Těhu příznaky - co se děje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andrejka_13
Kecalka 455 příspěvků 18.12.18 18:23
Těhu příznaky - co se děje?

Zkusím to ve zkratce. Prodělala jsem za posledních půl roku třetí potrat, poslední teď v listopadu. První dva byly casne, třetí díky utrogestanu trval déle, objevil se ale pouze prazdny gestacni vacek. Po vysazení utrog.jsem začala hned krvácet. To bylo 12.11…Po 14dnech kontrola, vacek tam byl stále, domluvili jsme se na kontrolu za tři týdny. Vzhledem k tomu, ze jsem až tolik nekrvacela, tak jsme měli s manželem sex někdy 1.12. Říkala jsem si, ze jsem podstatě jeste těhotná, tak otěhotnět nemůžu. Druhý den jsem začala dost krvácet, šly ze mě velké kusy a šest dní na to ze mě vyšel i vacek. S dalším snazenim jsme chtěli počkat alespoň do další MS. Jenže tento týden mi začaly tehu příznaky jako při těch minulých, bolest prsou, pichani v podbřišku atd…12.12.jsem měla i naruzovely výtok. A teď mám otázku? Je možné otěhotnět v průběhu potratu, když jsem ale pak hodně krvacela a dokonce ze mě vyšel vacek nebo to jsou nějaké hormonální změny? Podotykam.ze prsa mě bolí opravdu jen při těhotenství, ale nějak mi rozum nebere jak by se to mohlo přihodit. Jeste jsme měli sex 10.12. ale tak rychle by se příznaky nedostavily.

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6932 příspěvků 18.12.18 19:03

@Andrejka13 a tt si zkoušela?

karkarka
Závislačka 3074 příspěvků 18.12.18 19:19

Jestli jsi těhotná,tak ze sexu v průběhu potratu ne.max z toho 10.12.

Andrejka_13
Kecalka 455 příspěvků 18.12.18 19:21

@lachtanice86 ještě ne, říkám si, ze když si ho udělám a bude pozitivní tak by to stejně mohla být ještě zbytkova hodnota z předešlého těhotenství :nevim:

Andrejka_13
Kecalka 455 příspěvků 18.12.18 19:24

@karkarka no já si taky právě myslím ze v průběhu potratu to nejde, ale z toho 10.12. mi to přijde na příznaky moc brzo..prsa mě bolela uz koncem minulého týdne :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >