:22

Těhotné po potratu na začátku tehotenstvi sem

Ahoj holky,

Prošla jsem si spontánním potratem v šestém týdnu v září…teď jsem poprvé po našla //. Holky, co jste na tom stejně… pojďme si předat zkušenosti a sdílet pocity

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
17.2.20 14:33
@Anonymní píše:
Ahoj holky,Prošla jsem si spontánním potratem v šestém týdnu v září…teď jsem poprvé po našla //. Holky, co jste na tom stejně… pojďme si předat zkušenosti a sdílet pocity

Ahoj, nejsem na tom sice úplně stejně, ale podobně - v listopadu jsem v 8tt musela ukončit ZT potratem. A k překvapení všech jsem otěhotněla hned první cyklus. Byl to šok a neskutečný strach. Teď jsem „už“ v 10tt, ale strach že se něco podělá přetrvává. Od začátku se snažím uklidnit tím, že ve většině případech se to neštěstí neopakuje.
Přeji ti hodně štěstí ať to dobře dopadne :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
238
17.2.20 15:15

Nejsem na tom sice stejně… ale první zamlklé těhotenství v 11.tt s revizí, druhé - spontánní potrat v 6.tt, třetí- porod mrtvého miminka… a teď jsem ve 35.tt. Nejdůležitější je věřit, že teď už to dopadne dobře. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.2.20 15:23

Jsem těhotná po potratu v 11tt a zatím všechno ok. Teď mě děsí spíš porod mrtvého miminka, nemůžu na to úplně přestat myslet. Vždy, když se ráno hýbe, cítím obrovskou úlevu. Asi proto, že první potrat byl vlastně ZT a zjistila jsem to až na ultrazvuku u doktora. Hrozně mě to zasáhlo… Takže doslova panický strach celý 1.trimestr a teď je to už lepší, ale jak jsem psala, taky mám nějaké černé myšlenky… Snad nám to ale všem tentokrát dobře dopadne!!

• Nahlásit
  • Citovat
1355
17.2.20 15:37

@Zusanka

Ježiš… tak přeji ať je prcek v pořádku venku, už je to za chvíli.

Můžu se zeptat, zjistili co se stalo, že miminko umřelo? Já co vím, tak skoro nikdy nepřijdou na to proč se to stalo. Tohle je prostě hrůza. Já mám z toho taky hrozný strach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
17.2.20 16:14

@Pajik 76
Bohužel… nezjistili… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1355
17.2.20 16:50

@Zusanka
To je šílený tohle. Já co vím, tak snad neznám ani jeden případ, kdyby na to přišli. To je teda hrozný strašák… Pak opravdu nezbývá než to pozitivní myšlení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.20 12:43

Ahoj, teď v 5tt jsem začala silně krvácet a těhu test již negativní. Nemáte zkušenosti, kdy se můžeme znovu zkoušet snažit? Máme už 2 děti školáky - nikdy problém s otěhotněním nebyl, podařilo se vždy okamžitě po vysazení HA. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.20 12:50
@Anonymní píše:
Ahoj, nejsem na tom sice úplně stejně, ale podobně - v listopadu jsem v 8tt musela ukončit ZT potratem. A k překvapení všech jsem otěhotněla hned první cyklus. Byl to šok a neskutečný strach. Teď jsem „už“ v 10tt, ale strach že se něco podělá přetrvává. Od začátku se snažím uklidnit tím, že ve většině případech se to neštěstí neopakuje.
Přeji ti hodně štěstí ať to dobře dopadne :hug:

Ahoj, mám dotaz : musela jsi ne revizi nebo bylo vše ok? Kdy jste se začali pokoušet znovu? Mě se stalo ted v 5tt a nevím, jestli čekat po další MS? Začala jsem krvácet v 5tt ( 18.2. a zatím to trvá). Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1355
20.2.20 18:08
@bara nov píše:
Ahoj, teď v 5tt jsem začala silně krvácet a těhu test již negativní. Nemáte zkušenosti, kdy se můžeme znovu zkoušet snažit? Máme už 2 děti školáky - nikdy problém s otěhotněním nebyl, podařilo se vždy okamžitě po vysazení HA. Děkuji

Já to teď asi blbě chápu? Ty jsi v 5tt, krvácíš a řešíš, kdy se máš znovu snažit namísto, abys jela na gynekologii na kontrolu jestli se si sama vyčistila beze zbytku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.2.20 19:55
@Pajik 76 píše:
Já to teď asi blbě chápu? Ty jsi v 5tt, krvácíš a řešíš, kdy se máš znovu snažit namísto, abys jela na gynekologii na kontrolu jestli se si sama vyčistila beze zbytku?

Já jsem si dělala znovu těhotenský test a je negativní. Dr jsem samozřejmě hned volala a řekli mi, že se Mimi neuhnizdilo a mám přijet za 14dni na kontrolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1355
20.2.20 20:38

@bara nov
Jo aha, no tak to nemohlo být těhotenství 5tt. A pokud byl někdy pozitivní těhotenský test, tak to uhnízděné být muselo jinak by to nemohlo produkovat do krve HCG. Ale to není důležitý. Já bych teď se snažením určitě počkala do té kontroly těch 14 dní, to je za chvíli. Pokud bude vše v pořádku, tak se budete moc snažit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.2.20 21:57

V prosinci 2017 jsem samovolně potratila v 6tt. Tělo se vyčistilo samo, bez revize. Z kraje ledna 2018 proběhla jedna menstruace a pak jsem zas hned otěhotněla. Bohužel jsem v únoru 2018 v 7tt samovolně opět potratila. Naštěstí zas bez revize. V březnu jsem otěhotněla do třetice a v listopadu 2018 se nám narodilo naše druhé zdravé (až na atopický ekzém) štěstí :-)

• Nahlásit
  • Citovat
22.2.20 16:35
@Anonymní píše:
V prosinci 2017 jsem samovolně potratila v 6tt. Tělo se vyčistilo samo, bez revize. Z kraje ledna 2018 proběhla jedna menstruace a pak jsem zas hned otěhotněla. Bohužel jsem v únoru 2018 v 7tt samovolně opět potratila. Naštěstí zas bez revize. V březnu jsem otěhotněla do třetice a v listopadu 2018 se nám narodilo naše druhé zdravé (až na atopický ekzém) štěstí :-)

A vy jste se hned po tom potratu pokoušeli znovu nebo až po další MS? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.2.20 23:14

@bara nov Hned. Byla jsem na kontrole na gynde, tam rekli, ze jsem cista a nepotrebuji revizi, tak jsme do toho sli hned.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama