Těhu fotky nápady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 02.01.17 14:06
Tehu fotky napady

Ahoj maminky,
Jsem v 19.tt a pomalu se blíží čas na těhu fotky. Chtela bych je tak za mesic, mesic a pul. Přála bych si nějaké neobvyklé, originální, vtipné. Bohužel nejsem moc kreativní? Mate nektera takove? Nebo nějaké nápady? Budu vděčná za kazdou radu a kreativitu, treba dame neco dohromady. Hezky den :-)

Reakce:

budi
Závislačka 4104 příspěvků 02.01.17 14:09

Na pinterestu zadej „pregnancy photo“

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 02.01.17 14:12

Zbytečné..kdo se bude po čase dívat na fotky tlusté ženské..nech si peníze na newborn fotky. :jazyk:

smudlinky
Závislačka 2548 příspěvků 347 inzerátů 02.01.17 14:16

Nejlépe prohledat internet, inspirace je tam spousta

budi
Závislačka 4104 příspěvků 02.01.17 14:20
@smurfka píše:
Zbytečné..kdo se bude po čase dívat na fotky tlusté ženské..nech si peníze na newborn fotky. :jazyk:

ty deti :-)

moje deti hrozne rady vidi fotky, jak byli v brise, kde jsme byli a tak. :-) asi je to s vekem prejde, ale ted si i hraji, ze jsou tehotni (plysaci pod trikem)… kluk i holka :mrgreen:

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 02.01.17 14:23

Internet mam bych řekla prohledanej, ale nic co by mě uchvátilo :(. Fotit me bude kamaradka, která to má jako konicka, ne na výdělek a myslim ze je to krásná vzpominka, kort kdyz jsou fotky povedené :-)

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 02.01.17 14:32

No právě proto, všechny fotky jsou na jedno brdo..ty těhu..zatím jsem od kámošek neviděla nic u čeho bych si řekla super nápad, to vypadá dobře.. :nevim:

budi
Závislačka 4104 příspěvků 02.01.17 15:03

@Míša 95
tak jestli tě neuchvátilo to, co je na pinterestu (či jinde), tak se obávám, že nic jiného nevymyslíš ani ty, ani pánbůh :lol:

jinak je úkolem fotografa, aby měl pozy, nápady a oko - takže jestli je to kamarádky koníček, předpokládám, že to má zmáknuté, nebo se umí připravit :-)

jinak tohle je totiž přesně to, zač se platí… a pořádně platí… dobrý fotograf, s dobrým okem a dobrým vybavením :mavam:

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 02.01.17 15:10

Ja vim :)
Jen sem zkousela štěstí, třeba se tu jeste nejakej skvelej napad objeví. Projela sem spoustu fotografu a jejich portfolii, sem asi moc náročná. :lol: tak skončíme u klasiky :D

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28970 příspěvků 02.01.17 17:10
@smudlinky píše:
Nejlépe prohledat internet, inspirace je tam spousta

třeba břicho ovázané mašlí, v oprané podprsence a v pozadí obýváku vysavač.

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 02.01.17 19:52
@Burj Chalifa píše:
třeba břicho ovázané mašlí, v oprané podprsence a v pozadí obýváku vysavač.
:potlesk: :pankac: :lol:
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >