Těhotná po konizaci děložního čípku

175
27.3.17 13:39

Těhu po konizaci děložního čípku

Ahoj jmenuji se Klára a ráda bych si popovídala s někým, kdo zažil konizaci děložního čípku a je těhu. Já jsem na začátku těhotenství 7+3 a termín porodu asi začátek listopadu. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

438
27.3.17 14:09

Ahoj, po konizaci jsem už pár let a ted jsem podruhé těhotná. První těhotenství bylo od 24 tt rizikovější, čípek se nekontrolovaně zkracoval.Od 31 tt hospitalizace kuli čípku. Porod nakonec v 38 tt. Ted druhé těhotenství je klidnější, jsem ve 26 tt a čípek zatím ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
27.3.17 14:34

Mam za sebou 2 konizace mesic po sobe a uz jsem po porodu tak se klidne ptej :mrgreen: :mrgreen: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
27.3.17 14:40

Jinak doktor me furt strasil, ze nesmim nic delat, prochazky, sex… nakonec jsem 2 tydny prenasela a porod byl super

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
27.3.17 15:55

Tý jo holky, tak to jste mě moc potěšili. Já jsem konizaci prodělala 2015 v září a po roce otěhotněla a prckovi neťukalo srdíčko. Ted už 5+6 a krásně ťukalo, mám rizikovku. Ale se čtyřletou holčičkou, tak v klidu být nejde :lol: (ta se mi narodila o tři týdny dřív a ted se právě bojím, že po konizaci by to mohlo být ještě dříve. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
27.3.17 19:54

Já mám za sebou 2 po sobě. Hned po 6nedělí jsem otěhotněla. Malej se narodil přesně 37tt a to mám doma ještě 3letou rošťandu. Jako masakr to by, ale zvládli jsme to na 1*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
27.3.17 20:17

.

@sunny7 A ridila jsi se tim co ti lekari radili?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
28.3.17 08:47
@Manuelan píše:
Já mám za sebou 2 po sobě. Hned po 6nedělí jsem otěhotněla. Malej se narodil přesně 37tt a to mám doma ještě 3letou rošťandu. Jako masakr to by, ale zvládli jsme to na 1* [/cit

Tý jo, hned po 6ti nedělí? A mě pořád lékaři říkali, nejdříve až po roce :-(, tak jsem čekala. Před Vánoci se zadařilo a tak jsem myslela, že to bude super oznámení pod stromeček pro celou rodinu, ale prckovi neťukalo srdíčko…Takže vyčištění želohya 2 MS jsme počkala a zase se zadařilo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
28.3.17 09:14

@Kleris 83 Mě nikdo nic neříkal kdy je vhodné otěhotnět :nevim: každopádně jsme se sešli s mojí spoluležící, která po konizaci otěhotněla o týden později jak já… ke konci jsme obě byly spolu na pokoji ona s tím rozdílem, že čekala dvojčata. rodila 36+2.

Mrzí mě, že první miminko nedopadlo :hug: teď to bude určitě vše ok :palec: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
30.3.17 18:23

@Manuelan On co doktor to jiný názor. Tak to je super, že i kamarádka ok. A pokyny ohledně sexu, procházek…? No já když jsem manželovi řekla, že bude mít útrum, tak byl celkem vykulenej :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
1.4.17 20:50

@Kleris 83 No od začátku jsem měla rizikové :zed: takže sex skoro vůbec a když jsme to nedodrželi hned jsem krvácela. dá se uspokojit chlapa i jinak :palec: Normálně jsem procházkovala. Ale nevím jestli to bylo dobře nebo ne… Normálně po lese nebo do kopce na hrad :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
2.4.17 09:08

@Manuelan Mě Dr.taky hned nahnala na rizikáč, byla jsem z toho vyřízená, ale těď jsem za to ráda, protože mám nevolnosti a v noci nemůžu pořádně spát, takže by ve dne stejně semnou nic moc nebylo. zatím mí doktorka žádné pokyny neřekla, teď jdu ve čt, tak uvidíme. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama