Těhotnou sestru podvádí manžel

84
16.2.21 11:45

Těhotnou sestru podvádí manžel

Ahoj, od včera mám takové dilema… moje sestra je (stejně jako já :mrgreen:) těhotná, ona v pátém měsíci (já v osmém) no ale to je vlastně jedno… Vzhledem k tomu že neexistuje možnost že by si to přečetla (nemluví česky) tak vám to můžu podrobně vysvětlit. Protože jsem momentálně v Terstu (od kud pocházím) a moje sestra tam stále žije tak jsem si včera říkala že jí udělám menší přepadení :D Protože mám klíče tak jsem rovnou šla do bytu jako „překvapení“ jenže překvapení čekalo na mě… ségra tam nebyla, jak jsem se později dozvěděla, je na služební cestě a její manžel (říkejme mu Luca) byl s naší společnou kamarádkou na pohovce v dosti nevhodné poloze… :poblion:. Zeptala jsem se co to má znamenat a dozvěděla jsem se že jsou „spolu“ už 13 měsíců takže v době kdy „oplodnil“ mojí ségru už byl s tou… ehm… nechci být sprostá :( :zed: A to co řeším - mám to sestře říct nebo do toho nemám zasahovat? Bojím se že když jí to řeknu tak se zhroutí a ještě potratí ale zase kdybych jí to neřekla tak si budu připadat jako bych jí zradila…
Poradíte mi prosím někdo něco? :,( :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8250
16.2.21 11:52

Nemontovala bych se do toho. Minimálně ne před porodem. A jinak teda jít k někomu neohlasene do bytu i když máš klíče je taky dost přes čáru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
16.2.21 11:57

@JancaS84 Vždyť je to moje SESTRA a bylo to ve tři hodiny odpoledne 8o Podle mě je to naprosto normální, v rodině to děláme všichni :) No každopádně děkuji za názor :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 11:59

@Mrs.Sophinka tohle je strašně těžký. Je to strašný dilema jak píšeš. Ale já mám brachu a kdybych jeho slečnu nachytala s někým jiným řekla bych mu to. Nemohla bych se dívat jak někdo podvádí někoho koho mám rada a nemohla bych se na toho člověka ani podívat zvlášť kdyby měli dítě. A jak se ten manžel k tvoji sestře chová? Kdyby si to nechtěla říct sestře tak bych ho aspoň donutila aby mi vysvětlit proč ji to děla co mu chybí a nějak ho přesvědčit aspoň aby toho nechal a nějak to řešil.

• Citovat
  • Nahlásit
5203
16.2.21 12:00
@Mrs.Sophinka píše:
@JancaS84 Vždyť je to moje SESTRA a bylo to ve tři hodiny odpoledne 8o Podle mě je to naprosto normální, v rodině to děláme všichni :) No každopádně děkuji za názor :nevim:

Já si taky neumím představit vpadnout segře do bytu jen tak… i kdy je to přece moje SESTRA…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5768
16.2.21 12:01
@JancaS84 píše:
Nemontovala bych se do toho. Minimálně ne před porodem. A jinak teda jít k někomu neohlasene do bytu i když máš klíče je taky dost přes čáru.

Někdy za nevěru může mobil, podle tebe klíče. Zase jsem se dozvěděla něco nového. Díky. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8137
16.2.21 12:02
@Veru1987 píše:
Já si taky neumím představit vpadnout segře do bytu jen tak… i kdy je to přece moje SESTRA…

To já také ne. I kdyby ten manžel nezahýbal, tak je to divné. Já bych to brala jako narušení soukromí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7949
16.2.21 12:03
@Mrs.Sophinka píše:
@JancaS84 Vždyť je to moje SESTRA a bylo to ve tři hodiny odpoledne 8o Podle mě je to naprosto normální, v rodině to děláme všichni :) No každopádně děkuji za názor :nevim:

Neznám nikoho kdo by takto někomu lozil do bytu i když má klíče a je to PRECE PRÍBUZNY! Je základní slušnost se zeptat nebo to dopredu říct. Ale dělejte si to jak děláte a vidíš k čemu to vede. A jinak se do toho neplet. Je to jejich věc.

Příspěvek upraven 16.02.21 v 12:04

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19516
16.2.21 12:04

To je strašně těžký tohle…
Co zkusit uhodit na něj, aby se sám sestře přiznal? Já bych to své sestře asi řekla(To píšu sama za sebe),ale mám pocit, že tady není žádný řešení to správný. Bud se může naštvat, že jí to řekneš a nebo se naštve, když jí to neřekneš a ona se potom dozví, žes to věděla :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5768
16.2.21 12:06
@Mrs.Sophinka píše:
Ahoj, od včera mám takové dilema… moje sestra je (stejně jako já :mrgreen:) těhotná, ona v pátém měsíci (já v osmém) no ale to je vlastně jedno… Vzhledem k tomu že neexistuje možnost že by si to přečetla (nemluví česky) tak vám to můžu podrobně vysvětlit. Protože jsem momentálně v Terstu (od kud pocházím) a moje sestra tam stále žije tak jsem si včera říkala že jí udělám menší přepadení :D Protože mám klíče tak jsem rovnou šla do bytu jako „překvapení“ jenže překvapení čekalo na mě… ségra tam nebyla, jak jsem se později dozvěděla, je na služební cestě a její manžel (říkejme mu Luca) byl s naší společnou kamarádkou na pohovce v dosti nevhodné poloze… :poblion:. Zeptala jsem se co to má znamenat a dozvěděla jsem se že jsou „spolu“ už 13 měsíců takže v době kdy „oplodnil“ mojí ségru už byl s tou… ehm… nechci být sprostá :( :zed: A to co řeším - mám to sestře říct nebo do toho nemám zasahovat? Bojím se že když jí to řeknu tak se zhroutí a ještě potratí ale zase kdybych jí to neřekla tak si budu připadat jako bych jí zradila…
Poradíte mi prosím někdo něco? :,( :?

No to je fakt těžké. Zavedla bych se sestrou řeč na tohle téma a rozhodla bych se podle toho, jaký ona na to má názor. Někdo je silný a jiný se kácí při sebemenším problému. Ty ji znáš dobře. Musíš se rozhodnout sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8137
16.2.21 12:07
@Mrs.Sophinka píše:

Píšeš, že pocházíš z Terstu, jsi Italka, ale u nás v ČR to chodí jinak. U nás běžně rodinní příslušníci nedělají domovní přepadovky.

Příspěvek upraven 16.02.21 v 12:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
@Anonymní píše:
@Mrs.Sophinka tohle je strašně těžký. Je to strašný dilema jak píšeš. Ale já mám brachu a kdybych jeho slečnu nachytala s někým jiným řekla bych mu to. Nemohla bych se dívat jak někdo podvádí někoho koho mám rada a nemohla bych se na toho člověka ani podívat zvlášť kdyby měli dítě. A jak se ten manžel k tvoji sestře chová? Kdyby si to nechtěla říct sestře tak bych ho aspoň donutila aby mi vysvětlit proč ji to děla co mu chybí a nějak ho přesvědčit aspoň aby toho nechal a nějak to řešil.

Mně se právě vždycky zdálo že mají strašně hezký vztah… jak sama ségra říkala a jak je i vidět se vůbec nehádají, prostě buď rozhodne jeden nebo druhý, on jí věčně něco kupuje, když mají čas tak spolu různě cestují… sice mi přijde že spolu strašně málo tráví čas (klidně se 10 dní nevidí pak zase 2 dny ano a pak třeba jen večer) jelikož jsou oba dost pracovně vytížení ale jinak mi přišlo že mají lepší vztah než my s manželem :nevim: Já bych jí to sdělit chtěla ale nějak co nejvíc jemně… ona je dosti melancholická :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26196

A ty seš naučila kde tak dobře česky, když tvoje sestra česky vůbec neumí? :think: a ty v 8m si jen tak jezdíš na přepadovky do Itálie?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10839

@Mrs.Sophinka Já ti nevím, asi bych to teď sestře neříkala když je těhotná. Jeho ale nechápu, tolik měsíců to táhne s tou kamarádkou, takže to není jen úlet. A teď má těhotnou ženu a milenku k tomu :poblion: Tak měl mít koule a když to táhne s kamarádkou, tak se měl rozvést. To je opravdu blbá situace, těžko vydržíš dělat jako že nic :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8137
16.2.21 12:08
@pikola píše:
A ty seš naučila kde tak dobře česky, když tvoje sestra česky vůbec neumí? :think: a ty v 8m si jen tak jezdíš na přepadovky do Itálie?

Možná je to troll.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat