Reklama

Těhu s 2,5r holčičkou, jak řešíte procházky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Makíja1
Povídálka 44 příspěvků 28.12.17 10:14
Těhu s 2,5r holčičkou, jak řešíte procházky?

Ahoj holky, jsem tady nová :-)
chtěla bych se zeptat, je tady nějaká maminka, která řeší podobný problém? Na bolesti zad mi pomáhá chodit, ale manžel jezdí z práce večer, hlídání nemám. A tak musím brát malou s sebou, ale ta spíš postává než chodí a to je pro mě ještě horší. Jak řešíte vy? případně, jak to řešíte po porodu, když chcete na delší procházku s kočárkem a máte ještě jednoho prcka?

Reklama

Reakce:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 28.12.17 10:23

Odrazedlo pro dítě, v nejhorším golfac. Nebo jestli malou baví vozit kočárek s panenkou, tak takhle. A pak ke kočárku pořídit skate.

Soňa Zacharová
Závislačka 3364 příspěvků 28.12.17 10:31

@Makíja1 Já denně chodím na 1-2 hodiny dětmi 3roky a a bez párdní 2 roky do toho čekám třetí. Ke kočárku pořídit skejt. Jinak odrážedlo, kočárek, třeba když se jim moc nechce tak dělám závody.

BohunkaP
Extra třída :D 14935 příspěvků 28.12.17 11:01

Odrážedlo plus stupátko ke kočárku. Po porodu pak ještě varianta mladší dítě do nosítka, starší do golfek.

A samozřejmě nezapomínat na to, že řetěz je tak silný, jak silný je jeho nejslabší článek… tj. procházky by měly být přizpůsobeny dítěti, ne Tvé zvýšené potřebě chodit ;)

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 28.12.17 11:05

Jsem taky tehotna, a mam temer dvouletou dcerku. Ven chodime sporadicky, spis jen tak na pul hodky. Musi se to prizpusobit spis ditku no :nevim:.

Janli
Kelišová 5686 příspěvků 9 inzerátů 28.12.17 11:05

Já se stejně starou holčičkou chodila normálně. Kdyby postávala tak ji vrazím do sporťáku. A až bude mimčo, pořídím skejt.

Bong 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 11:07

Stupátko starší když jde. Nosítko mladší když starší nejde. Do toho dva psi. Ti chodí sami dobrovolně :P

Terez001
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 28.12.17 11:12

To by mě taky zajímalo, jak po porodu…Jsem 33.tt . Ven chodíme denně i 2×, chodíme do heren, do MC atd..No je to náročné, ale malý by doma nevydržel. Zatím jsem s ním lozila v hernách i na velké skluzavky, ale omezuju to :D Každopádně nevím, jak to budem dělat až se narodí druhé..Malý chce se občas vozit v kočárku a ze stupátka mi bude beztak zdrhat :roll:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 28.12.17 11:32

@Terez001 Bratr koupil ke kočárku takovou jako sidecaru pro starší dceru. Normálně v tom sedí, má to i ksiry.

Makca87
Kelišová 7302 příspěvků 28.12.17 11:41

My si pořídili skejt ke kočárku, ale využili jsme ho jen 2 x :lol:. Od dvou let se dcera držela kočárku a chodili jsme pěšky na delší procházky…

Terez001
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 28.12.17 11:45

@ProfZav

Co to prosím je?

Lelio
Kelišová 5892 příspěvků 28.12.17 11:46

Já hodím malou do šátku na záda a jde se :mrgreen: V kočárku mi nevydrží, ale na zádech je spokojená. Teda - to jen když už nemůže a já ještě potřebuju jít dál.

Ornwen
Závislačka 4366 příspěvků 28.12.17 13:44

Starší nikdy nebyl nosicí typ a já jsem pohodlná matka, takže dvojkočár. Třeba na cesty do školky je to zlatý (máme jí kus dál)
Kus jde, kus se veze. Nebo někam dojedeme, tam se vyřádí. Teď nevydrží v kočáře dlouho ani druhej, ale zatím to jinak nejde (má 9m, doma obchází, ale v tomhle počasí ho venku nepustím. Snad začne mrznout, to klidně)

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 28.12.17 13:50

@Terez001 Nemůžu to nikde najít, ale představ si, ze k normálnímu sportovnímu kočárku primontujes ještě jedno sedatko, takže máš dvě vedle sebe a jedeš. Ale vubec nevim, jak se tomu říká ani jestli se to dělá pro všechny kočárky.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >