Těhu nebo ne, moje nervy

26.11.15 09:44

Tehu nebo ne,moje nervy

Ahoj, vím je tady toho hrozně moc, ale mam v tom guláš, poraďte, zacatek posledni menstruace 17.10., sex 5.11, ovulace 7.11, cyklus mam 30 dni takze mam zpozdeni 9 dni, testy negativni, mam ale uz treti den silny vytok bily skoro ciry, picha me v podbrisku a prsou, ale neni to nejak silne, bohuzel vic sexu nebylo, manzel byl pryc a pak mel zdravotni problemy, je jeste sance ze bych byla tehu? :nevim: jsem uz z toho na nervy. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24410
26.11.15 09:47

Jestli byl sex 5.11. tak už by test byl pozitivní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.15 10:01

@Ivushenka26 jen mě napadá, že pokud jsi měla ovulaci tak pozdě, tak se ti může natáhnout cyklus, ptz mít lutealni fázi jen 8 dní je fakt málo. takže spíš těhotná nejsi a dostaneš to pozdej.

• Nahlásit
  • Citovat
3628
26.11.15 10:14

Řekla bych, že těhotná nejsi, testík už by ti vyšel pozitivní, to už je fakt dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 10:30

Aha, no ja prave tu ovulaci mam pozdeji vzdycky, ale i ten cyklus jsem mela vzdy pravidelny 30 dni, plus minus 1 nebo 2 dny, takze, tech 9 me docela znepokojuje, pockam jeste do pondeli a pak se objednam k dr, a diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
494
26.11.15 10:30

Tohle tehu nebude :? Mela jsem ovu 9.11 a mam jasne pozitivni tt :) tak snad priste ;) :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.15 10:33

@Ivushenka26 tak to máš krátkou lutealni fázi, to chce asi řešit, pak má mimi málo času k uhnizdeni.

• Nahlásit
  • Citovat
26.11.15 10:42
@Anonymní píše:
@Ivushenka26 tak to máš krátkou lutealni fázi, to chce asi řešit, pak má mimi málo času k uhnizdeni.

Aha, no kdysi jsem mívala ovu driv nevim proc se mi to tak posunulo, objednam se v pondeli k dr a snad to pujde vyresit :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 10:47

Sice jedna kamaradka byla těhotná, a testy ji to neukazaly, ale to je asi jedna z mala, co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24410
26.11.15 11:30

A jak jsi na tu ovulaci přišla, že byla 7.11.? Protože dneska je to 19 dní a to už bys buď měla pozitivní test, nebo menstruovala, takhle dlouhá luteální fáze nebývá.
Nechápu, co anonymní řeší s krátkou lut. fází.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 11:44
@Pipet píše:
A jak jsi na tu ovulaci přišla, že byla 7.11.? Protože dneska je to 19 dní a to už bys buď měla pozitivní test, nebo menstruovala, takhle dlouhá luteální fáze nebývá.
Nechápu, co anonymní řeší s krátkou lut. fází.

No mela jsem táhlý a průsvitný hlen, i ovu test mi vysel, a i to na sobe poznam. Tak nevim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24410
26.11.15 11:49

@Ivushenka26 Těžko říct.
Když se prodlouží jinak pravidelný cyklus, většinou je to buď cyklus úplně bez ovulace, nebo se ovulace posune a o tu dobu se prodlouží celý cyklus - fáze po ovulaci je pokaždé stejně dlouhá.
Samozřejmě jsou různé výjimky atd…

Asi bych taky zašla k lékaři, tady už víc nevymyslíme. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 11:58

@Pipet dekuji, objednam se k dr, a uvidim, mozna jeste než pujdu k dr.tak to dostanu, snazime se sice jen tri mesice, clovek si rika aby to moc neresil, ale nejak to nejde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 12:07

Ahoj holky…chtěla bych slyšet váš názor. V sobotu 14.11. byla ovulace, 15.11. sex. Od středy 18.11. mám stupňující se bolesti podbrisku jako pri menstruaci, více vždycky večer a někdy i v noci. Taky mě dost bolí prsa, hodne ze strany, az do podpaží, ted posledni dva dny mě tak nějak divně bolí celý den, i podprsence, přijdu si jak stažená korzetem. Myslíte, že bych mohla být těhotná? Nedalo mi to, a zkusila jsem dnes ráno test, ale nic. Dnes je to11.den od sexu a 12. od ovulace, tak nevím, jestli to není případně i brzy. Jinak menstruační cyklus je přesně 28 dní, menstruace má přijít pozítří a dostávám to na den a pomalu i hodinu přesně.
Díky moc za vaše názory

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.15 12:22

@Michaela198 spíš bych testovala až se ti nedostaví menstruace, před menstruací je to ošemetné, a je to si myslím brzo, kamarádka měla před menstruací ducha, a pak ji přišla normálně ms a odešlo to, to je právě to že každá to máme jinak, ale držím palce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama