Tehu po mimoděložním... Zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
RennyVa
Kecalka 142 příspěvků 03.01.19 15:26
Tehu po mimodeloznim... Zkusenosti?

Ahojky.
Jsem maminka 1,5 leteho syna.
Pred nim jsem mela zamlkle tehu a nyni v srpnu bohuzel mimodelozni, kdy mi vzali pravy vejcovod.
Snazime tedy opet znovu.
Po tom mimodeloznim mam velmi bolestive PMS a pak i MS. Tezko poznavam ovulaci. Casto me picha v brise.
Kdo zazil neco podobneho, jake mate zkusenosti a kdy jste treba otehotnely?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 15:52

Ja mela ZT v zari 2017 a mimodelozni v listopadu 2017, otehotnela jsem znova rok po odstraneni vejcovodu, po 9 mesicich snazeni. Ted jsem v 10.tt, tak snad bude vse v poradku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 16:04

Ahoj, mám za sebou mimoděložní v dubnu 2017, kdy mi vzali také pravý vejcovod…od té doby jsem otěhotněla třikrát… to jednou zamlklo, z toho dalšího byla mola…teď znovu a tentokrát to vypadá dobře, tak snad už to klapne…každopádně to zamlklé ani ta mola nemá nic společného s tím, že jsem po mimoděložním, jen blbé náhody…takže zkrátka po mimoděložním už jsem otěhotněla třikrát…takže to jde :-)

terinka4444
Hvězda diskuse 69397 příspěvků 03.01.19 16:28

já po mimoděložním do měsíce, v podstatě ihned.

Gabri.ela.ela
Stálice 87 příspěvků 03.01.19 16:50

Odstranění pravého vejcovodu v únoru 2018, nyní jsem ve 30. Týdnu :) bolesti v místě odstranění a všelijaké píchání jsem měla až do těhotenství a pak to ustalo :) má vine byly na stopro srusty v místě operace :) neřešila jsem kdy mám ovulaci atd, nejsem ten typ… Prostě sem si jen dopravala více sexu :lol: držím palce ono to půjde :*

RennyVa
Kecalka 142 příspěvků 03.01.19 20:38
@Anonymní píše:
Ja mela ZT v zari 2017 a mimodelozni v listopadu 2017, otehotnela jsem znova rok po odstraneni vejcovodu, po 9 mesicich snazeni. Ted jsem v 10.tt, tak snad bude vse v poradku.

Juhuuu. Drzim palecky :dance:

RennyVa
Kecalka 142 příspěvků 03.01.19 20:39
@Anonymní píše:
Ahoj, mám za sebou mimoděložní v dubnu 2017, kdy mi vzali také pravý vejcovod…od té doby jsem otěhotněla třikrát… to jednou zamlklo, z toho dalšího byla mola…teď znovu a tentokrát to vypadá dobře, tak snad už to klapne…každopádně to zamlklé ani ta mola nemá nic společného s tím, že jsem po mimoděložním, jen blbé náhody…takže zkrátka po mimoděložním už jsem otěhotněla třikrát…takže to jde :-)

Take gratulujiii :dance:

RennyVa
Kecalka 142 příspěvků 03.01.19 20:39

@terinka4444 suprrrrr :dance:

RennyVa
Kecalka 142 příspěvků 03.01.19 20:40

@Gabri.ela.ela juhuuuuu :dance: . Porod za dvermi :kytka:
Ja bych chtela furt sex. Manzel nespolupracuje :zed: :pocitac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 21:02

Mimodelozni 02/2018, odstranění pravého vejcovodu. Otehotnela jsem přesně 6 týdnů poté a teď máme doma miminko, bude mít 6 týdnů.

Ms jsem měla normální, jen kratší cykly (proběhly dva)… těhotenství bez jakýchkoli komplikací.

RennyVa
Kecalka 142 příspěvků 04.01.19 11:38
@Anonymní píše:
Mimodelozni 02/2018, odstranění pravého vejcovodu. Otehotnela jsem přesně 6 týdnů poté a teď máme doma miminko, bude mít 6 týdnů.Ms jsem měla normální, jen kratší cykly (proběhly dva)… těhotenství bez jakýchkoli komplikací.

Parada :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >