těhu příznak+nizká bazální teplota

1782
9.1.06 10:37

těhu příznak+nizká bazální teplota

Ahojky,
Mám dotázek. Již necelé tři roky se snažím o mimčo. Před menzes se mi teplota zvedne 8-10 dnů na 36,7-36,9. Není to moc, ale byli u mě prokázané anovulační cykly. Ale v čem je problém. Mám týden před očekávanou menzes. Teplota však nestoupla a drží se pořád na 36,5. Ale bolí mě tak neuvěřitelně prsa, že to není možné. Nemůžu se jich dotýkat, ležet na nich a pořád mi stojí bradavky, což se mi nikdy nestalo. Vím, že mám ještě týden, ale i tak by mě zajímalo, jestli se nemůže jednat třeba o mimoděložní těhotenství. Měla jste už některá z Vás tyhle příznaky a tak nízkou teplotu. Nebo jakou bazální teplotu jste měli při mimoděložním těhu. Moc díky za každou odpověď.
Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1666
10.1.06 22:42

Ahojky, proč si myslíš, že by jsi měla mimoděložní těhotenství? Mě teda prsa takhle bolele při normálním těhu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
10.1.06 22:56

Většinu těhulek bolí prsa, takže se nemusí jednat o mimoděložní těhotenství. Držím palečky, aby se objevily //. Pak dej vědět. Hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
677
10.1.06 23:22

Při mimoděložním těhu jsou příznaky stejné jako při normálním. Ale jestli ti teplota nestoupla, tak bych řekla, že to je spíš náhoda, protože to by znamenlo, žes ještě ani neměla ovulaci, natož byla těhotná. A ještě něco, správně by teplota měla stoupnout 14-10 dní před menstruací, těch 8-10 je málo na druhou fázi cyklu, i když znám holky, co při tom otěhotněly. Každopádně přeju, ať jsi ta výjimka a určo napiš, jak jsi dopadla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
91
11.1.06 00:25

Ahoj, my jsme se snažili o miminko 2,5 roku a tyhle příznaky znám. Ale dle mé zkušenosti to byl pokaždé jen tzv. těhotenský syndrom, protože se tak dlouho snažíte. Když jsem takhle přišla k doktorce už potřetí tak mi vynadala, ať si nejdříve udělám těhoteský test. Tak to bych poradila i tobě. Prostě se uklidni, nemysli na to jestli jsi těhotná nebo ne (mučíš jen sebe) počkej si na termín menzes a když to nedostaneš, tak si zkus udělat těhu test a uvidíš. U nás byl problém s mojí ovulací a dokud mi bazální teplota nestoupla nad 37 tak bylo bezpředmětné něco zkoušet, a proto jsme vyhledali pomoc pánů doktorů. Opravdu na to nechce moc myslet a ono to přijde neboj. :) Držím palce ať to brzy dopadne. :wink: Už jste byli na nějakém vyšetření? Předpokládám, že ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
633
11.1.06 02:00

Taky bych radila nemyslet na to, ale recept jak na to - nemam, zvlas pro nekoho, kdo se snazi uz tak dlouho. Ale verim, ze se to povede i Vam.
A k Tvemu dotazu, tak ja jsem mivala taky nizsi BT a v tehu ani zdaleka nedosahla pozadovanych hodnot, takze ja na to moc nedam, nebot dle BT bych ted rozhodne nebyla tehotna. 8O Bolava prsa ale opravdu neznamenaji, ze se musi jednat o mimodelozni. Pockej do terminu MS a pokud se nedostavi, tak zkus testik. Drzim palce at je to miminkem a bezproblemovym tehu :wink:
Gabriela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
677
11.1.06 09:32

Teplota nemusí být ve druhé fází vždy nad 37 stupňů,každá jsme jiná, ale je důležité, aby ta křivka byla bifázická (když si teplotu píšeš do grafu, tak aby byla v první polovině nižší a ve druhé vyšší, ne aby to byla rovná přímka). Když u tebe byly prokázané anovulační cykly, tak to by ses měla nějak léčit - např. clomhexal, clostilbegyt, bereš něco? A test bych radila dělat až týden po vynechání, jinak je to zbytečné nervování, stačí málo a MS se může opozdit i jen tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1782
11.1.06 10:29

Ahojky,
moc díky za odpovědi. Dneska se mi zvedla teplota na 36,7 je to sice málo, ale možná se bude ještě zvedat. No uvidím, jestli příjde ta mrcha červená, snad ne. Jinak zavítám v únoru do Olomouce na kliniku pro neplodnost. Už jsem byla v Ostravě, ale tam jsem nebyla spokojená. Ale i tak Vám strašně děkuji za odpovědi. Taková bolest v prsou se i ještě nestala. Vždycky mě prsa bolí, ale nikdy ne tak. Navíc mě začalo píchat v břichu. Asi se moc studuju, co. Už s toho trošku psychopatím, takže je i možné, že si ty těhu příznaky vsugerovávám.
Tak hodně zdaru ke dvou //.
Pa pa Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama