Těhu po konizaci s negativním testem?

Anonymní
3.1.20 17:23

Těhu po konizaci s negativním testem?

Ahoj :mavam:
Mám otázku jestli to někdo neměl podobně. Dne 12.11 jsem prodělala konizaci, kvůli krvácení po styku s partnerem, byla odstraněna tkáň s označení CIN I., zhojení skvělé. Ani ne týden po konizaci krvácení jak při menses, v době menses nic. Tak jsem usuzovala, že to krvácení je plánovaná menstruace akorát přišla dříve. Po zhojení jsme spolu začali s partnerem opět spát, po té konizaci mi začali vadit kondomy a tak provozujeme přerušovaný styk. Styk máme nepravidelně, většinou 3× týdně. Partner vždy vyvrcholil mimo mě. Avšak prosincová menses nikde, od předpokládaného dostavení to je cca týden- dva..začala jsem být trošku unavenější, lehká nevolnost k večeru (ne každý den), nyní dva dny bolest a pnutí prsou a píchání a škručení v podbříšku jako při čekání na menses, ale ta pořád nikde :think: těhu test jsem dělala před týdnem a dnes a oba dva negativní. :nevim: Měl to někdo taky tak rozhozené po konizaci nebo je možné být těhotná?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9436
3.1.20 17:29

Negativní test, těhotná nejsi. Zavolej na gyndu, ať tě prohlédnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.20 17:36

@karkarka právě jsem četla hromadu diskuzí, že krev z moči měly ženské negativní a až test z krve jim to prokázal, tak mě to zarazilo

• Citovat
  • Nahlásit
9436
3.1.20 18:04
@Anonymní píše:
@karkarka právě jsem četla hromadu diskuzí, že krev z moči měly ženské negativní a až test z krve jim to prokázal, tak mě to zarazilo

To je fakt minimum. Tak 1 z 1000.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75824
3.1.20 19:41
@karkarka píše:
To je fakt minimum. Tak 1 z 1000.

To nebude ani 1 z 1000.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9436
3.1.20 19:46

@j.a.n.i1 taky si myslím. Ale tady na diskuzi si myslí každá druhá že má negativní test a určitě je těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75824
3.1.20 22:30

@karkarka Jo a ten zbytek otehotnel pres antikoncepci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9436
4.1.20 09:33
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie