Těhu s 2,5r holčičkou, jak řešíte procházky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Makíja1
Povídálka 44 příspěvků 28.12.17 10:14
Těhu s 2,5r holčičkou, jak řešíte procházky?

Ahoj holky, jsem tady nová :-)
chtěla bych se zeptat, je tady nějaká maminka, která řeší podobný problém? Na bolesti zad mi pomáhá chodit, ale manžel jezdí z práce večer, hlídání nemám. A tak musím brát malou s sebou, ale ta spíš postává než chodí a to je pro mě ještě horší. Jak řešíte vy? případně, jak to řešíte po porodu, když chcete na delší procházku s kočárkem a máte ještě jednoho prcka?

Reakce:
ProfZav
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 28.12.17 10:23

Odrazedlo pro dítě, v nejhorším golfac. Nebo jestli malou baví vozit kočárek s panenkou, tak takhle. A pak ke kočárku pořídit skate.

Soňa Zacharová
Nováček 28.12.17 10:31

@Makíja1 Já denně chodím na 1-2 hodiny dětmi 3roky a a bez párdní 2 roky do toho čekám třetí. Ke kočárku pořídit skejt. Jinak odrážedlo, kočárek, třeba když se jim moc nechce tak dělám závody.

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 28.12.17 11:01

Odrážedlo plus stupátko ke kočárku. Po porodu pak ještě varianta mladší dítě do nosítka, starší do golfek.

A samozřejmě nezapomínat na to, že řetěz je tak silný, jak silný je jeho nejslabší článek… tj. procházky by měly být přizpůsobeny dítěti, ne Tvé zvýšené potřebě chodit ;)

vertunka
Závislačka 4717 příspěvků 28.12.17 11:05

Jsem taky tehotna, a mam temer dvouletou dcerku. Ven chodime sporadicky, spis jen tak na pul hodky. Musi se to prizpusobit spis ditku no :nevim:.

Janli
Kelišová 6277 příspěvků 28.12.17 11:05

Já se stejně starou holčičkou chodila normálně. Kdyby postávala tak ji vrazím do sporťáku. A až bude mimčo, pořídím skejt.

Bong
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 11:07

Stupátko starší když jde. Nosítko mladší když starší nejde. Do toho dva psi. Ti chodí sami dobrovolně :P

Terez001
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 28.12.17 11:12

To by mě taky zajímalo, jak po porodu…Jsem 33.tt . Ven chodíme denně i 2×, chodíme do heren, do MC atd..No je to náročné, ale malý by doma nevydržel. Zatím jsem s ním lozila v hernách i na velké skluzavky, ale omezuju to :D Každopádně nevím, jak to budem dělat až se narodí druhé..Malý chce se občas vozit v kočárku a ze stupátka mi bude beztak zdrhat :roll:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 28.12.17 11:32

@Terez001 Bratr koupil ke kočárku takovou jako sidecaru pro starší dceru. Normálně v tom sedí, má to i ksiry.

Makca87
Kelišová 7334 příspěvků 28.12.17 11:41

My si pořídili skejt ke kočárku, ale využili jsme ho jen 2 x :lol:. Od dvou let se dcera držela kočárku a chodili jsme pěšky na delší procházky…

Terez001
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 28.12.17 11:45

@ProfZav

Co to prosím je?

Lelio
Kelišová 5916 příspěvků 28.12.17 11:46

Já hodím malou do šátku na záda a jde se :mrgreen: V kočárku mi nevydrží, ale na zádech je spokojená. Teda - to jen když už nemůže a já ještě potřebuju jít dál.

Uživatel je onlineOrnwen
Závislačka 4683 příspěvků 28.12.17 13:44

Starší nikdy nebyl nosicí typ a já jsem pohodlná matka, takže dvojkočár. Třeba na cesty do školky je to zlatý (máme jí kus dál)
Kus jde, kus se veze. Nebo někam dojedeme, tam se vyřádí. Teď nevydrží v kočáře dlouho ani druhej, ale zatím to jinak nejde (má 9m, doma obchází, ale v tomhle počasí ho venku nepustím. Snad začne mrznout, to klidně)

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1728 příspěvků 28.12.17 13:50

@Terez001 Nemůžu to nikde najít, ale představ si, ze k normálnímu sportovnímu kočárku primontujes ještě jedno sedatko, takže máš dvě vedle sebe a jedeš. Ale vubec nevim, jak se tomu říká ani jestli se to dělá pro všechny kočárky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >