Pozitivní těhotenský test po limitu

17.12.19 14:05

Těhu test po limitu pozitivní

Ahoj holky, vím, že těchto dotazů tady bylo několik, ale mě se to ještě nestalo… byla jsem mírně v šoku. Test dělený včera večer. Po namočení tam nic nebylo. Šla jsem se umýt, kouknu a nic. Nechala jsem ho na poličce a před spaním, že ho vyhodím. A jeje… tohle na mě vykouklo… až jsem spát nemohla… je to po limitu, ale docela výrazná čárka mi to přijde… co myslíte? :think: :think:

Příspěvek upraven 17.12.19 v 14:19

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
17.12.19 14:09

Test mi přijde nějaký rozpitý, rozmočený - takhle můj nikdy nevypadal. Pokud se druhá čárka objevila po limitu, pak je neprůkazný. Zkuste si udělat další test a nepokládat tak hluboko do moči :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
378
17.12.19 14:11

Carka pekna, ale po limitu.
I Ja osobne jsem mela ducha po limitu, druhy den uz byl duch v limitu a kazdym dnem carka silila :blush:
Udelej si test i zitra, a uvidis :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5113
17.12.19 14:11

@Eicul10to je Dr.Max test a ten musíš brát jen do 10minut. Pak už dělá falešné duchy, takže za mě negativní. Pokud tam do 10minut nic nebylo tak opravdu hned vyhodit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12569
17.12.19 14:18
@Eicul10 píše:
Ahoj holky, vím, že těchto dotazů tady bylo několik, ale mě se to ještě nestalo… byla jsem mírně v šoku. Test dělený včera večer. Po namočení tam nic nebylo. Šla jsem se umýt, kouknu a nic. Nechala jsem ho na a před spaním, že ho vyhodí. A je je… tohle na mě vykouklo… až jsem spát nemohla… je to po limitu, ale docela výrazná čárka mi to přijde… co myslíte? :think: :think:

Dr.Max na to upozorňoval, že jeho testy dělají falešné čárky po limitu. Takže bych zkusila jinou značku a nebo ho opravdu vyhodila po těch 10 minutách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.12.19 14:31

Zkus udělat jiný test zítra ráno. Ale pokud se čárka objevila po limitu nebrala bych to vážně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1458
17.12.19 14:36

Tyjo mne teda Dr.Max nikdy po limitu falesneho ducha neudelal. Vzdy zustal bily a kdyz se tam po limitu duch udelal, tak to bylo hodne ranne tehotenstvi a za par dni uz byl duch i v tom limitu. Ale nerikam, ze se to stat nemuze, jen takovou zkušenost nemam :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12569
17.12.19 14:45
@Ernais píše:
Tyjo mne teda Dr.Max nikdy po limitu falesneho ducha neudelal. Vzdy zustal bily a kdyz se tam po limitu duch udelal, tak to bylo hodne ranne tehotenstvi a za par dni uz byl duch i v tom limitu. Ale nerikam, ze se to stat nemuze, jen takovou zkušenost nemam :think:

Mě na to tenkrát upozorňovali i v lékárně, že je opravdu potřeba dodržet dobu odečítání, že potom už se test nedá brát vážně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1008
17.12.19 15:04

Stalo se mi cca za 20min výrazná druhá, další test negativní, těhotná jsem nebyla. Taky to byl dr max

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1008
17.12.19 15:06

Další jsi nezkoušela? Dnes ráno? Ono by už bylo jedno v jakou denní hodinu ho uděláš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1458
17.12.19 15:26
@P4ja píše:
Mě na to tenkrát upozorňovali i v lékárně, že je opravdu potřeba dodržet dobu odečítání, že potom už se test nedá brát vážně.

Tak mne k tomu nikdy lekarnice nic nerekla. Ale jak rikam, klidne se to dit muze, to nepopiram, ja to jen nikdy nezazila. Ale na druhou stranu taky nejsem zadna krotitelka duchu, co by ty testy natacela pod vsim moznym svetlem jeste hodinu po limitu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.12.19 16:05

Zkusím znovu. Právě, že jsem se až lekla. Jelikož není to klasická čárka silná, ale na první pohled je vidět… A když byl dr.max neg. zůstal bílý i po limitu. No zkusím ještě jeden. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12569
17.12.19 20:50
@Ernais píše:
Tak mne k tomu nikdy lekarnice nic nerekla. Ale jak rikam, klidne se to dit muze, to nepopiram, ja to jen nikdy nezazila. Ale na druhou stranu taky nejsem zadna krotitelka duchu, co by ty testy natacela pod vsim moznym svetlem jeste hodinu po limitu :mrgreen:

Tak asi měli zkušenosti, že tam s tím ženy běhaly. Taky jsem to neřešila. Když jsem byla těhotná, tak čárka naběhla hned. Opravdu nebylo třeba jí všemožně natáčet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
202
17.12.19 22:45

@Eicul10 pěkná čarečka sice po limitu ale "" zkus ještě jednou testnout

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu