Těhu nebo zpoždění

Anonymní
8.7.20 18:25

Těhu nebo zpoždění

Ahoj měla bych otázku. Minulý měsíc jsem vysadila antikoncepci po roce a půl cyklus jsem měla 28 dní. První pseudo menstruaci jsem dostala po dobrání posledního plata a teď čekám na tu opravdovou. Dnes jsem měla dostat ale nic. Snažíme se o miminko myslíte, že už by bylo něco vidět na těhotenském testu? Pět dní před očekávanou ms mě bolely bradavky i na lehký dotek a pobolivalo mě v podbřišku a občas pichlo na obou stranách. Sex byl 6. A 18. Den cyklu myslíte si, že můžu být těhu nebo mám jen rozházený cyklus po antikoncepci a mám očekávat její příchod?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

538
8.7.20 18:31

Vydrž, nakrmím dítě a mrknu do věštecké koule..
Zkus test :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
8.7.20 18:35

Může být oboji. Počkej pár dní a udělej test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.7.20 18:37

@BarušKAhap a není na test ještě brzo? Bojím se testovat dřív, abych pak nebyla zbytečně zklamaná. Chtěla bych testovat třeba až na konci týdne pokud ms nedojde. Spíš mi jde o to, jestli může být ovulace až 18. Den cyklu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3138
8.7.20 18:45

@Barbora2507

Může být obojí, zkus test a budeš vědět. My ti víc neřekneme.

Lidské tělo není stroj, ano, ovulace může být i 18.den cyklu. Ale kdybych se cíleně snažila o dítě, tak bych to na 18.den rozhodně nenechávala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.7.20 18:47

@Whitedog ano to je mi jasné… Bohužel byl přítel na služební cestě, takže to dřív nešlo… A bylo by na testu už něco vidět?

• Nahlásit
  • Citovat
538
8.7.20 19:07

Ano, mělo by být, zkus test a uvidíš, kdyby nic, počkej pár dní a zopakuj test. Jednoduché.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17652
8.7.20 19:29

Počkej do víkendu a pak udelej test, ale ono prvni ms nemusi prijit na den přesně. Me po brani antikoncepce trvalo rok, nez se cyklus vzpamatoval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.7.20 19:45

Dobře moc děkuju. A je jedno jaký test? Jestli přímo z lékárny nebo stačí drogerie?

• Nahlásit
  • Citovat
392
8.7.20 19:45

Může to být oboje, já dostala ms po vysazení a potom až za 52dnů takže to může opravdu trvat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.7.20 19:46

@Kriss Tina tím vzpamatoval myslíte pravidelnost cyklu nebo příchod menstruace? Nechtěla bych čekat třeba dva měsíce jestli vůbec přijde…

• Nahlásit
  • Citovat
4443
8.7.20 19:47
@Anonymní píše:
Dobře moc děkuju. A je jedno jaký test? Jestli přímo z lékárny nebo stačí drogerie?

Je to jedno, akorát v drogerii bývají testy předraženy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.7.20 19:47

@Martinamimi1 tak to je síla. Nevim s čím počítat víc :( miminko by jsme moc chtěli, a tak mě ta nejistota ničí

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.7.20 19:50

Možná jsou ty příznaky jen vsugerované. Kdo ví… Při antikoncepci jsem tohle vůbec neměla, tak je to pro mě nové

• Nahlásit
  • Citovat
392
8.7.20 19:55
Tak my jsme taky miminko chtěli, ale počítala jsem s tím že to nepůjde hned. Pila jsem kontryhelový čaj a maliníkový čaj na podporu ovulace, dělala ovulační testy a třetí ms už nedošla. Řikala jsem že to buď vyjde nebo ne, uplně jsem si neřikala že to musi byt hned teď. Postupně se cyklus zkracoval, tělo se musí většinou srovnat. Byla jsem u dr po 35 dnech a řikal ze pokud nedojde za měsíc tak ať přijdu. Je lepší když se to srovná samo než pomocí léků nebo injekci od dr.
@Anonymní píše:
@Martinamimi1 tak to je síla. Nevim s čím počítat víc :( miminko by jsme moc chtěli, a tak mě ta nejistota ničí
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama