Těhu masáž - Jitka Čejková, příp. doporučíte někoho?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.19 18:17
Těhu masáž - Jitka Čejková, příp. doporučíte někoho?

Chtěla bych zajít na nějakou těhotenskou masáž, hlavně šíje, a našla jsem Jitku Čejkovou v Acentru v Praze. Je to ale hodně drahé. Máte prosím někdo zkušenost?
Případně doporučíte v Praze nějaké jiné dobré těhotenské masáže?
Děkuji.

Reakce:
Hmatisse
Nováček 5 příspěvků 10.09.19 19:38

Byla jsem moc spokojená v aeditus na Praze 3

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.19 20:40

@Hmatisse Děkuji za tip. Mrkla jsem na stránky a vypadá to dobře a také je to o něco levnější. Akorát mám trochu obavu z těch éterických olejů. Snad bude možné, aby mě namasírovali něčím „bez chuti a bez zápachu“ :-) Já ty vůně moc nemusím.

andalusia_ma
Povídálka 37 příspěvků 10.09.19 20:42

Jitku muzu vrele doporucit nejen na masaze, ale i na celou predporodni pripravu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.19 20:46

@andalusia_ma A není moc „esoterická“? Na stránkách se píše, že dělá v rámci masáže i nějaké kraniosakrální ošetření. Co si pod tím představit?

Hmatisse
Nováček 5 příspěvků 10.09.19 21:15
@Anonymní píše:
@Hmatisse Děkuji za tip. Mrkla jsem na stránky a vypadá to dobře a také je to o něco levnější. Akorát mám trochu obavu z těch éterických olejů. Snad bude možné, aby mě namasírovali něčím „bez chuti a bez zápachu“ :-) Já ty vůně moc nemusím.

Před masáží se slečna ptala jestli olej nevadí. Takže klidně můžeš říct že ano :)

andalusia_ma
Povídálka 37 příspěvků 13.09.19 21:58
@Anonymní píše:
@andalusia_ma A není moc „esoterická“? Na stránkách se píše, že dělá v rámci masáže i nějaké kraniosakrální ošetření. Co si pod tím představit?

Neprisla mi takova, je to moc fajn zenska. Uff to jsem si musela dohledat, co ten nazev znamena a ano, to dela a je to hrozne prijemne, az se mi chtelo brecet. Jsou to uz vic nez dva roky, ale vybavuju si tlumene svetlo, teplo, tichou hudbu, deku a prijemne, uvolnujici Jitciny ruce. Moc mi pred porodem pomohla se strachem az hruzou z porodu.

Váš příspěvek
Reklama