Šest týdnů po revizi

Anonymní
26.11.20 21:16

Tehu po revizi 13tyden

Ahoj holky, jsem sest tydnu po revizi. Ms mi jeste neprisla sestinedeli mi koncilo v nedeli. Uz sme se zacli s pritelem snazit od patku. Myslite ze je mozne ze bych mela ovulaci po te revizi kdyz sem ma jeste nemela mesicky? Je mozne otehotnet kdyz mi ms po revizi jeste neprisla?
Dekuju moc prosim odpovedi jen na polozene otazky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5589
26.11.20 21:24

Ovulace je vždycky dřív než menstruace. Tzv i když jsi nemela měsíčky, můžeš byt těhotna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 21:31
@mackA159 píše:
Ovulace je vždycky dřív než menstruace. Tzv i když jsi nemela měsíčky, můžeš byt těhotna.

Ano prave vim ze je pred mesickama ale prave nevim jestli byva po revizi
Kdyz ma prijit prvni ms.
A chci se zeptat kdyz sme se zacli ted snazit a ms by neprisla po jake dobe mam delat test za mesic?

• Citovat
  • Nahlásit
3256
26.11.20 21:32
@Anonymní píše:
Kdyz ma prijit prvni ms.
A chci se zeptat kdyz sme se zacli ted snazit a ms by neprisla po jake dobe mam delat test za mesic?

Doktorka, rekla, ze se uz muzete snazit? Normalne se ceka 3 mesice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18895
26.11.20 22:19
@Anonymní píše:
Kdyz ma prijit prvni ms.
A chci se zeptat kdyz sme se zacli ted snazit a ms by neprisla po jake dobe mam delat test za mesic?

Tak i po revizi musí někdy být ovulace, jinak by ti MS nepřišla nikdy. jinak cca 14 dnů po styku by mohlo být něco vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2255
26.11.20 22:23

Zkusila bych test tak za 2 týdny, pokud do té doby nedorazí ms :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 22:24
@P4ja píše:
Tak i po revizi musí někdy být ovulace, jinak by ti MS nepřišla nikdy. jinak cca 14 dnů po styku by mohlo být něco vidět.

Ja si prave rikam jestli treba mebyla behem toho sestinedeli protoze to sme fakt styk nemeli az dva dny pred koncem sestinedeli
Tak prave si rikam jestli ovulace nebyla neldy behem sestinedeli
Protoze jsem cetla ze ms prichazi hned po sesrinedeli ale ze byva i spozdeni coz asi i ja mam
Ale tehu jeste nejsem kdyz sex od sestinedeli sme meli trikrat.
Tak si rikam jestli vubec naka ovulace byla ldyz ani ms mo neprisla. Jestli je pochopitelny jak to pisu
Moc bych si prala abych otehotnela

• Citovat
  • Nahlásit
18895
26.11.20 22:32
@Anonymní píše:
Ja si prave rikam jestli treba mebyla behem toho sestinedeli protoze to sme fakt styk nemeli az dva dny pred koncem sestinedeli
Tak prave si rikam jestli ovulace nebyla neldy behem sestinedeli
Protoze jsem cetla ze ms prichazi hned po sesrinedeli ale ze byva i spozdeni coz asi i ja mam
Ale tehu jeste nejsem kdyz sex od sestinedeli sme meli trikrat.
Tak si rikam jestli vubec naka ovulace byla ldyz ani ms mo neprisla. Jestli je pochopitelny jak to pisu
Moc bych si prala abych otehotnela

Ještě jednou. Menstruaci musíš mít po ovulaci. jinak to nejde. Tedy pokud cyklus není anovulační. A většinou MS dojde za cca 10 - 14 dnů po ovulaci. Říká se tomu luteální fáze. Zkus si něco přečíst, jak funguje cyklus.

A zpoždění klidně můžeš mít. Osobně bych počkala až přijde ta první MS, a pak teprve začala řešit nějaké snažení. Možná i o cyklus později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 22:33
@P4ja píše:
Ještě jednou. Menstruaci musíš mít po ovulaci. jinak to nejde. Tedy pokud cyklus není anovulační. A většinou MS dojde za cca 10 - 14 dnů po ovulaci. Říká se tomu luteální fáze. Zkus si něco přečíst, jak funguje cyklus.A zpoždění klidně můžeš mít. Osobně bych počkala až přijde ta první MS, a pak teprve začala řešit nějaké snažení. Možná i o cyklus později.

Vim jak to probiha jen nevim jak to funguje po revizi
Nebudu cekat delam to co citim

• Citovat
  • Nahlásit
18895
26.11.20 22:38
@Anonymní píše:
Vim jak to probiha jen nevim jak to funguje po revizi
Nebudu cekat delam to co citim

tak úplně stejě. Jen můžeš mít zpoždění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61674
27.11.20 01:06

Ano a ano

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
845
27.11.20 05:05

Přidám se chci se zeptat jak probíhá revize jsem 6tt konec a nebylo vidět srdíčko takže je to asi špatný včera mi vzali krev a hodnota ještě vysoká v pondělí jdu znova ale myslím že když nebylo srdíčko tak to asi bude špatný takže mě bude čekat revize

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 10:28
@hoppanka2 píše:
Přidám se chci se zeptat jak probíhá revize jsem 6tt konec a nebylo vidět srdíčko takže je to asi špatný včera mi vzali krev a hodnota ještě vysoká v pondělí jdu znova ale myslím že když nebylo srdíčko tak to asi bude špatný takže mě bude čekat revize

Ja teda nevim ale ja kdyz byla na prvnim ultrazvuku tak jsem byla taky nak v sestym tydnu a srdicko mi nepustil ani nic nerek az v 7tydnu mi poustel

• Citovat
  • Nahlásit
845
27.11.20 11:15

Já byla na sonografickem tak nevím říkala že srdíčko by už mělo být vidět jak tuka takže fakt nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 11:24
@hoppanka2 píše:
Já byla na sonografickem tak nevím říkala že srdíčko by už mělo být vidět jak tuka takže fakt nevím

Aha tak to netusim stim bohuzel nepomuzu :,(
Jinak ja byla ve 13tydnu vyvolavaly mi porod ale neslo to tak sem sla na revizi to me uspali a vse vyndali vic otom nic nevim. Jen uspi a vycisti druhy den kdyz nebudes moc krvacet a vse bude v pohode pujdes drihy den domu. A pak se dodrzuje to sestinedeli. Me doktor rekl po kontorle ze je vse v poradku a ze po prvni ms se muzu snazit ted sem po sestinedeli ms neprisla ale. Ja se zacla s pritelem uz snazit vnitrne to tak citim.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat