Těhotenský/kojicí župan, pyžamo do porodnice, levné ale obstojné

478
17.5.16 20:55

těhu/ kojo župan, pyžamo do porodnice, levné ale obstojné

Ahoj,

sháním letní, lehký župan do porodnice. Nemusí být speciálně těhotenský, ale něco za dobrou cenu - zároveň, aby to bylo obstojné kvality. Župan normálně nepoužívám, ale vhledem k tomu, že u nás můžou návštěvy pouze na chodbu, tak ho celkem potřebuji, ale nechce se mi moc investovat.

Zároveň kojící pyžamo, nebo košili - opět hlavně do porodnice, doma si vystačím s tričkem a domácími kalhoty - opět nechci extra investovat.

Mohli by jste mi prosím poradit nějaký e- shop, kde máte dobrou zkušenost poměr cena/ kvalita.
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5054
17.5.16 21:00

Tak v porodnici jsem měla košili erár a myslím si, že 99% z nás stejně se musí min 1× denně měnit když se mi u mladší rozjelo mlíko tak jsem se převlíkala min 5× denně starně mi teklo. Jinak já mám holky na zimu a brala jsem si a chodbu přes flísovu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3R
2824
17.5.16 21:03

@hanula23 pokud se ti to nepříčí, tak jukni do sekáče. Já tak koupila saténový župan za 100 a košilku za 50kč. I když s tou košilkou spoléhám na porodku. Přece si ji tam můžeš zničit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
478
17.5.16 21:07

@Blanka S @3R jj, s tou košilí máte asi pravdu, ale stejně bych asi měla mít alespoň 2 svoje sebou, sekáč se mi nepříčí, ale koukám už celkem dlouho a nic… samé hrůzy :-/ nebo tlusté froté - což se na léto nevhodné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.5.16 21:08

Asi neporadím, já měla košile od mamky, u nás ale MUSELY být košile nahoře na knoflíky, aby se nevytahovaly od spodku přes prsa a nezanesla se tam nějaká infekce. Jinak župan jsem viděla hezký v tescu a ten určitě nebude drahý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10706
17.5.16 21:11

Košile jsme měli erární, měnit bylo možno dle potřeby. Chodila jsem v ni i na chodbu, župan jsem neřešila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882
17.5.16 21:14

Nevím co je podle Tebe levné, ale tady ty košile jsou docela levné

http://www.mamaobchod.cz/…-kosile.html

S županem neporadím, ten mám tak nehledám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16848
17.5.16 21:16

Já župan nepoužila v porodnici ani jednou, je tam přetopeno a já se vařila i v tílku… košili jsem neměla měla jsem z domova tílko a kratasy v čem spim normálně netěhu… v nějakých košilích bych se zaprvý upekla (a to sem rodila v zimě a zadruhý neusla jak na to nejsem zvyklá) :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1326
17.5.16 21:16

S županem neporadím, ale noční košile sem taky řešila, u nás v porodce nedávají. Kupovala sem na tehotne.cz a spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3R
2824
17.5.16 21:23
@hanula23 píše:
@Blanka S @3R jj, s tou košilí máte asi pravdu, ale stejně bych asi měla mít alespoň 2 svoje sebou, sekáč se mi nepříčí, ale koukám už celkem dlouho a nic… samé hrůzy :-/ nebo tlusté froté - což se na léto nevhodné

Ještě mě napadlo jestli nemáš nějaký kardigan nebo delší lehký svetr s páskem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
822
17.5.16 21:34

@hanula23 mrkni na libtex.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9136
17.5.16 21:37

Ja koupila v Tezenisu tenouckej cernej, stal urcite do 300 ale uz jsou to 4 roky, kosile jsem si napoprvy koupila na raminka, ale nakonec my byla nejak prijemnejsi ta jejich :) jo a ten zupan jsem tam taky nepouzila, v porodnici je na padnuti i v zime, v lete si to ani nedovedu predstavit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
17.5.16 21:37

Já jsem se hned druhý den převlékla do svého trika a domácích kalhot a bylo mi o 100 % líp, než v košili (já košile teda dost nesnáším :lol: ).

• Nahlásit
  • Citovat
20308
17.5.16 21:40

@hanula23
a nepůjčujou v porodce? já bych si to zjistila a nic nekupovala :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
W3
2
17.5.16 21:45

Měla jsem triko, sukni nebo domácí kalhoty, na chodbu mikinu. Proč přes den košili a župan? Tedy jestli v tom normálně chodíte a cítíte se dobře, pak OK… ale asi bych v tomto oděvu nepřijímala návštěvy, nechodila komunikovat s lékaři a tak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama