Těhu příznaky takhle brzy?

Anonymní
30.8.21 11:34

Těhu příznaky takhle brzy?

Ahoj holky, mám podezření, že jsem těhotná a trochu doufám, že to je jen autosugesce. Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti. Jsem momentálně ve 24. dni cyklu, už 3 dny na sobě pozoruju příznaky (bolest hlavy, taková kocovinová únava, bolest v podbřišku a dneska i nateklá prsa). Ke styku došlo 11. den cyklu, pričemž ten můj většinou trvá 30 dní, ale není úplně pravidelný. HA brát nemůžu ze zdravotních důvodů, kondom jsme použili, ale byl s ním problém, takže tam byla část soulože bez (vím, hloupost).

Mimi by se mi teď vůbec nehodilo, jsem z toho hrozně ve stresu a nemyslím skoro na nic jiného :?. S doktorkou jsem už mluvila a na testy z krve prý můžu jít až na začátku příštího týdne.

Máte zkušenosti s příznaky takhle brzy? Nebo máte naopak zkušenosti s tím, že když se toho hodně bojíte, tak na sobě cítíte příznaky?

Předem díky moc za názory

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7801
30.8.21 11:42

Pokud jsi už 13 den od styku, zkus test. Ano, je ještě brzo, ale slabá čárka už by se rýsovat mohla. A pak zkoušej obden. Jinak je dost pravděpodobné, že jak se bojíš, tak se jen víc sleduješ. Držím palce, ať to dopadne jak chceš :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7801
30.8.21 11:45

Jinak na ty příznaky, co popisuješ, je podle mě brzy. To může být klidně PMS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2145
30.8.21 11:49

Při strachu jsem byla podle příznaků těhotná hned den po styku a nic z toho nebylo a když bylo dítě plánovaný, tak jsem taky měla příznaky každý měsíc - je to o stresu a většim pozorování se. Každopádně těhotná být klidně můžeš i když na ty „pravý“ příznaky je podle mě ještě brzy… 100% se to dozvíš až v termínu menstruace, ale když už to hlídáš, tak takhle v začátku se to dá řešit celkem rychle a snadno, pokud teď dítě opravdu nechcete

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4440
30.8.21 12:11

No tak faktem je, že pokud to jsou příznaky, tak už budeš mít pozitivní tt. Jelikož do doby než se začne vylučovat HCG (a tedy i test jej už zachytí) to žádné „příznaky“ nejsou a je to jen sugerace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.8.21 15:03
@Martha03 píše:
No tak faktem je, že pokud to jsou příznaky, tak už budeš mít pozitivní tt. Jelikož do doby než se začne vylučovat HCG (a tedy i test jej už zachytí) to žádné „příznaky“ nejsou a je to jen sugerace.

Aha, o tom jsem se právě bavila s kolegyní a říkala, že měla nateklá prsa cca 2 týdny předtím, než jí testy začaly vycházet pozitivně… možná měla v té době ještě nějaké méně citlivé testy :-)

• Citovat
  • Nahlásit
4440
30.8.21 17:26
@Anonymní píše:
Aha, o tom jsem se právě bavila s kolegyní a říkala, že měla nateklá prsa cca 2 týdny předtím, než jí testy začaly vycházet pozitivně… možná měla v té době ještě nějaké méně citlivé testy :-)

No test je pozitivní cca 14 dní od styku v době ovulace. Pokud by tomu tak bylo, pak byla příčina jejich nateklých prsou spíše důsledek třeba ovulace. Příznaky se těsně po styku opravdu neobjevují, v té chvíli tělo totiž ani neví, že je těhotné a pravděpodobně nedošlo ani k zahnízdění. Tedy kolegyně buď dělala testy 14 dní po zpoždění MS, měla nějaký příznak ovulace a nebo prostě kecá… Samozřejmě záleží jak dlouhé jsou cykly a kdy je ovulace, ale opravdu 14 dní po ovulaci už je aspoň duch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
31.8.21 08:55
@Martha03 píše:
No test je pozitivní cca 14 dní od styku v době ovulace. Pokud by tomu tak bylo, pak byla příčina jejich nateklých prsou spíše důsledek třeba ovulace. Příznaky se těsně po styku opravdu neobjevují, v té chvíli tělo totiž ani neví, že je těhotné a pravděpodobně nedošlo ani k zahnízdění. Tedy kolegyně buď dělala testy 14 dní po zpoždění MS, měla nějaký příznak ovulace a nebo prostě kecá… Samozřejmě záleží jak dlouhé jsou cykly a kdy je ovulace, ale opravdu 14 dní po ovulaci už je aspoň duch.

Tak jsem si dnes ráno udělala test z moči a byl negativní, bez ducha. 14 dní po styku.. ale do MS ještě zbývají 4 dny, tak uvidíme. Příznaky přetrvávají - únava, lehká bolest v podbřišku a nateklá prsa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
31.8.21 09:08

Pozitivní test

Ahojte slečny mám dilema
14 srpna jsem měla menss..
Trvala cca 4 dny no ale postupem dní mi je pořád špatně tak jsem si dělala test první byla čárka lehounce vidět a když jsem jsi dělala test po 3 dnech hned se mi ukázaly 2 tak nechápu jak je to možný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4440
31.8.21 10:50
@Miatche22 píše:
Tak jsem si dnes ráno udělala test z moči a byl negativní, bez ducha. 14 dní po styku.. ale do MS ještě zbývají 4 dny, tak uvidíme. Příznaky přetrvávají - únava, lehká bolest v podbřišku a nateklá prsa.

Počkej do MS a testuj až po zpoždění ob den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat