Těhotenství bez příznaků a jaké máte pohlaví?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.11.19 15:08

Tehu bez priznaku a jake mate pohlavi?

Ahoj holky, jsem na zacatku tehu a rika se, ze holcicky dokazi maminku radne potrapit, ze se zvraci a jsou komplikace a ze s chlapecky byvaji maminky zimomrivejsi. Jak jste to mely vy?? A jake mate pohlavi? Dekuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1459
24.11.19 15:11

To takhle vůbec nefunguje!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
24.11.19 15:17

Tak ja mela tehotenstvi bez priznaku (zadne nevolnosti, zvraceni, vykyvy nalad - nic, jen na konci otok nohou a mirne paleni zahy) a holcicka :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
24.11.19 15:18

Já měla těhotenství úplně bez potíží, bez zvraceni, jen s unavou v 1.trimestru, ani pleť se mi nezhorsila a narodila se holka ;) Kamoska byla s holkou úplně v pohode, s klukem zvracela. Druha zase naopak s klukem úplně v pohodě ;) Tudíž příznaky na pohlaví absolutně nezavisi :D Zalezi, jak jsi vnimava k nove hormonalni bouři ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.19 15:23

Holky sestra ceka holcicku a blije a bluje a kamaradka ceka kluka a ma porad studene ruce a nohy…takze tezko rict

• Citovat
  • Nahlásit
19710
24.11.19 15:24

Kdyby mi nerostli břicho, nevěděla bych, že jsem těhotná, zima mi nijak extra taky nebyla. je to kluk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.11.19 15:25

Vůbec. Ani s jedním mi v prvním trim nebylo zle, vlasy a pleť krásně vždy. Jednou kluk a podruhé holka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6710
24.11.19 15:29

Prvni tehotenstvi bez problemu, nikdy jsem nebyla hezci nez v tomto obdobi, bricho velmi male, narodil se syn.
Ted jsem tehotna podruhe, nechutenstvi, unava, porad bych spala, ale pohlavi zatim nevim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lebambule
24.11.19 15:31
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem na zacatku tehu a rika se, ze holcicky dokazi maminku radne potrapit, ze se zvraci a jsou komplikace a ze s chlapecky byvaji maminky zimomrivejsi. Jak jste to mely vy?? A jake mate pohlavi? Dekuji :srdce:

Mam dva kluky. U prvního nemít prukazku, ani nevim, ze jsem v tom, teda krom bricha. U druhého tri měsíce kocovina a následně bolesti snad všeho v těle…
A jaké mám pohlaví? 😁 no ja jsem holčička 👧

• Citovat
  • Nahlásit
3692
24.11.19 15:33

Pri prvnim jsem prvni tri mesice blila od rana do vecera a mam holku. Ted jsem tehotna podruhy, tehotenske neduhy absolutně zadne, ani to břicho mi moc neroste, a je to kluk. Takze u me babske povery plati. Ale tim se prece muzes ridit.. Moji kamaradce bylo taky v tehu dobre a ma holku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1677
24.11.19 15:36
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem na zacatku tehu a rika se, ze holcicky dokazi maminku radne potrapit, ze se zvraci a jsou komplikace a ze s chlapecky byvaji maminky zimomrivejsi. Jak jste to mely vy?? A jake mate pohlavi? Dekuji :srdce:

Mám 2 slečny u první jsem zvracela až do porodu a druhé těhotenství bylo ok. No psychicky jsem špatně nesla paradoxně druhé těhotenství. Bála jsem se o malou ani nevím proč vše bylo ok. (Asi to bylo věkem (zodpovědnost)).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4036
24.11.19 15:52

Obě těhotenství bez příznaků, jednou kluk a posléze holka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
24.11.19 16:20

Cca od 6tt nevolnost, nechutenství, ale bez zvracení, to trvalo tak 3-4 týdny a potom už úplně pohodička :P ke konci bolesti zad, nonstop chození na WC, trochu nespavost. Čekáme chlapečka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2326
24.11.19 16:36

U holčičky mi bylo fajn, uplne dobre. Ted čekám chlapečka a v 1.trimestru mi bylo příšerně.. Zimomřivá nejsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26138
24.11.19 16:47
@Anonymní píše:

Zima je mi celý život, bez ohledu na těhotenství.
U prvního těhotenství, příznaky žádné, problémy žádné, chutě na maso a uzeniny
U druhého těhotenství, zvracela jsem asi 2×, neustále mi navalovalo, chutě na sladké
Z obou se vylíhli kluci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat